Konwencja samorządowa Partii Razem. Zandberg: Polska potrzebuje nowej, wiarygodnej opozycji

Polska potrzebuje nowej, wiarygodnej opozycji, która umie upomnieć się o sprawiedliwość społeczną, wolność światopoglądową i nie jest uwikłana w brudne interesy - powiedział w sobotę jeden z liderów Partii Razem Adrian Zandberg.

wróć do artykułu
  • ~Świędzimir
    (2018-01-16 02:27)
    Polska potrzebuje pracy i kasy, a nie parówkowych wizjonerów trzeciego sortu. Ucz się, chłopaczku, od Pana Jarka, jak kochać Polskę, robić politykę i szanować to, co dla nas święte. Wtedy, może, za jakiś czas, długi czas, będziesz mógł zostać namiastką polityka...
  • ~ohm~
    (2018-01-15 21:52)
    Zandberg to neomarksista. Spadaj dziadzie do Brukseli.
  • ~chlew lewacko-komuszy Razem
    (2018-01-15 19:07)
    lewacko-komusza Razem chce opodatkować przedsiębiorców w wysokości 75% jednocześnie Razem nie zgadza się na opodatkowanie partii politycznych w wysokości 75% bo to by dotknęło ich
  • ~wawa
    (2018-01-15 08:07)
    Jesteście ideowcami to fakt, ale Wasze poglądy są nie do przyjęcia dla większości społeczeństwa, gdyż się rozjeżdżają względem rzeczywistości. Takie fakty.
  • ~.
    (2018-01-14 21:45)
    POlińska opozycja istnieje tylko teoretycznie, a w rzeczywistości to już tylko kamieni kupa i w dodatku rozsypująca się na boki.
  • ~Karol.
    (2018-01-14 17:22)
    Niech glosno powiedza Polakom co sadza i jaki maja program ws przyjmowania uchodźców z Bliskiego Wschodu i krajow afrykanskich
  • ~Anna Poll
    (2018-01-14 16:07)
    I co?! Tę śliczną nowość zagwarantuje Zandberg ze swoją ferajną? Oczywiście po uprzednim wycięciu wszystkiego co lewicowe.
  • ~Artur
    (2018-01-14 15:20)
    Panie mormon nigdy nie osiągnie sukcesu ugrupowanie które ma 100 członków i 100 przewodniczących. To jakiś cyrk. Mają od kilku lat 2% i nie robią nic. Określcie w końcu o co wam chodzi. Zróbcie mormona szefem i lewica może was poprze.
  • ~różnica
    (2018-01-14 13:19)
    Zanebergus ruda odmiana Walikota !
  • ~dylemat
    (2018-01-14 13:17)
    Rudy mówi do łysego: nie dała bozia włosków ? łysy do rudego: chciała dać rude, ale zrezygnowałem !
  • ~.nowocześnie
    (2018-01-14 12:23)
    Sierpem i młotem czerwoną holotę !
  • ~?
    (2018-01-14 12:20)
    Ten Zaneborg to wygląda mi na wnuczka Felka Dzierżyńskiego !
  • ~heretyk
    (2018-01-14 11:12)
    Zandberg jak zwykle pomożesz kaczafiemu zdobyć więcej pis***orskich osłów w sejmie
  • ~oooo
    (2018-01-14 08:31)
    Zandberg to burak nierób,korytko mu się marzy .
  • ~internautka 50+
    (2018-01-14 07:17)
    Następny do raju w walce o sprawiedliwość społeczną. Koń się zadem śmieje i tylko kto uwierzy w te słowa.
  • ~Genitaliusz
    (2018-01-14 05:32)
    Tak już widzę jak wchodzą do sejmu. Lewicowy Petru się szykuje.
  • ~bolszewicki cadyk się odezwał
    (2018-01-14 00:49)
    leć do Korei Płn. , tam zrobisz karierę,w Polsce nie masz szans!Takich "bolszewickich cadyków" było wielu, robili nam dobrze za nasze pieniądze i przy okazji chapali ile włazło!
  • ~spadaj Zandberg
    (2018-01-13 23:11)
    ustawiając opozycję demokratyczną jako swojego głównego wroga, Razem staje siłą rzeczy po stronie reżimu pisowskiego.
  • ~przestroga
    (2018-01-13 22:43)
    Program zandberga - wydrenowac Polaków na podatkach a z uzbieranego haraczu utrzymywać sprowadzonych na potęgę nachodzcow którzy w przyszłości będą stanowić człon wyborczy razem który zapewni koryto na dziesięciolecia. A rodzę zobażeby pozbyc się konkurencji i tożsamości narodowej wprowadza aborcję na życzenie. Jeżeli komuś się wydaje że przesadzam to proszę zobaczyć co podobni do zandberga uczynili ze Szwecji.
  • ~doloreska
    (2018-01-13 21:40)
    Świetna konwencja, obejrzałam całość na facebookowym koncie Razem. Cieszę się, że w końcu taka partia - pełna ludzi z pomysłami, ideą i zapałem weszła do polityki. Oby tylko weszła do sejmu w przyszłych wyborach. Mój głos już macie - RAZEM!

Może zainteresować Cię też: