Karczewski o katastrofie smoleńskiej: To nie był wypadek. Były eksplozje

Skłaniam się ku temu, że to nie był wypadek, tylko były eksplozje - powiedział marszałek Senatu Stanisław Karczewski komentując wyniki ekspertyzy podkomisji badającej przyczyny katastrofy smoleńskiej, która orzekła w środę, iż lewe skrzydło samolotu "zostało zniszczone w wyniku eksplozji wewnętrznej".

wróć do artykułu
  • ~Artur
    (2018-01-16 13:37)
    Wybuchy były ale u Pana pod kołdrą po grochowska.
  • ~Babunia
    (2018-01-15 13:15)
    Amerykanie sa medrzejsi, od setek lat nie leci prezydent ze swoim vice jedna maszyna! Polak podobno madry po szkodzie .
  • ~PiS matol
    (2018-01-15 09:28)
    Karczewskiego umizgi do prezesa! Nastepny dooopowlaz!
  • ~PiS matol
    (2018-01-15 09:27)
    To byl qu.......wa zamach!
  • ~gwiazdka
    (2018-01-15 04:21)
    bravo !! another total m o r o n
  • ~lan
    (2018-01-14 23:45)
    jeszcze jeden ktory za koryto powie wszystko co pasuje temu ktorego wszedzie woza z taboretem
  • ~Pisuar
    (2018-01-14 23:40)
    Eksplozja w mózgu karczewskiego.... mamy na to dowody...
  • ~bogdan
    (2018-01-14 22:31)
    babcia w WC może ględzić , ale marszałek senatu - nigdy . Ten człowiek powinien być wezwany do prokuratora by wskazał na jakiej podstawie to mówi .
  • ~Zbigniew 10
    (2018-01-14 21:53)
    Od poczatku ta katastrofa jest dla mnie jasna. Tego ranka (10 04 10), kontroler z wiezy dostal kilka telefonow ze stolicy. Samolot z dziennikarzami wyladowal normalnie, a pilotowi samolotu prezydenckiego powiedziano ze lotnisko jest zamkniete i moze leciec do Minska, do Moskwy, albo tam skad przylecial. Mlody pilot (starzy zwolnili sie po ladowaniu w Gruzji) z generalem w kabinie "musial" wyladowac. Czy polacy mieli mozliwosc przesluchania kontrolera ?
  • ~poi
    (2018-01-14 14:11)
    skrzydło jest Rosji , wiec jak oni stwierdzili nie widząc samolotu
  • ~Antoni
    (2018-01-14 12:21)
    Jestem pewien, że brzoza podskoczyła.
  • ~oiuytre
    (2018-01-14 12:17)
    1000 letnia rzesza upadła w 10 lat, kaczyzm padnie szybciej.
  • ~reg
    (2018-01-14 09:24)
    Jak nie było eksplozji i samolot nie był zrobiony ze styropianu, to jakim cudem rozczłonkował się on na tyle kawałków po katastrofie?
  • ~momo
    (2018-01-14 02:02)
    Gdzie komisja międzynarodowa? Nie ma i nie będzie bo by tych kulsonów z PIS rozniosła w pył i ich bajdury
  • ~lep
    (2018-01-13 20:06)
    ja myślałem, że Karczewski to jest jeden z mądrzejszych pisioków, okazuje się, że w pisie jest rozpylany jakiś gaz, każdy, ale to każdy, kto wstąpi do pisakow, natychmist głupieje
  • ~Krakus
    (2018-01-13 19:26)
    Glupole -tez ludzie ! wie sie ze Ludzi rzadzacych Krajem nie wpycha sie do jednego gara ;tu samolotu no nie ?
  • ~włatca maryjonetek
    (2018-01-13 18:27)
    Pistrole zimą zakładają dwie pary skarpetek do sandałów.
  • ~Ed
    (2018-01-13 17:47)
    No i mamy cyrk ..lekarz będący marszałkiem senatu ma wizje ....panie karczewski to się leczy... medycyna ma skuteczne leki na to.
  • ~taktotak
    (2018-01-13 13:28)
    Nie przyznawanie się do zaniedbań (których w naszym państwie pełno - i to w każdej formacji) wpisane jest w niedojrzałą osobowość. Dlatego bardziej bojowo brzmi, gdy wymyślimy eksplozje, wybuchy - a potem apele i miesięcznice! Głupców i bohaterów u nas pod dostatkiem - myślących, kompetentnych i przestrzegających procedur - jak na lekarstwo!
  • ~buc
    (2018-01-13 12:39)
    jesli karczewski ma specjalizacje zajmujaca sie organem ,powodujacym rozumne myslenie to nie mam obaw iz sam sie wyleczy.swoja droga,kupczenie polityczne ofiarami tragedii jest poprostu nadobrzydliwe.do niektorych czlonkow rodzin ofiar nie mozna odnosic sie z szacunkiem jak dlugo na to bedzie wasza zgoda.wieczny spoczynek duszom i takze dla opowiesci smolenskich

Może zainteresować Cię też: