Konwencja samorządowa Partii Razem. Zandberg: Polska potrzebuje nowej, wiarygodnej opozycji

Polska potrzebuje nowej, wiarygodnej opozycji, która umie upomnieć się o sprawiedliwość społeczną, wolność światopoglądową i nie jest uwikłana w brudne interesy - powiedział w sobotę jeden z liderów Partii Razem Adrian Zandberg.

wróć do artykułu
  • ~Czarek
    (2018-01-13 15:37)
    Lewacką, o wynaturzonych poglądach partię "Razem" należy bezzwłocznie zdelegalizować. Lewactwo doprowadzi do zagłady naszej cywilizacji, cywilizacji białego człowieka, cywilizacji która rządziła Światem od kilku tysięcy lat!
  • ~chlew lewacko-komuszy Razem
    (2018-01-15 19:07)
    lewacko-komusza Razem chce opodatkować przedsiębiorców w wysokości 75% jednocześnie Razem nie zgadza się na opodatkowanie partii politycznych w wysokości 75% bo to by dotknęło ich
  • ~babciaEla vel babapl
    (2018-01-13 15:59)
    W tych właśnie nadzieja na lepsze jutro. Młodzi, zdolni nie to co hoł-ota z Żoliborza. Dajmy im szansę, starość i dziwoty Kaczy-ńskiego, Błaszczaka czy Macie-rewicza odstawmy do domu pomocy ludziom potrzebującym wsparcia psy-chicz-nego.
  • ~ojej
    (2018-01-13 15:18)
    "Według Zandberga jest tylko jedna partia, która zachowała wiarygodność, jeśli chodzi o prawa kobiet, o prawa człowieka, ale też jeśli chodzi o poważne traktowanie wyborców i wyborczyń, i swoich zobowiązań, i to jest Razem". Jeszcze Wolność, czy jak tam się nazywa obecna partia JKM, jedni i drudzy mówili co zrobią, jak dostaną się do Sejmu, więc nic nie zrobili, bo się nie dostali. Zgadzam się, że jest potrzebna nowa i wiarygodna opozycja, ale jednak nie jest nią dla mnie żadna z tych dwóch dwuprocentowych partii.
  • ~nadzorca_trolli
    (2018-01-13 15:43)
    I ty możesz zostać trollem! Wymagania: przepisywanie tekstu, podrabianie nicków, autoplusowanie wpisów, IQ min.70. Zgłoszenia - Nowogrodzka 84/86, Wa-wa.
  • ~Yes, it is
    (2018-01-13 13:34)
    STALINIZMOWI mówimy NIE
  • ~modrykamien
    (2018-01-13 16:40)
    Juz nie dlugo rozwalcujemy te wszystkie lewackie zajzajery. POrzadek musi byc!
  • ~sorosiata Róża von Pancerfałst
    (2018-01-13 13:36)
    kocham psychoterapeutę żoliborskiego paranolika. On to, gdy Adrian Zandberg POmykał go na mekę, POkazał całą klasę i POmykał mnie synchronicznie. Juncker i Guy nie mogli się nadziwić i próbowali to z Timmermansem skopiować, totalnie bezskutecznie
  • ~tulismanore
    (2018-01-13 16:46)
    Ale on ma dziwne uszy.
  • ~babcia Ela vel babapl
    (2018-01-13 16:23)
    Popieram młodych polityków partii RAZEM
  • ~nadzorca_trolli
    (2018-01-13 15:49)
    I ty możesz zostać trollem! Wymagania: przepisywanie tekstu, podrabianie nicków, autoplusowanie wpisów, IQ min.70. Zgłoszenia - W-wa, Nowogrodzka 84/86.
  • ~ryt
    (2018-01-13 16:50)
    Już jednego konia wyprowadzili do stajni. Teraz czas na drugiego konskiego łba.
  • ~oooo
    (2018-01-14 08:31)
    Zandberg to burak nierób,korytko mu się marzy .
  • ~Kilo
    (2018-01-13 20:37)
    Odezwała się czerwona paskuda.
  • ~Lewactwo nie przejdzie
    (2018-01-13 20:26)
    Zandberg: Polska potrzebuje nowej, wiarygodnej opozycji Ale nadzieja, że będzie tą opozycja Partia Kupa jest zerowa. Amen!
  • ~hahaha
    (2018-01-13 19:24)
    Zanberg ma już dzieci to teraz będzie walczył o bezkarne skrobanki dla innych
  • ~loki
    (2018-01-13 18:01)
    Nie istnieje coś takiego jak demokratyczna lewica, wystarczy poczytać sobie programy tych tak zwanych lewicowych demokratów, czysty komunizm. Swoją drogą ciekawe czemu nikt o tym nie mówi, ciągle tylko demokracja, wolność itp. Czemu nikt jasno nie napisze co jest celem SLD, Partii Razem, jakiś tam Zielonych? Przecież to jest jasno określone w ich statucie założycielskim. Komuniści walczą o "wolność i demokrację", ja cię nie ......ę
  • ~bolszewicki cadyk się odezwał
    (2018-01-14 00:49)
    leć do Korei Płn. , tam zrobisz karierę,w Polsce nie masz szans!Takich "bolszewickich cadyków" było wielu, robili nam dobrze za nasze pieniądze i przy okazji chapali ile włazło!
  • ~?
    (2018-01-14 12:20)
    Ten Zaneborg to wygląda mi na wnuczka Felka Dzierżyńskiego !
  • ~Genitaliusz
    (2018-01-14 05:32)
    Tak już widzę jak wchodzą do sejmu. Lewicowy Petru się szykuje.

Może zainteresować Cię też: