Szczerski ostro o wywiadzie Tuska dla "TP": Jest jednym wielkim skandalem, słowa są skandaliczne

Wywiad Donalda Tuska dla "Tygodnika Powszechnego" jest jednym wielkim skandalem; to powtarzanie zaklęć, które mają uniemożliwić Polsce skuteczną politykę w Europie - ocenił w piątek szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski.

wróć do artykułu
  • ~psychoterapeuta żoliborskiego paranoika
    (2018-01-12 10:23)
    TUSK TO NIEMIECKI PAROBEK !!!!!!!!
  • ~basia
    (2018-01-12 10:27)
    Nawet Kwachu poznał sie na Donku ,lizusku Angeli
  • ~lis
    (2018-01-12 10:31)
    Ale wstyd,chcą karać POLSKĘale za co,za to ,że prokuratura goni złodziei lub sądy wydają wyroki skazujące na aferzystach?
  • ~psychoterapeuta żoliborskiego paranoika
    (2018-01-12 10:25)
    Były prezydent Polski Kwaśniewski : TUSK JEST RUDY A WIĘC MŚCIWY ! Nie oglądam TVN-u !!!!
  • ~bnm
    (2018-01-12 10:26)
    Tusk skończy jak wałęsa.Nikt myślący zdrowo-rozsądkowo już go nie popiera
  • ~ tusk popychadło angeli
    (2018-01-12 10:29)
    Przecież i tak wszyscy wiedzą, że chodzi o kasę. Poprzedni nieObywatelski rząd robił wszystko co było w jego mocy by Polska była kompletnie uzależniona od sąsiadów. A jak nas historia uczy, nam to na dobre nigdy nie wychodziło.
  • ~Bingo
    (2018-01-12 10:58)
    tak jak mówił Rajmund Kaczyński: Boże obroń Polske przed narwańcami, jarkiem i leszkiem.
  • ~keno
    (2018-01-12 11:23)
    Szczerski,wróć do rodowego nazwiska SZCZUREK,w nim Ci do twarzy.
  • ~Pyra
    (2018-01-12 11:20)
    Obronić Polskę przed głupimi komentatorami - nie dla dobra Polski ! Błogosławieństwa Jarosława i biskupów KK z Rydzykiem na czele to jest sprawa tylko dla umysłowych analfabetów !!!
  • ~Ps
    (2018-01-12 12:32)
    Ciekawa mentalność obecnej ekipy i ich wyborców! Obywatel Poski (bo takim póki co jest Tusk, bez względu na to czy się to podoba jego przeciwnikom czy nie) nie ma prawa wypowiadać się na temat wariata, który na wspolnej ulicy przed jego domem wali kupę za kupą, bo sąsiedzi zdecydowali ze tak jest dobrze. Ludkowie kochani, suwerenie polski, wyjdźcie do jasnej chole...ry z Unii Europejskiej, wprowadźcie prawo kalifatu, czy diabli wiedzą czego tam i przestańcie robić wstyd i obciach wszystkim innym. Wtedy wasi szanowni "politycy" (np. pan Szczerski) będą wszędzie na świecie traktowani tak jak powinni - jako fachowcy w bardzo ważnej dziedzinie sztuki cyrkowej - włazenadzie
  • ~ra
    (2018-01-12 12:07)
    Razem z Bolkiem kraza na tej samej satelicie...bez POwrotu na ziemie.
  • ~Jarosław Mordozdradziecki
    (2018-01-12 13:37)
    Ot ciekawostka - złodziej krzyczy żeby łapać złodzieja :D A który to kawałek wywiadu jest taki skandaliczny ? Może ten : "Polska stanęła okoniem wobec wszystkiego co ważne dla UE". A może ten: " wymazać ze zbiorowej europejskiej pamięci wszystko to, z czym niestety zaczyna się dziś kojarzyć nasz kraj pod rządami PiS. ..." :D
  • ~tak dla przypomnienia:
    (2018-01-12 14:15)
    Donald Tusk to kaszubski Volksdeutsche i niemiecki agent dla ktorego polskosc to nienormalnosc.
  • ~T
    (2018-01-12 11:44)
    Zapomniano o tym, że kanclerz Niemiec Schroeder po zakończeniu chlubnej kariery w swoim kraju przeszedł na służbę do prezydenta Fed.Rosyjskiej Putina. Przez szereg lat i nadal zajmuje ważne stanowiska. Od tamtego czasu trwa moralny upadek "elity" europejskiej.
  • ~MA
    (2018-01-12 12:12)
    Tusk tym razem nie kłamie. W Polsce i EU służy Polsce tak samo - źle.
  • ~bolo
    (2018-01-12 14:05)
    Tusk stwierdzil fakty i powiedzial prawde a ty szczerski zamknij sie.
  • ~Eko-usa
    (2018-01-12 13:46)
    Ten gostek powinien nazywać się Oszczerski. Poziom PiS jak jego fanów - chamstwo, plucie i oszczerstwa.
  • ~Norbert
    (2018-01-12 14:27)
    Brawo p.Tusk Szczerbaty się ślini to znaczy trafienie w punkt ;jest Pan jedynym polskim 24 karatowym politykiem cała reszta to szczury i śmieci z Kaczyńskim na czele; mogą Panu jedynie trzewiki pucować a prezes ponoć ******* nieźle
  • ~putto
    (2018-01-12 14:47)
    Panie Szczerski skandalem jest to co wy PISowcy robicie, to żenujące wysłuchiwać o "winie Tuska" zmieńcie płytę i po męsku oceńcie sami siebie, kończcie bo słuchać hadko
  • ~Barbara
    (2018-01-12 15:59)
    Co te Gazety , tak się rozpisują na temat Tuska. Dla mnie to jest już człowiek przegrany, skończony. Nie mam dla niego ani jednej etykietki pozytywnej, ani szacunku. Nie muszę chyba przypominać Polakom, jego zachowania i jego tupetu w ostatnim czasie. Niby Polak, a nie Polak. Jego działanie na szkodę Narodu Polskiego jest ogromne. Teraz po tych wszystkich zajściach, chciałabym aby był osądzony zgodnie z polskim kodeksem karnym za wszystkie te nieprawości, których się dopuścił. A sprawy, które są jeszcze wyjaśniane i okaże się, że popełnił jeszcze inne czyny osadzić go w więzieniu. Bo o ile się tego nie zrobi teraz, to ludzie tacy jak on, będą szkodzić Polsce i psuć jej wizerunek zawsze. To będzie ich zemsta. A z nim należy osądzić wszystkich tych, którzy odważyli się podnieść rękę na Polskę i Demokratycznie wybrany Rząd Polski.

Może zainteresować Cię też: