Konwencja samorządowa Partii Razem. Zandberg: Polska potrzebuje nowej, wiarygodnej opozycji

Polska potrzebuje nowej, wiarygodnej opozycji, która umie upomnieć się o sprawiedliwość społeczną, wolność światopoglądową i nie jest uwikłana w brudne interesy - powiedział w sobotę jeden z liderów Partii Razem Adrian Zandberg.

wróć do artykułu
  • ~Yes, it is
    (2018-01-13 13:34)
    STALINIZMOWI mówimy NIE
  • ~sorosiata Róża von Pancerfałst
    (2018-01-13 13:36)
    kocham psychoterapeutę żoliborskiego paranolika. On to, gdy Adrian Zandberg POmykał go na mekę, POkazał całą klasę i POmykał mnie synchronicznie. Juncker i Guy nie mogli się nadziwić i próbowali to z Timmermansem skopiować, totalnie bezskutecznie
  • ~ojej
    (2018-01-13 15:18)
    "Według Zandberga jest tylko jedna partia, która zachowała wiarygodność, jeśli chodzi o prawa kobiet, o prawa człowieka, ale też jeśli chodzi o poważne traktowanie wyborców i wyborczyń, i swoich zobowiązań, i to jest Razem". Jeszcze Wolność, czy jak tam się nazywa obecna partia JKM, jedni i drudzy mówili co zrobią, jak dostaną się do Sejmu, więc nic nie zrobili, bo się nie dostali. Zgadzam się, że jest potrzebna nowa i wiarygodna opozycja, ale jednak nie jest nią dla mnie żadna z tych dwóch dwuprocentowych partii.
  • ~Czarek
    (2018-01-13 15:37)
    Lewacką, o wynaturzonych poglądach partię "Razem" należy bezzwłocznie zdelegalizować. Lewactwo doprowadzi do zagłady naszej cywilizacji, cywilizacji białego człowieka, cywilizacji która rządziła Światem od kilku tysięcy lat!
  • ~nadzorca_trolli
    (2018-01-13 15:43)
    I ty możesz zostać trollem! Wymagania: przepisywanie tekstu, podrabianie nicków, autoplusowanie wpisów, IQ min.70. Zgłoszenia - Nowogrodzka 84/86, Wa-wa.
  • ~nadzorca_trolli
    (2018-01-13 15:49)
    I ty możesz zostać trollem! Wymagania: przepisywanie tekstu, podrabianie nicków, autoplusowanie wpisów, IQ min.70. Zgłoszenia - W-wa, Nowogrodzka 84/86.
  • ~babciaEla vel babapl
    (2018-01-13 15:59)
    W tych właśnie nadzieja na lepsze jutro. Młodzi, zdolni nie to co hoł-ota z Żoliborza. Dajmy im szansę, starość i dziwoty Kaczy-ńskiego, Błaszczaka czy Macie-rewicza odstawmy do domu pomocy ludziom potrzebującym wsparcia psy-chicz-nego.
  • ~babcia Ela vel babapl
    (2018-01-13 16:23)
    Popieram młodych polityków partii RAZEM
  • ~Wittorio
    (2018-01-13 16:35)
    O tym to ja wiem od następnego dnia po wyborach,ale opozycji do zawarcia koalicji namówić nie mozna.Oni niczego nie rozumieją i każdy robi coś innego,a co gorzej od czasu do czasu sobie dokladają.Do roboty drogi kolego i życzę powodzenia.
  • ~modrykamien
    (2018-01-13 16:40)
    Juz nie dlugo rozwalcujemy te wszystkie lewackie zajzajery. POrzadek musi byc!
  • ~tulismanore
    (2018-01-13 16:46)
    Ale on ma dziwne uszy.
  • ~ryt
    (2018-01-13 16:50)
    Już jednego konia wyprowadzili do stajni. Teraz czas na drugiego konskiego łba.
  • ~Normalna zima w Norge
    (2018-01-13 17:15)
    Polska NIE POtrzebuje nowej wiarygodnej oPOzycji, TYLKO potrzebuje zaangazowania kazdego Polaka, ktory Jej broni i dla Niej pracuje ---- jak na przyklad JA, na dalekiej Obczyznie. Glowna czesc mojego kapitalu zainwestowalem w Polsce np. w dom wlasny oraz syna.
  • ~Senior
    (2018-01-13 17:51)
    Wszystkie media ,nawet i te nieprawicowe,kontynoują wspólny medialny program, zdyskredytowania opozycji parlamentarnej i społecznej..Taki dostali prykaz od pisowców.Dla pisu wyszydzona i ciągana przez prokuraturę opzycja,to gwarancja wygrania wyborów i dalszego niszczenia polski.Żadne media w okresie rządów Kaczyńskiego.nigdy nie napisały,jakie kreatury,zostały postawione na stanowiska rzadowe i wszystkie stanowiska ,będące w rekach pisowców.Takie mamy media,które winny być w trybie pilnym zrekonstruowane.Komunistyczne i prawicowe elity dziennikarstwa ,we wszystkich funkcjonujących redakcjach,nadal wiodą prym w ogłupianiu i oszukiwaniu Polaków.Te elity w nosie maja dobro Polaków,dla nich ważna jest nienawiść i pełna kabza.
  • ~loki
    (2018-01-13 18:01)
    Nie istnieje coś takiego jak demokratyczna lewica, wystarczy poczytać sobie programy tych tak zwanych lewicowych demokratów, czysty komunizm. Swoją drogą ciekawe czemu nikt o tym nie mówi, ciągle tylko demokracja, wolność itp. Czemu nikt jasno nie napisze co jest celem SLD, Partii Razem, jakiś tam Zielonych? Przecież to jest jasno określone w ich statucie założycielskim. Komuniści walczą o "wolność i demokrację", ja cię nie ......ę
  • ~emerytki
    (2018-01-13 19:23)
    Pan człowiek Zachodu doskonale wie że lewica która akceptuje kapitalizm nie jest lewicą, tylko listkiem figowym. Więc prosimy - nie wygłupiajcie się
  • ~hahaha
    (2018-01-13 19:24)
    Zanberg ma już dzieci to teraz będzie walczył o bezkarne skrobanki dla innych
  • ~kpk
    (2018-01-13 19:32)
    Polska potrzebuje opozycji, która nie boi się tfuuu ,biskupów !!!!!
  • ~aaa
    (2018-01-13 19:58)
    Razem - mój głos macie.
  • ~Lewactwo nie przejdzie
    (2018-01-13 20:26)
    Zandberg: Polska potrzebuje nowej, wiarygodnej opozycji Ale nadzieja, że będzie tą opozycja Partia Kupa jest zerowa. Amen!

Może zainteresować Cię też: