Starcie Lecha Wałęsy i Kornela Morawieckiego. "Możemy zmierzyć publicznie nasze zasoby materialne"

| Aktualizacja:

Marszałek senior Kornel Morawiecki jest za obniżeniem emerytury Lechowi Wałęsie. Były prezydent nie pozostaje mu dłużny.

wróć do artykułu
  • ~Stoczniowiec z byłej Stoczni Ggańskiej im. Lenina
    (2018-02-13 11:00)
    K. Morawiecki nie zdradził Solidarności tylko odszedł od "Solidurności", która zdradziła ideały Solidarności współpracując z UBecją. Prawdziwa Solidarność to Solidarność 80.
  • ~EMILA
    (2018-02-13 12:59)
    Wałęsa i Krzywonos niech spróbują przeżyć jak zwykli emeryci,którzy również walczyli o wolność i nigdy się nie z hańbili tak jak oni.
  • ~zyx
    (2018-02-13 11:18)
    Temat zastępczy i małostkowy. Zostawmy Bolka razem z jego emeryturą - ma ją za to, że był prezydentem. Autorytetu i tak nie odzyska...
  • ~bolek tw
    (2018-02-13 12:14)
    za zdrade knura z Oliwy odebrać emeryture
  • ~Oświadczenie majątkowe Kornela Morawieckiego
    (2018-02-13 12:44)
    Pełne i aktualne oświadczenie Kornela Morawieckiego jest na jego sejmowej stronie i absolutnie nóg nie powala. Goły zupełnie nie jest: wygląda na to, że oszczędził na tyle na ile mógł i jakiś mały spadek dostał. W każdym razie nie biednie, ale skromnie.
  • ~irena
    (2018-02-13 11:10)
    Senior Morawiecki niech zostawi Wałęsę w spokoju,pozwoli rządzić synowi, i zastanowi się co zrobić z Piotrowiczem, w ramach dezubekizacji. [jak się czepiać to wszystkich bez wyjątku].
  • ~Gdańszczanka
    (2018-02-13 11:24)
    A może Lech Wałęsa ma rację. Niech obydwaj rozliczą się ze swych majątków publicznie. Zastanawia mnie skąd akurat rodzina Morawieckich ma aż taki majątek. Mieszkam w Gdańsku i całe życie zawodowe bardzo ciężko pracowałam w służbie zdrowia a majątku nie mam ale za to majątki mają ci co dużo "pracują gadaniem "
  • ~PP
    (2018-02-13 11:08)
    Morawiecki i moralność,chyba że moralność Ubeka Pisowskiego.
  • ~żart
    (2018-02-13 12:26)
    Mnie to przypomina bajkę na dobranoc "Bolek i Lolek". Warto oglądać ("drogie" dzieci). Duzo się nauczycie od starszych "braci".
  • ~wojtek
    (2018-02-13 13:12)
    PAN SAM SOBIE ROBI SZKODE Z TYM SWOIM BELKOTEM,,,PROSTACTWO PRZERASTA GLUPOTE
  • ~jolanta
    (2018-02-13 15:15)
    Będzie boluś rozliczał Morawieckiego za to, że nie przyłączył się do kapusiów.!!!!!!!!
  • ~Krystyna2016
    (2018-02-13 15:24)
    To faktycznie chichot historii zeby tyle płacić kapusiowi esbeckiemu,Wałęsa to w ogóle paradoksalna osoba w naszej historii i absolutny szkodnik a tak na marginesie straszny matoł.
  • ~Zabrac emeryture wszystkim SBekom !!!!
    (2018-02-13 15:43)
    To hanba , Donosiciel SB BOLEK bierze emeryture 9000 zl ,To wstyd , Ten paskudny donosiciel skrzywdzil ludzi ,bral pieniadze za donosy bierze tak emeryture ,,,nie do wiary , Zrobcie porzadek z tym lajdakiem zbierzcie mu nienalezna emeryture ,tak jak zrobiono z innymi SBekami ,Gdy byl w Arlamowie obzeral sie ,palil cygara chlal koniaki ,wodke i piwo gdy inni cierpieli w wiezieniach , Nawet mu Danusie podwozili od czasu do czasu .
  • ~Polak
    (2018-02-13 13:42)
    Starcie Lecha Wałęsy i Kornela Morawieckiego > Wolne żarty starcie ZERA z POTĘGĄ jest niemożliwe.
  • ~Stiff
    (2018-02-13 13:49)
    Lech dużo wygrywał w totka ale mnie szczęśliwych numerów nie chciał podać
  • ~Athel von Loren.
    (2018-02-13 12:56)
    TO JEST FAKE NEWS !!! (tego ponzej ja nie wpisalem) ~Athel von Loren (dzisiaj 11:07) 399 Zgłoś nadużycie A to kapusiowi jeszcze nie obniżyli emerytury, a kwachowi też nie obniżono!!! co som równe i równiejsze skandal!
  • ~wask
    (2018-02-13 16:44)
    bolo łącznik znowu w akcji !!!!!!!!!!!
  • ~oooo
    (2018-02-13 18:53)
    Bolek ty śmieciu zamknij pysk (nieudaczniku)
  • ~putto
    (2018-02-13 18:11)
    Panie stary Morawiecki to już zawistna podłość z pana przemawia Wałęsa jest bohaterem i mu pan ani cały PIS tego nie odbierzecie, mimo bezprecedensowej nagonki, to co wy PISowcy robicie z Wałęsom można porównać do szkalowania i spotwarzania Piłsudskiego przez komunistów za PRLu, Jarosław Kaczyński wykrzykuje że splugawiono jego brata, gdzie i kiedy bym się go spytał a co z plugawieniem Wałęsy, IPN w wielu wypadkach twierdzi że archiwa ubeckie nie są wiarygodne ale paszkwile na Wałęsę są wiarygodne bo tak kazał Kaczyński, jedynie jego lojalka jest falsyfikatem, podłość obozu PISowskiego bije rekordy
  • ~Rob
    (2018-02-13 18:40)
    Nowy bohater ???! A co takiego dla Polski zrobił poza tym że pięknie przed esbecją uciekał ??? Daj chłopie w spokoju synowi rządzić i nie jątrz już !

Może zainteresować Cię też: