Co prezydent robi w sutannie? Zagadkowe zdjęcie Andrzeja Dudy

Ta fotografia z czwartkowego przyjęcia w Pałacu Prezydenckim jest hitem sieci. W internecie aż roi się od komentarzy na jej temat.

wróć do artykułu
  • ~Jack strong
    (2018-01-12 15:42)
    Nie ma jak mu dokopać, a taką macie ochotę....
  • ~Norwegia zasniezona
    (2018-01-12 15:47)
    Der Dzienniku, a jak tam GroKo ma sie w KALIFATcie, czy juz zMOntowane....??:)))))
  • ~napiszcie
    (2018-01-12 15:47)
    Napiszcie coś o tych z ciamajdanu co nie potrafią głosować, tacu są z głupotom nowocześni.
  • ~Moli....
    (2018-01-12 15:48)
    Czy to na pewno prezydent.?
  • ~Ppp
    (2018-01-12 16:11)
    Dokładnie za nim stoi żona w szerokiej, czarnej spódnicy, która się zlewa ze spodniami. Info z "Wprost". Pozdrawiam.
  • ~Norwegia zasniezona
    (2018-01-12 16:21)
    nie umiem czytać i zasuwam na zmywaku 12 godzin dziennie, przed chwilą kolega mi przeczytał, że GroKo czuje się dobrze...kolega pisze też za mnie bo ja nie umiem...
  • ~zart nie szamac
    (2018-01-12 16:38)
    Wali mu na dekiel.
  • ~wojtek
    (2018-01-12 16:40)
    Jak zwykle dla libero- lewactwa bzdury sa bardzo wazna wiadomiscia.
  • ~aals
    (2018-01-12 16:50)
    G-no Warta, tyle warta.
  • ~xsiondz
    (2018-01-12 16:58)
    to celowe ustawienie zdjecia jest proba na reakcje elektoratu jak pryzydent bedzie akceptowany w nowym ubraniu roboczym
  • ~ ect ...
    (2018-01-12 17:25)
    Widzą to co chcą widzieć! Przestańcie spożywać i palić środki odurzające oraz zakazane, a gwarancją i nagrodą będzie "odzyskanie" wzroku.
  • ~Don Carlos
    (2018-01-12 17:48)
    Co Wy fanzolicie, Indruś abdykował i jest w nowicjacie.
  • ~Pinio
    (2018-01-12 17:57)
    lepiej w sutannie niż w k o s z e r n y m naleśniku na głowie.
  • ~Kontemplyta
    (2018-01-12 18:32)
    Wyjątkowa zbieżność położenia dwu osób w czerni, zabawne w karnawale. Przy okazji świetny przykład jak można coś zmontować dla wywołania wrażenia innego niż prawda.
  • ~prokura
    (2018-01-12 18:35)
    Materiały śledztwa szczecińskiej prokuratury są bardzo obfite, ale i bardzo barwne. Są w nich wszystkie ludzkie chciwości: władza, polityczne wpływy, pieniądze, alkohol, luksusowe prezenty i seks, także ten męsko-męski. Gdyby Patryk Vega, nasz najmodniejszy dzisiaj i najbardziej lansowany przez media reżyser, przeczytał akta tego śledztwa, zapewne uznałby wówczas, że zapoznał się właśnie z gotowym scenariuszem do swojego kolejnego filmu, tym razem na temat tych, którzy przez osiem lat niepodzielnie rządzili Polską – czytamy w Warszawskiej Gazecie. Gawłowski ma również usłyszeć zarzut dopuszczenia się plagiatu swojej pracy doktorskiej, którą miał w 2011 r. obronić w Społecznej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi
  • ~jj23
    (2018-01-12 20:55)
    Duduś - pingwin. A to dobre! :)))
  • ~Wolny
    (2018-01-12 21:08)
    Przymierza sie. 😇😈😂
  • ~Sebastian
    (2018-01-12 21:38)
    Prezydent z okazji karnawału przebrał się za polskiego księdza Józefa Padewskiego i legalnie z żoną na co pozwala polski kościół paraduje na salonach.
  • ~bystrooki goy
    (2018-01-12 22:37)
    Ale głupi ten cyngiel z Czerskiej, myli k s i ę d z a z r a b i n em
  • ~ajatoabdullah
    (2018-01-13 06:29)
    Prawo trzeba zmienić za takie foto montaże, fucke niusy, powinno być likwidacja firmy, odszkodowanie w miliardach, i dożywocie. Wtedy zapanuje normalny świat.

Może zainteresować Cię też: