Zapytaliśmy posłów PiS, czym zajmuje się Beata Szydło. Ich reakcje warto zobaczyć! WIDEO

| Aktualizacja:

Po rekonstrukcji rządu Beata Szydło została szefem, utworzonego specjalnie dla niej, Komitetu Społecznego Rady Ministrów. Ale jakimi sprawami była premier zajmuje się na co dzień? Nawet jej koledzy z PiS mieli problem z udzieleniem konkretnej odpowiedzi na to pytanie. 

wróć do artykułu
  • ~nic dodać
    (2018-03-12 11:55)
    Płakać się chce
  • ~Karmen
    (2018-03-12 11:59)
    Koledzy nie wiedzą , Morawiecki nie wie , ale czy ona wie ?. Ale kasę godziwą zgarnia. A my nie wiemy za co jej płacimy godziwie.
  • ~Worg
    (2018-03-12 12:10)
    Ściema jak zwykle... Ale w sumie "przez ostatnie 8 lat polcy i Polacy..."
  • ~w
    (2018-03-12 12:40)
    PANI BEATA SZYDLO jest b wazna osoba w rzadzie, to ona jako pierwsza jezdzila po calej POLSCE SZYDLOBUSEM rozmawiala z ludzmi ,poznawala ich warunki bytowe,bolaczki ,oczekiwania, to ona wzbudzila w POLAKACH nadzieje,ze moga lepiej zyc i POLACY dlatego wybrali PIS i p BEATE zawsze beda szanowac,bo dotrzymala slowa,ktore dala POLAKOM.
  • ~Elżbieta
    (2018-03-12 12:40)
    Obłuda PISU przekracza wszelkie granice , szopa
  • ~xxl
    (2018-03-12 12:54)
    No właśnie , co w rządzie robią : Brocha , Klempa i Sasin .
  • ~GermanDeathCamps....oczywiste....
    (2018-03-12 12:56)
    A co tam słychać u Bąka, synalka arcykłamcy niejakiego DONALDA T.kłamcy i oszusta co golił ludzi z kasy w AmberGold ,siedzi ,liże kraty od środka?
  • ~kob.
    (2018-03-12 12:56)
    udaje że pracuje, tak samo jak cała reszta rządu, po prostu ręce opadają, kiedy to się skończy, kiedy......
  • ~Zorro
    (2018-03-12 13:14)
    Jak to czym? Przyznawaniem sobie nagród i premii! A w wolnych chwilach - lataniem wojskową Casą podczas gdy polscy żołnierze nie mają sprzętu do ćwiczeń bo transportowe Casy okupują stale pisowskie aparatczyki wożące się nimi do domu i z domu, a obiecanych przez pisowskiego ministra obrony i pisowską premier śmigłowców jak wiemy nie ma i nie będzie...
  • ~Yy
    (2018-03-12 13:23)
    Nie wazne co sie robi tylko kasa sie liczy tanie panstwo i kto to mowil
  • ~Eleonora
    (2018-03-12 13:38)
    Becia robi sobie dobrze.
  • ~Marian z B
    (2018-03-12 13:54)
    Pani z broszką, Szydło się nazywająca teraz jest na swoim stanowisku czyli jak na wsi, świetlicę przygotuje, przekąski zamówi itd. W końcu ma wykształcenie odpowiednie do tej roli - pracownik wiejskiej świetlicy.
  • ~Aga
    (2018-03-12 14:30)
    Pan Morawiecki ma tyle pieniędzy, że zapragnął,,byc kimś " . To nic złego, Ale czy rozumie zwykłych ludzi ? Czy rozumie o co w polityce chodzi? Czy rozumie Kaczyńskiego, Czy tylko dla bycia kimś się z nim zgadza?
  • ~krk
    (2018-03-12 14:32)
    tera dbo o synusia -ten jest na dobrej drodze .
  • ~Czesc jej pamieci
    (2018-03-12 14:32)
    Pani Beata dzierga i czeka na ksiecia z bajki bo prezes jest nieosiagalny.
  • ~PRZECZ Z DEFORMĄ EDUKACJI!
    (2018-03-12 14:42)
    Mam pomysł na fuchę dla pani premier. Może zajęła by się znalezieniem i ukaraniem łajdaka który doprowadził do tego, że polskim dzieciom zabrano 9 godzin nauki i zastąpiono je gehenną zwaną "rekolekcjami" (czasem po 4 godziny dziennie!!!!!). Chętnie poznamy odpowiedzialnego za to kulsona - do roboty pani premier!
  • ~Pradziadziu
    (2018-03-12 15:01)
    W przyszlym zyciu ide na polityka! W tym juz nie mam sily, juz za pozno!
  • ~Dfg
    (2018-03-12 15:34)
    Omjakbsię nic nie robi to się tyje.
  • ~Koryto +
    (2018-03-12 15:51)
    tym samym czy zajmuje się Pani Witek, Kempa i Szydło czyli wydawaniem pieniędzy suwerena na zabawę w rządzenie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Olaf
    (2018-03-12 15:53)
    Tanie Państwo, Dobra Zmiana większej obłudy nie widziałem ,PiS przebił PO stokrotnie, dorwali się do koryta i starają się nadrobić zaległości w wyrywaniu kasy. To współcześni Hunowie ,brać łupy a media PiSowskie i tak wcisną ciemnotę ,że to za BARDZO CIEŻKĄ PRACĘ !

Może zainteresować Cię też: