Kowalczyk o premii w wysokości 60 tys. zł: Zapracowałem na to, ministrowie zarabiają za mało

| Aktualizacja:

Ministrowie, a szczególnie podsekretarze stanu zarabiają za mało - ocenił we wtorek minister środowiska Henryk Kowalczyk. Dodał, że pracownicy podlegli ministrom są wynagradzani lepiej od nich.

wróć do artykułu
  • ~bezsilność 2018
    (2018-02-13 10:26)
    Jak ma za mało to niech się zwolni z pracy! My nie chcemy z naszych podatków go opłacać! Wstydu nie ma ten facet! Rozbudowane ministerstwo - ilu ma zastępców, ile kierowników, dyrektorów co za niego robią? I to jest ta "dobra zmiana"? Czy nie czas naprawdę na dobrą a nie dwulicową zmianę? Czy to obiecywali?
  • ~dobra dojna zmiana
    (2018-02-13 10:28)
    co hipokryci z PIS mówili jak Tusk dał premię ministrowi w wysokości 4 tys zł, wyli tak , że im piana z ... ciekła
  • ~ds
    (2018-02-13 10:30)
    ale przecież tym wygraliście wybory... Totalnym atakiem z Waszych taśm z sowy na taka Bieńskowsą i hejtem na jej krytykę zarobków urzędników... Pamięć zawodzi?
  • ~df
    (2018-02-13 10:32)
    A Pana syn, panie Kowalczyk to czym i ile się zajmuje? bo o ile mi wiadomo to pracuje bez żadnego doświadczenia w it w budżetówce. Hipokryci
  • ~Nauczycielka z LO
    (2018-02-13 10:46)
    Brawo ministrze Kowalczyk! Brawo PiS! Tak trzymać i nie popuszczać!
  • ~samson
    (2018-02-13 10:59)
    zlodziejska banda-TAKA JAK PO
  • ~Asia
    (2018-02-13 11:09)
    OJCZYZNE dojna racz nam wrocic Panie !!!
  • ~Norton
    (2018-02-13 11:17)
    A co na to ci emeryci w wyższymi kwalifikacjami zawodowymi , ze stażami ponad czterdzieści lat ,którzy zasłużyli się Polsce .Ludzie ci nie "siedzieli" w domu na licznych zwolnieniach lekarskich,swoja pracą wzbogacali budżet państwowy. Przedtem nie było az takiego wzrostu płac,stąd emerytury przeciętne. Należy dociągnąć polskie emerytury do poziomu unijnego o czym pisał wczoraj redaktor w Rzeczpospolitej.
  • ~tzw. "Dobra Zmiana"
    (2018-02-13 11:20)
    I powtarzamy: "RWAĆ KORYTO! RWAĆ KORYTO! RWAĆ KORYTO! TERAZ K. MY!!!!!"
  • ~we
    (2018-02-13 11:50)
    POPIS to kolejne lata zamrozenia płac w budżetowce, oprócz partyjnych aparatczyków
  • ~Zawiedziona
    (2018-02-13 11:54)
    Też pracuję w budżetówce - nie pamiętam kiedy otrzymałam podwyżkę (6-7 lat temu). 40 lat pracy 1800zł +10% premii,na rękę 1500zł.Chciałam zapytać może pan Kowalczyk chciałby zamienić się miejscami.Jest Wam za dobrze macie za dużo przywilejów:podróże, mieszkanie,transport,extra pożyczki i wiele innych.Szarpiecie ten budżet ile się da,i ciągle tylko słyszę jak mało macie.Widać to potem po Waszych milionowych kontach.
  • ~:)
    (2018-02-13 11:59)
    Według św. Łukasza (18,18-25): Łatwiej jest wielbłądowi przejść przez ucho igielne, niż bogatemu wejść do królestwa Bożego"
  • ~toj
    (2018-02-13 12:00)
    I polski naród się dowiedział . Pani na kasie w sklepie ,pan na budowie ,pani przy łózku chorego ,pan lekarz rezydent zarabiają wystarczająco lub nawet dobrze teraz czas zając się PANISKAMI w ministerstwach .Przecież Ci biedacy i ich rodziny klepią biedę trzeba im dawać i dawać a co tam niech ma . nie brakuje nikomu to im się należy . Proszę Paniska wytłumaczyć to w ten sposób pani która ciągnie np w biedronce wózek z toną ładunku i wraca do domu wieczorem .
  • ~referendokracja
    (2018-02-13 12:09)
    Hierarchia piramidalna - oto ustrój prawdziwy państw świata i Polski też, inne nazwy ustrojów określają rzeczy drugorzędne. Od tego, ile kto zarabia zależy wpływ społeczny. Nie ma równości majątków i dochodów - nie ma równości społecznej. Od czasów faraonów ten sam ustrój panuje poza nielicznymi wyjątkami. Ten ustrój jest przyczyną nieustannej walki w spoleczeństwach o miejsce w hierarchii dochodów, majątków. A równość społeczna pozostaje marzeniem.
  • ~nkl
    (2018-02-13 12:21)
    oczywiści zapracowałeś, bo z13tys to pracuje złodziej albo idiota
  • ~Panie Jarosławie
    (2018-02-13 12:29)
    dojenie budżetu -2% nie uchwalenie ustawy reprywatyzacyjnej -2% zwolnienie Macierewicza +/- 2% > Chcecie skończyć jak Platforma Oszustów i Kanali ?????
  • ~Kwach
    (2018-02-13 12:30)
    Błagam nie porównujcie PiSu do PO - bo jedni dają poczucie godności i kasę a drudzy kamieni kupę i zepsucie moralne
  • ~żart
    (2018-02-13 12:35)
    Rząd tak jak "kościół" powinien "utrzymać" się z wolnych "datków" (co "łaska"), lub 1% odpisu na organizację pożytku "publicznego". Póżniej "dziel i rządz" - grabierzco.
  • ~Lech
    (2018-02-13 12:36)
    Brawo PiS . Brawo Premierze i Prezydencie- dziennik wpuszcza w "maliny" a ludzie głupoty piszą .
  • ~ministrant
    (2018-02-13 12:37)
    Tato cały rok mogymy wpirnilać łośmiorniczki.

Może zainteresować Cię też: