Szczerski ostro o wywiadzie Tuska dla "TP": Jest jednym wielkim skandalem, słowa są skandaliczne

Wywiad Donalda Tuska dla "Tygodnika Powszechnego" jest jednym wielkim skandalem; to powtarzanie zaklęć, które mają uniemożliwić Polsce skuteczną politykę w Europie - ocenił w piątek szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski.

wróć do artykułu
  • ~psychoterapeuta żoliborskiego paranoika
    (2018-01-12 10:23)
    TUSK TO NIEMIECKI PAROBEK !!!!!!!!
  • ~psychoterapeuta żoliborskiego paranoika
    (2018-01-12 10:25)
    Były prezydent Polski Kwaśniewski : TUSK JEST RUDY A WIĘC MŚCIWY ! Nie oglądam TVN-u !!!!
  • ~bnm
    (2018-01-12 10:26)
    Tusk skończy jak wałęsa.Nikt myślący zdrowo-rozsądkowo już go nie popiera
  • ~basia
    (2018-01-12 10:27)
    Nawet Kwachu poznał sie na Donku ,lizusku Angeli
  • ~ tusk popychadło angeli
    (2018-01-12 10:29)
    Przecież i tak wszyscy wiedzą, że chodzi o kasę. Poprzedni nieObywatelski rząd robił wszystko co było w jego mocy by Polska była kompletnie uzależniona od sąsiadów. A jak nas historia uczy, nam to na dobre nigdy nie wychodziło.
  • ~lis
    (2018-01-12 10:31)
    Ale wstyd,chcą karać POLSKĘale za co,za to ,że prokuratura goni złodziei lub sądy wydają wyroki skazujące na aferzystach?
  • ~Bingo
    (2018-01-12 10:58)
    tak jak mówił Rajmund Kaczyński: Boże obroń Polske przed narwańcami, jarkiem i leszkiem.
  • ~Pyra
    (2018-01-12 11:20)
    Obronić Polskę przed głupimi komentatorami - nie dla dobra Polski ! Błogosławieństwa Jarosława i biskupów KK z Rydzykiem na czele to jest sprawa tylko dla umysłowych analfabetów !!!
  • ~keno
    (2018-01-12 11:23)
    Szczerski,wróć do rodowego nazwiska SZCZUREK,w nim Ci do twarzy.
  • ~T
    (2018-01-12 11:44)
    Zapomniano o tym, że kanclerz Niemiec Schroeder po zakończeniu chlubnej kariery w swoim kraju przeszedł na służbę do prezydenta Fed.Rosyjskiej Putina. Przez szereg lat i nadal zajmuje ważne stanowiska. Od tamtego czasu trwa moralny upadek "elity" europejskiej.
  • ~ra
    (2018-01-12 12:07)
    Razem z Bolkiem kraza na tej samej satelicie...bez POwrotu na ziemie.
  • ~MA
    (2018-01-12 12:12)
    Tusk tym razem nie kłamie. W Polsce i EU służy Polsce tak samo - źle.
  • ~Ps
    (2018-01-12 12:32)
    Ciekawa mentalność obecnej ekipy i ich wyborców! Obywatel Poski (bo takim póki co jest Tusk, bez względu na to czy się to podoba jego przeciwnikom czy nie) nie ma prawa wypowiadać się na temat wariata, który na wspolnej ulicy przed jego domem wali kupę za kupą, bo sąsiedzi zdecydowali ze tak jest dobrze. Ludkowie kochani, suwerenie polski, wyjdźcie do jasnej chole...ry z Unii Europejskiej, wprowadźcie prawo kalifatu, czy diabli wiedzą czego tam i przestańcie robić wstyd i obciach wszystkim innym. Wtedy wasi szanowni "politycy" (np. pan Szczerski) będą wszędzie na świecie traktowani tak jak powinni - jako fachowcy w bardzo ważnej dziedzinie sztuki cyrkowej - włazenadzie
  • ~Ob RPlitej
    (2018-01-12 12:43)
    Szczelski czyli plostak pospolity nazywny czsem dla niepoznaki prof.Smievhu warte.
  • ~Ela
    (2018-01-12 13:17)
    Rudy tusk jest rudo obrzydliwy
  • ~Jarosław Mordozdradziecki
    (2018-01-12 13:37)
    Ot ciekawostka - złodziej krzyczy żeby łapać złodzieja :D A który to kawałek wywiadu jest taki skandaliczny ? Może ten : "Polska stanęła okoniem wobec wszystkiego co ważne dla UE". A może ten: " wymazać ze zbiorowej europejskiej pamięci wszystko to, z czym niestety zaczyna się dziś kojarzyć nasz kraj pod rządami PiS. ..." :D
  • ~Eko-usa
    (2018-01-12 13:46)
    Ten gostek powinien nazywać się Oszczerski. Poziom PiS jak jego fanów - chamstwo, plucie i oszczerstwa.
  • ~qqq
    (2018-01-12 13:54)
    Panie Szczerski, proszę popracować nad jakością wystąpień przelożonego, a nie przejmować się tak bardzo Tuskiem.
  • ~PROFESOR,
    (2018-01-12 14:02)
    Ja PP.Kwaśniewski powiedział prawdę ja też się zgadzam
  • ~bolo
    (2018-01-12 14:05)
    Tusk stwierdzil fakty i powiedzial prawde a ty szczerski zamknij sie.

Może zainteresować Cię też: