Wysokiej rangi oficer ABW przed komisją ds. Amber Gold. Pojawił się m.in. wątek SKOK-ów

| Aktualizacja:

Marcin P. nie był żadnym słupem, prowadził działalność samodzielnie - ocenił b. zastępca dyrektora gdańskiej delegatury ABW Jarosław Dąbrowski we wtorek podczas przesłuchania przed komisją śledczą.

wróć do artykułu
  • ~chr,
    (2018-03-13 20:15)
    otoz tak : Amber Gold okrad klientow ( Ludzi ) na 800 milionow zl, natomiast SKOKI zawlaszczone przez PIS i osobiscie przez J:Kaczyzmu ogrebil Ludzi i Polki i Polakow na ponad 5,67 miliarda zlotych. Gdzie jest Komisja , Policja i Prokurator i Dyrektor wiezienia z Wronek ?!
  • ~Ja w sprawie Pani Wasserman dorzucę taką uwagę,
    (2018-03-13 18:29)
    że jak ona publicznie dołoży konkrety - czyli nazwiska, adresy i skrzynki kontaktowe - to oni jej "dołożą zdrowia" albo nawet odbiorą jej życie! - Więc niech lepiej sumiennie i po cichu zbiera dowody i przechowuje je w kilku egzemplarzach w kilku sobie tylko wiadomych miejscach!
  • ~Mnie ciekawi tylko jedno?
    (2018-03-13 18:24)
    A mianowicie to - dlaczego wszyscy "wyznaczeni" (przez kogo właściwie?) do rozwikłania i wyjaśnienia tej afery zajmują się intensywnie na przykład stanem psychicznym tgeściowej Marcina P. podczas przesłuchań - natomiast (jakoś tak dziwnie) nikt nie zajmuje się tym, co stało się z kilkuset milionami "znikniętych" pieniędzy i nie wykazuje śladowego choćby zainteresowania ich "losem"?!
  • ~Nie ze mną takie numery, Brunner!
    (2018-03-13 18:18)
    Ne ze mną! - Może jeszcze znajdziesz paru naiwnych i głupawych "polaczków" tu i ówdzie - ale i w to wątpię!
  • ~jj23
    (2018-03-13 17:47)
    A Małgosia nadal koncertowo rżnie głuptasa! ;)
  • ~antek1
    (2018-03-13 17:10)
    Wszystkie przesluchania komisji skladaja sie przede wszystkim z samych sugestii komisji. Zenada, przykro patrzec.
  • ~tst
    (2018-03-13 16:20)
    Ciekawe czy p. Małgosia "panie derektorze" Wassermann będzie startować na urząd prezydenta Krakowa. Jeśli tak, to znaczy, że nie za grosz honoru i nie chce wyjaśnić całej afery. Zresztą już kilku "śledczych" jak Marek "caryca" Suski już uciekło z pokładu. Ludzie zapomnijcie o wyjaśnieniu, zapomnijcie o swoich pieniądzach. Ta komisja nigdy nic nie wyjaśni.
  • ~hugo
    (2018-03-13 16:01)
    A gdzie zapowiedziana Komisja ds. SKOK-ow?
  • ~pisland
    (2018-03-13 15:46)
    Po prostu PIS zamienił SKOKI na Amber Gold tam okradł ludzi starszych i tu też.
  • ~Śledczy emeryt.
    (2018-03-13 15:33)
    Pani Wasserman dała dzisiaj podczas przesłuchania wielką plamę.Okazuje się ,że nie zna zagadnienia na czym polega praca operacyjna a na czym polega praca dochodzeniowo śledcza,Kilkakrotnie ten szczupły facet siedzący obok niej z PiS dopytywał kto im nie kazał rozwijać wątków operacyjnych pobocznych.Oboje z Wasserman chcieli się dowiedzieć kto to taki.Okazało się że Prokurator prowadzący z Opola zakazała prowadzić na własną rękę pracy operacyjnej i wszystko co operacyjni mieli do wykrycia miało być realizowane w oparciu o plan śledztwa oraz na podstawie uzgodnień z oficerem śledczym,który z kolei blisko bezpośrednio pracował z Prokuratorem.Pani Wasserman z wrodzoną dozą sarkazmu pozwoliła sobie nawet na stwierdzenie"To oficer śledczy ustawiał pracę operacyjną". Każdy kto choć trochę zna techniki prowadzenia postępowań przygotowawczych wie ,że przy dużych śledztwach,gdzie pracuje się w grupie gospodarzem sprawy jest Prokurator oraz oficer śledczy Policji lub innej służby.Ale tego nie wiedziała nasza Oraga Omnes "Madrysia" choć tatuś śp. winien ją obeznać z tymi tajnikami.Wycofała się jak niesmaczna ale niesmak pozostał i wstyd.Zanim się zacznie pokazywać swoje mądrości lepiej poczytać ,a w bibliotece UJ pełno takich książek jak chociażby publikacje profesorów z Katedry Kryminalistyki UJ w tym bardzo znanego prof.Hanauska
  • ~manipulacja prasowa