Prawie 50 tys. zł za miesiąc korzystania ze służbowego telefonu. Astronomiczne rachunki Hanny Gronkiewicz-Waltz

W lipcu ubiegłego roku rachunek za służbowe urządzenia (smartfona, tablet itp.) Hanny Gronkiewicz-Waltz urząd miasta opłacił fakturę na dokładnie 48.981,43 zł - dowiedział się portal tustolica.pl.

wróć do artykułu
  • ~Leonard
    (2018-01-13 10:13)
    W "dojeniu" III RP bufetową Hajkę nikt nie był w stanie przelicytować. Umiała zadbać o siebie rodzinkę i kolesiów z Platformy Oszustów. W dojeniu III RP nie miała żadnych hamulców i skrupułów. Mam nadzieję że już wkrótce rozpocznie resztę życia w pokoju bez firanek.
  • ~DD
    (2018-01-13 09:57)
    To gdzie ona dzwoniła? Po ostatniej kompromitacji tzw opozycji i rozwalania N przez Petru Kaczyński będzie rządził kolejną kadencje i to z większością konstytucyjną? Czy sposobem na jednoczenie tzw. opozycji jest podział, ośmieszanie się?
  • ~Romana Conquisatita
    (2018-01-13 10:12)
    uwazam, ze to symbol epoki ktora bezpowrotnie minela, niestety sa ludzie ktorzy nigdyy niedorosli do sprawowania panstwowego urzedu, poszanowania naszych wspolnych pieniedzy. Dlatego popieram calkowity polityczny rozpad tego rodzaju "opozycji" -pewne sprawy trzeba bedzie rozliczyc, gdy skoncza sie mandaty poselskie, cieple posadki - wlasnie rozpoczal sie ostateczny upadek marksizmu w europie.
  • ~babcia Ewka
    (2018-01-13 10:21)
    O kurde, to tylko dwu i pół letnia moja emerytura ?
  • ~ocenzurowany ślązak
    (2018-01-13 10:18)
    Potwierdza się powiedzenie, że w PO to większość przekrętasów i oszustów., a prim wiedzie HG łalc. Jak jest taki wysoki roaming, to mogła rozmawiać przez internet znacznie taniej.
  • ~[\/].[/-/]
    (2018-01-13 10:15)
    Ciekawe ile da na WOSP? Pewnie zaproponuje spacer lub przejazdzke ze soba (Bal.cer.owicz, Sik.o.rski) albo wysupla 20 groszy (Trz.ask.owski).
  • ~Mark Twain
    (2018-01-13 10:20)
    Na takich stanowiskach powinno sie stosowac limity. To, co ponad limit, placi sie z wlasnej kieszeni! To, co czytam to jest zupelnie chore!!! Czlowiek, ktory zarabia min. brutto 2000zl. otrzymuje netto (do reki) ok. 1450 zl/mies. Jesli 5000zl. : 1450zl. = ponad 34 miesieczne dochody przecietnego czlowieka. To, za co zwykly smiertelnik musi przezyc prawie 3 lata, ktos inny jest w stanie "przegadac" w ciagu 1 miesiaca. Oczywiscie, nie swoje pieniadze, a tego "przecietniaka",ktory m.in przez takich (nie liczacych sie z panstwowym groszem) zarabia tak malo! To nie chodzi jedynie o ta konkretna osobe. Takich "gadatliwych" za darmoche jest u nas wiecej!
  • ~m-53
    (2018-01-13 10:15)
    roaming 5 zł/min, przyjmijmy tablet tą samą stawkę. Wychodzi 80 godzin czyli 10 dni non stop. Nie zapominajmy o przesunięciu czasu - biedula musiała pracować dodatkowo w nocy od 02.00 do 08.00.
  • ~ra
    (2018-01-13 10:56)
    Koszerni lubia wydawac cudze pieniadze.
  • ~ psychoterapeuta żoliborskiego paranoika
    (2018-01-13 09:57)
    Ciekawe ile kosztowały prywatne rozmowy Leszka i Jarka na temat zdrowia ich mamusi przez telefon satelitarny?
  • ~E tam,,,......,
    (2018-01-13 11:15)
    Służbowy wyjazd do Nowego Jorku? Zastanawia mnie jakie obowiązki służbowe ma prezydent warszawy w obcym państwie położonym daleko od Polski? Może chciała uczestniczyć w międzynarodowym kongresie Ż.y.d.ó.w? I traktowała to jako swój obowiązek służbowy.
  • ~ober
    (2018-01-13 14:05)
    Jak kraść, to całe kamienice, a jak wydzwaniać, to po całej galaktyce
  • ~Darek z Oławy
    (2018-01-13 11:12)
    Hajka Gronkiewicz-Waltz - ZEGAR SPRAWIEDLIWOŚCI CZASEM SIĘ SPÓŹNIA ALE GODZINA ZAWSZE WYBIJE.
  • ~hgw
    (2018-01-13 10:26)
    No, co? Przecież mówiła że dwa razy ogląda każdą złotówkę zanim ją wyda.
  • ~dość złodziejstwa
    (2018-01-13 12:50)
    Jak nie ośmiorniczki to telefony na koszt państwa, Już najwyższy czas skończyć z patologją PO. Za swoje to może sobie rozmawiać do bulu za nasze to oszczędnie. Ludzie bez twarzy. Jak nie bolki to rozrzutne kaszaloty.
  • ~wojtek
    (2018-01-13 14:29)
    Rozpasanie i brak szacunku dla warszawiakow.
  • ~mysza
    (2018-01-13 12:55)
    Fałsz, obłuda i buta HGW porażaja ! Ile jeszcze ta durna baba będzie szefować w stolicy ?! Won !!!
  • ~Gdańsk
    (2018-01-13 14:30)
    gdyby miała zapłacić ze swoich pieniedzy z pewnością uważałaby na to co robi .
  • ~Tommy
    (2018-01-13 13:04)
    Pan płaci,Pani płaci ,my wszyscy płacimy za głupotę i próżniactwo urzędników!
  • ~Ryś
    (2018-01-13 14:49)
    Władza deprawuje, władza absolutna deprawuje absolutnie... Bufetowa zaś ...odleciała no chyba,że to ....Alzheimer P.S Jako jeden pewnie z niewielu NIE MIESZKAM we Warszawie ale...płacę tam podatki! Więc mnie to wqur.... bo są nie małe!

Może zainteresować Cię też: