Ratusz zaskarży decyzję ws. lokalizacji pomnika Lecha Kaczyńskiego

Ratusz zaskarży decyzję wojewody mazowieckiego dotyczącą lokalizacji pomnika prezydenta Lecha Kaczyńskiego przed budynkiem Garnizonu Warszawa - poinformował PAP we wtorek rzecznik warszawskiego urzędu Bartosz Milczarczyk. Miasto podobne kroki podejmie również po wydaniu przez wojewodę pozwolenia na budowę.

wróć do artykułu
  • ~chryst.
    (2018-03-13 20:06)
    ten pomnik z tym prezydentem L.Kaczynskim przeciez mozna postawic np. w Hajnowce, tam gdzie grasowal i zabijal kobiety w ciazy zolnierzyk przeklenty tzw Bury.
  • ~hugo
    (2018-03-13 16:09)
    Wojewoda kontra Warszawiacy. Nie wyglada to na dzialanie dla dobra i zgody mieszkancow.
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2018-03-13 15:07)
    Bucha,cha. A jak by było inaczej. ZAPRZAŃCY-PO potrafią tylko jątrzyć ,opluwać. Mnie DZIWI ( i pisze szczerze) DLACZEGO Rząd-PiS nie ZDELEGALIZOWAŁ PO i Nowoczesną. A politykom w/w partii postawić paragraf ZDRADA i OPLUWANIE Polski. A na marginesie może pora REAKTYWOWAĆ KS. za ZDRADĘ.
  • ~natychmiast
    (2018-03-13 15:00)
    My Warszawiacy życzymy sobie POmnik świętej Hanny od Kamienic !
  • ~nie POzwalam
    (2018-03-13 14:57)
    Olali Organ HGW, zaskarżyć do Komisji Wenerycznej, do Timersona i tego tam Guya ! Tożto zamach na Prostytucję !
  • ~dodo
    (2018-03-13 14:36)
    Zrobili sobie prywatny folwark ,duzo ,duzo cementowych kaczorow , za 2 lata bedzie wiecej zabawy i uciechy przy rozbijaniu cementu .
  • ~Bicz na PiS
    (2018-03-12 18:58)
    Rozbierzmy ten pomnik tak jak rozebralismy pomniki Stalina, Dzierzynskiego i Bieruta.
  • ~jj23
    (2018-03-12 17:58)
    A Warszawiacy NIE WYRAŻAJĄ ZGODY! Pytał się nas ktoś o to, czy chcemy ten UBELISK?!!!!
  • ~Wicki
    (2018-03-12 17:19)
    Wspolczuje WARSZAWIAKOM teraz meczennice beda mogli ogladac na PL.Pilsudskiego,przeciez ,,SLONCE NARODU,, nie ustanie w wysilkach, aby ciemnota nie zapomniala, o miernocie, i wreszcie Konus jest chory jak nie dzieli ludzi,podujadza,a i gdzie bedzie darl jape .,ze dochodzi/8 lat juz/,
  • ~KOŁ
    (2018-03-12 17:08)
    Skoro zacietrzewienie PO i samej bufetowej było tak ogromne zamiast Krakowskiego Przedmieścia będzie Plac Piłsudskiego .Miejsce też dobre.
  • ~N I G D Y !!!!!!
    (2018-03-12 17:07)
    PiS przy okazji sprawy pomników pokazał swoją prawdziwą mor-dę. Dla normalnego człowieka realizowanie tej inicjatywy na siłę, poprzez kłamstwa wobec całego Narodu, wymuszenia, oszustwa i fortele budziłoby zwyczajnie odrazę i zostało uznane za formę bezczeszczenia pamięci o ofiarach. Pisowskie kulsony nie mają z tym jednak najmniejszych kłopotów jak widać. Bez cienia zażenowania łgali w oczy Polakom na temat powodów przejęcia placu, a teraz może liczą na to że wdzięczny Naród zechce wziąć udział w wymuszonym kulcie smoleńskim? NIEDOCZEKANIE - N I G D Y !!!!!!
  • ~Demaskator
    (2018-03-12 17:06)
    Tylko lech nie dorastał Piłsudskiemu do pięt.
  • ~AAA
    (2018-03-12 16:54)
    Już od kilku lat powinien stać pomnik na Krakowskim Przedmieściu.Ale w wyniku wojny polsko-polskiej (PO-PIS) będą stały pomniki na obrzeżach Placu Piłsudskiego.
  • ~Jan Kiliński
    (2018-03-12 16:41)
    Koniecznie w butach na literę B, zawsze to 7 centymetrów wyżej...
  • ~maciuś
    (2018-03-12 16:40)
    W Warszawie rządzi p.prof.Hanna Gronkiewicz-Waltz.PIS zapomniał o istnieniu samorządu.Pan Zdzisław Sipiera odpowie wkrótce za swoje dokonania.
  • ~Wilga
    (2018-03-12 16:38)
    Miejsce tych pomników to Krakowskie Przedmieście. Przez upór i głupotę PO i HGW będą stały w innym miejscu.
  • ~lena
    (2018-03-12 16:16)
    Ale czym się zasłużył dla Polski, przecież nie był wybitnym prezydentem. Czy nie lepiej zająć się problemami 38 milionów Polaków żyjących między Odrą a Bugiem, oddychającym smrodem zamiast powietrza i z tego powodu przenoszącym się przedwcześnie do wieczności?
  • ~angru ducks
    (2018-02-21 17:28)
    Jakie są zasługi Piłsudskiego, to wiemy, a jakie Kaczyńskiego ? Wiemy, że brat bliźniak lubi stawiać barierki, to niech przynajmniej go szczelnie odgrodzą barierami od normalnych ludzi.
  • ~aaa
    (2018-02-21 17:00)
    Zygmunta z kolumny wyj...c.
  • ~Krzychu
    (2018-02-21 15:10)
    Pis sie spieszy , bo sie boi , ze jie zdarzy ! Zmirzch bogow wczesniej , czy pozniej nadejdzie.

Może zainteresować Cię też: