Zapytaliśmy posłów PiS, czym zajmuje się Beata Szydło. Ich reakcje warto zobaczyć! WIDEO

| Aktualizacja:

Po rekonstrukcji rządu Beata Szydło została szefem, utworzonego specjalnie dla niej, Komitetu Społecznego Rady Ministrów. Ale jakimi sprawami była premier zajmuje się na co dzień? Nawet jej koledzy z PiS mieli problem z udzieleniem konkretnej odpowiedzi na to pytanie. 

wróć do artykułu
  • ~Zofia
    (2018-04-09 06:21)
    Jak bardzo niektórzy Polacy chcą powrotu PO do władzy.Albo to amnezja albo mieli jakieś profity za ich panowania.
  • ~Gorszy sort
    (2018-03-27 14:54)
    Nieważne co robi, ważne, że robi to dobrze. I premia jest i nagro są. Jak to w PISie. Jeden dla wszyskich, wszyscy dla jednego. KU CHWALE OJCZYZNY" Towarzysze!
  • ~BOLO
    (2018-03-27 09:00)
    ZAPOMNIELIŚCIE CO ROBIŁ BUZEK TERAZ K.... MY. TO BYŁ AWS
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-03-26 20:07)
    Trolle wieją na WSCHÓD i to dzięki Szydło i się obudziły Timiermiansy razem z NATO
  • ~kaloo
    (2018-03-25 13:51)
    A dlaczego nie byliście tacy ciekawi kilka lat temu i nie pytaliście co robiła taka minister Julia Pitera.
  • ~Bieda
    (2018-03-25 00:16)
    Kradnie jeszcze malo to dlatego taka wnerwiona niech sie opanuje bo udar tuz tuz
  • ~Inga
    (2018-03-25 00:11)
    Jak wszyscy nie robi nic jedyne zadanie to okradac ludzi potwor nastepny i to po bozemu synus ksiadz i jeszcze ma malo
  • ~Bicznapis
    (2018-03-24 16:19)
    Broszka ma jeszcze komunistyczne nawyki czy się siedzi czy się leży po 70 tys. się należy ,jak psu buda .
  • ~obserwator polityczny
    (2018-03-24 13:01)
    Oj, Pani Szydło, dni Pani w rzadzie są policzone....... W ostatnim wystapieniu o nagrodach obnażyła Pani swój ogromny deficyt inteligencji. No i napewno Pani wkurzyła prezesa.
  • ~SUWEREN z Warszawy
    (2018-03-24 12:55)
    Szydlo upała na głowe. Jak można publicz\nie mówić Polakom, że nagrody ministrom się należały. To obraża ich inteligencję. np. Macierewiczowi , za dezorganizow\nie Armii Polskiej, harcerskie podchody z prezydentem, brak rezultatów pracy podkomisji do badania katastrofy smoleńskiej, niewywiązywanie się z obietnic dot. zakupów helikopterów, aferę z Misiewiczem, i t.p. - MINISTROWI Radziwiłłowi za kompromitujace działawie, które sparaliżowało slużbę zdrowia; MINISTROWI Ziobro, za ustawy , które okazały się bublami, niedopracowane i jak sam stwierdził nie zgodne z konstytucją; MINISTROWI Szyszko za niszczenie Puszczy Bialowieskiej; MINISTR Kempie za bezprawne wstrzymanie ogłoszeń wyroków TK, MINISTROWI Waszczykowskiemu za niekompetentą i szkodliwą dla Polski politykę zagraniczną Sobie, jako premierowi rzadu za skłócenie się ze wszystkimi znaczacymi urzedami i organizacjami polskimi oraz z UE ; Pani Szydlo, nie ma takiego pojęcia prawnego, że ktoś sobie przyznał z pastwowej kSY NAGRODĘ PIENIĘŻNĄ, TOjest poprostu zabór mnienia państwowego i za to czeka Pania proces. Brak znajomości konstytucji i deficyt w znajomości prawa nie usprawiedliwia Pani działania niezgodne z konstytucją RP. Cze Uważa, że czeka Panią proces przed TS.
  • ~niska_kasta
    (2018-03-23 14:36)
    Zajęli się emerytami i przyznali sobie nagrody - a emerytom g....
  • ~suweren
    (2018-03-23 11:42)
    Widzieliście wczoraj?, mało ją szlag nie trafił, że suweren śmiał wytknąć wypłaconą, sobie też KASĘ, purpury na licach mało nie wybuchły ( byłby zamach), zaciśnięte pięści, wrzeszczała na cały sejm, aż się........ opluła -samokrytyka i pogarda wskazana.Wyszło szydło z worka. Dobra zmiana!!!
  • ~Jaki
    (2018-03-19 07:47)
    PiS to banda glupkow
  • ~rechot
    (2018-03-18 11:24)
    Modli się i kradnie.
  • ~emeryt msw
    (2018-03-15 15:03)
    to złodziejka jak chlebowski
  • ~stas
    (2018-03-15 07:04)
    najwazniejsza jest wyplata a co robi NIC i to wystarcza
  • ~emerytowany nauczyciel
    (2018-03-14 16:35)
    Jak to czym się zajmuje ?? No tym, ten tego, tam ........ premie sobie przyznaje. O właśnie zarobiona jest po pachy !!!!
  • ~jhgfds
    (2018-03-14 13:15)
    A co ona umie, żeby coś robić. Może okna umyć.
  • ~kob.
    (2018-03-14 11:51)
    pani była premier Szydło i pani Kęmpa c o właściwie robią w rządzie, poza korzystaniem dobrodziejst władzy nic i jeszcze raz nic, wyrzucić na zbity pysk babsztyle, nie roby
  • ~el-ka
    (2018-03-14 10:47)
    To dopiero jest złodziejstwo!!

Może zainteresować Cię też: