Krasnodębski w TVP1: Wrak tupolewa wróci do Polski dopiero po zmianie władzy w Rosji

| Aktualizacja:

Wrak Tu-154 kiedyś wróci do Polski, ale pewnie wtedy, kiedy nastąpi zmiana władzy w Rosji - powiedział we wtorek europoseł PiS prof. Zdzisław Krasnodębski. Według niego prawda o katastrofie smoleńskiej jest "coraz bardziej widoczna".

wróć do artykułu
  • ~Greg
    (2018-02-13 13:24)
    Jak nie będą chcieli oddać po dobroci wysłać Antoniego i siła odbierze po drodze zjadając pyszny obiadek;)
  • ~jajco
    (2018-02-13 12:58)
    albo po zmianie wladzy w Polsce hehehehe
  • ~żart
    (2018-02-13 13:03)
    Złomiarze z PiS potrzebują go sprzedać, jak pożyczkę narodową przed "wojną". 1gr za 10 zł.
  • ~J.Ponimirski
    (2018-02-13 14:48)
    Z drugiej strony to sie bardzo mocnom zastanawiam się POco takiemu POtężnemu państwu złom, to mnię co raz mocniej zastanawia! Może Sydonia von Borc zna odPOwiedź!!!!
  • ~Athel von Loren
    (2018-02-13 14:45)
    Kiedyś Putin zostanie obalony i przyjdzie po nim być może ktoś, kto ujawni tragedii smoleńskiej, tego momentu tuskowe PO=lactwo sie baja!!!
  • ~J.Ponimirski
    (2018-02-13 13:14)
    Kolejny wyciera gębę Smoleńskiem. Za takie "mądrości" wygłaszane publicznie przez ludzi teoretycznie wykształconych powinno się odbierać habilitacje.
  • ~xyz
    (2018-02-13 13:57)
    Przerobić na puszki do piwa "Zimny Lech". Będzie z wraku jakiś pożytek.
  • ~Pucin
    (2018-02-13 13:36)
    Krasnodebski jestes glupi buc Tupolew nigdy nie wróci do Polski. Tak jak trupy z Katynia
  • ~Akasza
    (2018-02-13 12:51)
    Olejmy ten wrak! powiedzmy braciom Rosjanom, że mamy na niego wy...ane to go oddadzą w ciągu miesiąca.
  • ~xy2
    (2018-02-13 13:19)
    Brawo, znowu podgrzewanie atmosfery. Tak trzymac wczesniej bedzie koniec.
  • ~mkk
    (2018-02-14 00:10)
    "...wśród rozmówców, z którymi poruszano sprawę zwrotu wraku, znaleźli się ...USA John Kerry czy ....NATO Jens Stoltenberg." Że poruszano z nimi, to wierzę, ale oni na bredzenia PiSu tylko wzruszyli ramionami i rzekli "Powodzenia".
  • ~fuj fuj.....
    (2018-02-15 17:03)
    Wrak tupolewa wróci do Polski dopiero po zmianie władzy w POLSCE , kiedy polscy szowinisci przestaną budowac swoją popularnosc na kosciach i grobach!!!!! fuj fuj.....
  • ~Madry
    (2018-02-14 00:45)
    Dlaczego? Przecież miał wrócić natychmiast po przejęciu władzy przez PIS! PIS od tamtej pory nie ustaje w staraniach. PO była taka nieudolna....
  • ~niestety!
    (2018-02-15 15:18)
    Nigdy nie oddadzą bo mają świadomość, że zostanie natychmiast przerobiony na święte medaliki sekty smoleńskiej.
  • ~Wittorio
    (2018-02-14 10:48)
    Oczywiscie wrak wróci,ale jak w Polsce zostanie sprawa katastrofy definitywnie zamknięta,a jak narazie ,to się na to nie zanosi.Wrak pozostaje zatem w Rosji jako ewentualny dowód w sprawie.Prosze mi podać choć jeden powód dlaczego Putin ma pójść Polsce na rękę i w tej chwili zwrócić wrak.On jest niestety na prawie i jeśli nie zechce,to nikt go do tego nie zmusi.
  • ~kurkuma
    (2018-02-15 15:10)
    Cytat: "- Myślę, że ten wrak kiedyś wróci do Polski. Ale wróci pewnie wtedy, kiedy nastąpi zmiana władzy w Rosji, a ona nastąpi prędzej czy później". Idioten - wrak wróci do Polski, jak sekta smoleńska wymrze lub zmądrzeje (to drugie raczej jest niemożliwe).
  • ~żart
    (2018-02-15 17:53)
    Polska nie potrzebuje "wraków" - przerobić na "żeletlki" do golenia. Sprzedawać po 10 zł za sztukę (jak stare okrety. Więcej "zarobimy" patrioci.
  • ~PIS to stan umysłu.
    (2018-02-15 17:50)
    To jest proste jak budowa cepa(zwrot wraku) - Rosja zwróci wrak wtedy gdy będzie to im potrzebne! Ujadanie PISMATOŁÓW tutaj niczego nie zmieni.
  • ~nie plec
    (2018-02-18 09:14)
    po zmianie wladzy ale pisowskiej w polsce moze sie cos uda zrobic z tym fantem marny czlowieczku

Może zainteresować Cię też: