Sasin o przyspieszonych wyborach: Zupełnie fantastyczne scenariusze, absolutnie "political fiction"

| Aktualizacja:

Obiecaliśmy Polakom realizację programu PiS, będziemy go realizować przez pełne cztery lata; mamy bardzo stabilną większość - powiedział w sobotę szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin.

wróć do artykułu
  • ~ psychoterapeuta żoliborskiego paranoika
    (2018-01-13 10:58)
    Czerwononosy burak Sasin łże jak każdy PiS dzielec! Won na Nowogrodzką, sm rodzie!
  • ~psychoterapeuta żoliborskiego paranoika
    (2018-01-13 11:03)
    lubię Afganisatan i baczczebazi, Wikipedia: Młodzi chłopcy ubrani w damskie stroje tańczą przed większą męską publicznością. Zdarza się, że w czasie gdy tańczą, starszy mężczyzna upatruje sobie tego, z którym odbędzie stosunek. POwalająca multikultura
  • ~psychoterapeuta żoliborskiego paranoika
    (2018-01-13 11:05)
    przysłowie z Afganisatanu: Dobra koza jest lepsza od złej żony. POdoba to mi się bardzo. Musimy z UBywatelami natychmiast u nas szariat wprowadzić
  • ~żadnych szans.
    (2018-01-13 11:11)
    Totalna opozycja niech lepiej weżmie urlop na 8 lat.!!!!!
  • ~Jimmy Bounce
    (2018-01-13 11:48)
    Opozycja tylko chce wywołać temat i marzy o takim scenariuszu
  • ~sanczez
    (2018-01-13 12:21)
    Ciekawe co mówią na temat prawdziwego poparcia wewnętrzne sondaże PiS...
  • ~ojej
    (2018-01-13 12:27)
    Akurat w tym momencie, zakładając, że prawica się nie podzieli na kaczystów, dudzistów, ziobrystów i macierewiczystów, opozycja byłaby w głębokiej d...epresji. Ale znając strategów PiS-u, temat przyspieszonych wyborów powróci w momencie, kiedy będą mieli szansę przegrać, o ile wcześniej nie zbiałorusinizują ostatnich sądów i PKW.
  • ~satelita boleslaw II
    (2018-01-13 13:36)
    Opozycja to glud w majtkach...a was uwarznie obserwuje.
  • ~Wittorio
    (2018-01-13 16:49)
    Ma pan rację panie Sasin.Z tak durną opozycją będziecie rządzić jak długo zechcecie i radzę z nią nie walczyć,bo może sie narodzic zupełnie nowy ruch z którym mozecie sobie nie poradzić.Większość obywateli nie ma w tej chwili alternatywy.Nie chcemy ani was, ani durnej opozycji na czele z Lubnauer i Schetyną.Reszta sie nie liczy.
  • ~rewqio
    (2018-01-14 09:55)
    Chcą uśpić czujność przeciwnika.

Może zainteresować Cię też: