Duda i Błaszczak ojcami sukcesu? MON pokazuje film o wstąpieniu Polski do NATO

| Aktualizacja:

MON na rocznicę wstąpienia Polski do NATO opublikowało krótki klip. Są na nim pokazani m.in.: prezydent Duda i minister Błaszczak, ale już nie Bronisław Geremek, Aleksander Kwaśniewski i Jerzy Buzek.

wróć do artykułu
  • ~minusowo w Norge
    (2018-03-13 09:45)
    DER DZIENNIKU....., masz tyle SY**FU, Bajzlu w Zaodrzanskim KALIFATcie to zajmij sie tym, a od Polski i Jej spraw to WARA!!
  • ~Jula
    (2018-03-13 09:49)
    Ojcem zalozycielem WR jest zapewne Jaroslaw Wielki Wspanialy.Te dwa co do NATO klamia ,ze nas wprowadzali to tylko wasale. Z Rydzykowej laski to tylko Jarolaw oni zas z Jaslawowej laski .
  • ~Zagłoba
    (2018-03-13 09:49)
    Nastąpiła cudowna przemiana Geremka w Błaszczakodudę!
  • ~Monachijski
    (2018-03-13 09:50)
    Ktoś za taki filmik beknie. Przecież nie pokazali najważniejszej "osoby" związanej z tym sukcesem. Pewnie wszyscy domyślą się jakiej ?
  • ~max power
    (2018-03-13 09:58)
    Jak to było? łże-elity
  • ~grzesiek
    (2018-03-13 10:03)
    PISOWSKIE kanalje i kłamcy fałszują historie !!! mali ludzie..
  • ~lgk
    (2018-03-13 10:05)
    Bo Polska przed PiS-em nie istniała jako państwo.
  • ~tst
    (2018-03-13 10:05)
    Niech nam żyje Jarosław, niech nam żyje. Ale niech pamiętają Dudy, Płaszczaki i Kaczyński, że władza nie trwa wiecznie i przyjdą tacy, którzy wymażą ich z filmów, książek i zdjęć. Przyjdą tacy co zburzą stawiane przez nich pomniki.
  • ~Wielbiciel"rozumku" prezesa
    (2018-03-13 10:07)
    Teraz rozumiecie co to lze elita.Bohatera II wojny degraduja bo ich wstyd ,ze zaslugi maja tylko w Toruniu.Nie nauczyli sie, ze klamstwa historyczne zawsze wyplywaja.Jarek pozostanie ci tylko jeden sukces ,zdjecie w gazecie Karnowskich uzywane w wychodku.
  • ~nina
    (2018-03-13 10:10)
    W czasach stalinowskich i gomulkowskich probowano wymazac J.Pilsudskiego,zolnierzy AK,ludobojstwo w Katyniu itd,teraz tych poltrukow nikt nie pamieta ,a o Pilsudskim,Katyniu,zolnierzach AK wiedza i pamietaja wszyscy, tak tez bedzie teraz,PiS i pamiec o poltrukach PiSu szybko przeminie, a Ci ktorzy Polske wprowadzili do NATO czy UE beda wiecznie w pamieci i historii.
  • ~Yy
    (2018-03-13 10:10)
    Sukces za Sukces ciemny lud to kupil
  • ~Weteran
    (2018-03-13 10:16)
    Szkoda słów na takich dupków!
  • ~oddałem głos na PIS i się cieszę
    (2018-03-13 10:17)
    Pan Błaszczak ma rację pokazując najwieksze osiągnięcia PIS-u , dodam ,że pierwszym człowiekiem na Księżycu był Pan Jarosław .Minister Błaszczak zapomniał o tym wspomniec a to nieładnie .Politycy PIS-u razem z wiernymi o.Tadeusza jako pierwsi jeździli na wyprawy krzyżowe , o tym wiedzą już chyba wszyscy , ale ,że pierwsze spotkanie z kosmitami przeżył Pan Antoni , tego nie wiedzą jeszcze Polacy , a to działo się zaraz po wygranej przez PIS wojnie z komunistami , w miejscowości Wąchock .Jeszcze wielu rzeczy o naszych ministrach nie wiecie Polacy , a to są orły jakich ziemia jeszcze nie nosiła
  • ~Mark Twain
    (2018-03-13 10:25)
    Wszyscy, ktorzy obejrza taki spot a sa ludzmi obiektywnymi, maja jakie takie umiejetnosci analityczne oraz pamiec przekonaja sie (pewno po raz kolejny), czym zajmuja sie politycy i jakim zaufaniem powinnismy ich darzyc.
  • ~emeryt 10
    (2018-03-13 10:30)
    Podobnie postępowali komuniści,którzy wymazali ze swojej historii Józefa Piłsudskiego,żołnierzy wyklętych,żołnierzy AK,zbrodnię w Katyniu i wszystko,co by zaszkodziło naszym relacjom ze Związkiem Radzieckim ? O tych wszystkich sprawach dowiadywaliśmy się z nieoficjalnych przekazów międzyludzkich lub z "Radia Wolna Europa". Czy teraz ma być podobnie ? Jaką zasługę mają obecnie rządzący w naszym wstąpieniu do NATO ? Żadnej,oni wtedy nie byli u władzy i nie podejmowali decyzji. Ciekawe, czy kiedyś dożyjemy czasów,w których historia będzie przekazywana obiektywnie,a nie tak,jak pasuje rządzącym ?
  • ~ppp
    (2018-03-13 10:35)
    Deklarację z NATO i wejscie do UE podpisał Pan Jarosław , tego uczą w szkołach ---jeszcze nie uczą ? ,to nie martwcie się, będą tak uczyć .Na religii będą uczyć ,że O.Tadeusz to święty za życia jałmużnik .
  • ~Irena
    (2018-03-13 10:41)
    Żyję już dość długo na tym świecie, ale tak zakłamanego rządu, zakłamanego kleru i takiej degrengolady nie było nawet w wydawałoby się najgorszych czasach naszej historii.Chciałabym dożyć czasów,że to chciejstwo, chamstwo i nienawiść zostanie ukarane, że ci ludzie odpowiedzą przed TS.
  • ~aaa
    (2018-03-13 10:45)
    duda z blaszczakiem OBRZYDZALY POLSKE.Byly wtedy ZASMARKANE.I tak im ZOSTALO!!! NA TO jedynie krople .
  • ~m
    (2018-03-13 10:48)
    Geremek,Kwasniewski,Buzek wspaniali dobrodzieje dla POLAKOW.A POLSKA I POLACY NA TO jak na lato.
  • ~wjw
    (2018-03-13 11:00)
    Konia kują a żaba nogę podstawia...

Może zainteresować Cię też: