Szczerski ostro o wywiadzie Tuska dla "TP": Jest jednym wielkim skandalem, słowa są skandaliczne

Wywiad Donalda Tuska dla "Tygodnika Powszechnego" jest jednym wielkim skandalem; to powtarzanie zaklęć, które mają uniemożliwić Polsce skuteczną politykę w Europie - ocenił w piątek szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski.

wróć do artykułu
  • ~Kasia
    (2018-01-28 14:00)
    Na ta mor de plugawa nie moge patrzec
  • ~Czyli - PO staremu!
    (2018-01-18 21:59)
    Tusk chce "wyciągnąć kasztany z ognia" cudzymi rękami! ------------ @ "...wolałbym, żeby w ciągu tych dwóch lat, nawet bez mojego udziału, doszło do zmiany politycznej..." i przyjechać na gotowe! ----------- Ale - niedoczekanie!!!
  • ~Gabriel
    (2018-01-12 23:23)
    Bardzo rzeczowy wywiad, logicznie uzasadniony i kończący się właściwymi wnioskami. Pan Szczerski nazywając wywiad skandalem może złoży zawiadomienie do prokuratury w sprawie tej wypowiedzi ?
  • ~sonija de vitte
    (2018-01-12 17:54)
    pan tusk jest Polakiem lecz zachowuje się jak przeciwnik to bardzo boli.
  • ~Adam
    (2018-01-12 16:55)
    Rządzi w UE tak jak w Polsce - beznadziejnie, przez nic-nie-robienie. I tylko do tego się nadaje. Zwykły zakłamany cwaniak.
  • ~tom41
    (2018-01-12 16:39)
    Dla tych którzy łamią prawo - skandaliczne, dla pozostałych stanowią właściwą diagnozę.
  • ~nagroda
    (2018-01-12 16:32)
    Wyslac PO niego lowcow glow.
  • ~WZW
    (2018-01-12 16:26)
    Tusk to anty Polak i wyrok jest jeden.PO ma problem taki sam wyrok dla nich.
  • ~twbolek
    (2018-01-12 16:03)
    Totalna opozycja = totalna głupota. Za brak współpracy dla Polski powrotu na białym koniku nie będzie.
  • ~Barbara
    (2018-01-12 15:59)
    Co te Gazety , tak się rozpisują na temat Tuska. Dla mnie to jest już człowiek przegrany, skończony. Nie mam dla niego ani jednej etykietki pozytywnej, ani szacunku. Nie muszę chyba przypominać Polakom, jego zachowania i jego tupetu w ostatnim czasie. Niby Polak, a nie Polak. Jego działanie na szkodę Narodu Polskiego jest ogromne. Teraz po tych wszystkich zajściach, chciałabym aby był osądzony zgodnie z polskim kodeksem karnym za wszystkie te nieprawości, których się dopuścił. A sprawy, które są jeszcze wyjaśniane i okaże się, że popełnił jeszcze inne czyny osadzić go w więzieniu. Bo o ile się tego nie zrobi teraz, to ludzie tacy jak on, będą szkodzić Polsce i psuć jej wizerunek zawsze. To będzie ich zemsta. A z nim należy osądzić wszystkich tych, którzy odważyli się podnieść rękę na Polskę i Demokratycznie wybrany Rząd Polski.
  • ~znowu ja
    (2018-01-12 15:34)
    DO psycho...........paranoika---------------NIE DOSTRZEGA PAN FAKTU ZE D. TUSK OBOK NIELICZNEGO GRONA EUROPARLAMENTARZYSTOW Z PO, TO NIESTETY JEDEN Z NIEWIELU POLSKICH POLITYKOW UNIJNYCH Z EUROPEJSKA KLASA. WIEKSZOSC TO KOMPROMITUJACE, CIMNOGRODZKIE WARCHOLY.
  • ~MANNEKEN PIS do pałacu na Nowogrodzką
    (2018-01-12 15:28)
    Szczerze ? W poprzek to jest Adrianowi i jego pomagierom, a nie Polsce.
  • ~Widmo
    (2018-01-12 15:16)
    Słowa Tuska przed ucieczka z urzędu ( z Polski) "polskość to nienormalność". P nim nie można mówić jak o Polaku.- to zadeklarowany szkodnik.
  • ~Nakolanko
    (2018-01-12 14:47)
    Szczerski to przyszły ajatollach katolicki, ktorego obóz Dudei trzyma na stanowisko premiera. On dopiero wam zrobi piękną Polskę wyznaniową.
  • ~putto
    (2018-01-12 14:47)
    Panie Szczerski skandalem jest to co wy PISowcy robicie, to żenujące wysłuchiwać o "winie Tuska" zmieńcie płytę i po męsku oceńcie sami siebie, kończcie bo słuchać hadko
  • ~moss***
    (2018-01-12 14:41)
    WYSTARCZY pozbyc sie Tuska z Brukseli i nastepnego dnia zakoncza sie problemy - dla dobra Polski powinno to nastapic jak najszybciej..przeciez na" biale rekawiczki," Swiat ma dzieiatki przykladow - na co my jeszcze czekamy?
  • ~Norbert
    (2018-01-12 14:27)
    Brawo p.Tusk Szczerbaty się ślini to znaczy trafienie w punkt ;jest Pan jedynym polskim 24 karatowym politykiem cała reszta to szczury i śmieci z Kaczyńskim na czele; mogą Panu jedynie trzewiki pucować a prezes ponoć ******* nieźle
  • ~tak dla przypomnienia:
    (2018-01-12 14:15)
    Donald Tusk to kaszubski Volksdeutsche i niemiecki agent dla ktorego polskosc to nienormalnosc.
  • ~bolo
    (2018-01-12 14:05)
    Tusk stwierdzil fakty i powiedzial prawde a ty szczerski zamknij sie.
  • ~PROFESOR,
    (2018-01-12 14:02)
    Ja PP.Kwaśniewski powiedział prawdę ja też się zgadzam

Może zainteresować Cię też: