Nowoczesna chce komisji śledczej ds. "uwłaszczenia się PiS na państwowym majątku": PiS: To niepoważne

| Aktualizacja:

Nowoczesna chce powołania w Sejmie komisji śledczej "do spraw uwłaszczenia się PiS na państwowym majątku". Do Sejmu ma wkrótce trafić projekt uchwały w tej sprawie. Poseł Jan Mosiński (PiS) ocenia inicjatywę Nowoczesnej jako "niepoważną".

wróć do artykułu
  • ~KILIM
    (2018-04-30 20:37)
    Trotyl Gmyz lubił się wyżywać na D. Tusku za dziadka z Wehrmachtu. Aż..... Tak jak Tusk, też miałem dziadka w Wehrmachcie. Był polskim Ślązakiem i został wcielony do Wehrmachtu, a konkretnie do Afrika Korps, skąd zresztą nawiał do generała Andersa. Zmarł wiele lat przed moimi urodzinami, ale nie widzę powodu, by ukrywać przeszłość swojej rodziny - pisze Cezary Gmyz. Dziadek Tuska siedział kilka lat w filii obozu KCLStutthof i gdyby nie wcielenie do Wehrmachtu on i rodzina zostali by rozstrzelani. Dziadek Tuska uciekł Niemcom pod Akwizgranem i został wcielony do Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie.
  • ~HAHA
    (2018-04-30 20:33)
    DU.a robi taś, taś pisowskim złodziejom.
  • ~Jezus Kowalski
    (2018-04-30 17:46)
    Przecież wszyscy wiemy ,że wielomilionowy majątek prezia plus nieruchomości to dar niebios i ojca dyrektora
  • ~pikador
    (2018-03-30 07:56)
    pogonić to dziadofstfo i tego gmyza ludzie jusz was skapowali i dalej ta wasza melodia którom krugom grata zwisa jusz wam pakować sie radze i chapać ile wlezie bo to som jusz ostatnie wasze podrygi a srebran postawiła dawno kropkie nad litrrą ,,i,,
  • ~Bingo
    (2018-03-14 19:28)
    PiS boi się prawdy o swoich przekrętach finansowych. Srebrna i SKOKI to wielkie afery.
  • ~krzyhoo1
    (2018-03-13 17:00)
    Gdyby PiS miałoby odwagę, powinni zgodzić się na komisję jak niegdyś Miller. W komisji powinni zasiadać jedynie posłowie "neutralni" - z Nowoczesnej i Kukiz15
  • ~Wojtek
    (2018-03-13 16:45)
    NOWOSMIESZNA I TYLE. Nic dodac, nic ujac.
  • ~kira
    (2018-03-13 16:06)
    Lubnauer TO PORASZKA RYCHU WRÓĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~robert biedroń
    (2018-03-13 15:59)
    Nowoczesna chce komisji śledczej ds. ustalenia płci Lubnauer !!!!!!!!!!!!
  • ~kretino grzegorz
    (2018-03-13 15:55)
    PiS, PiS, PiS, PiS, PiS, PiS, PiS, PiS, PiS, PiS, PiS, PiS, PiS, PiS, PiS, PiS, PiS, PiS, PiS, PiS, PiS, PiS, PiS, PiS, PiS, PiS, PiS, PiS, PiS, PiS, PiS, PiS, PiS, PiS, PiS, PiS ... Fachowo to się chyba nazywa mania prześladowcza
  • ~ajax
    (2018-03-13 15:55)
    Kropka N, nie odbierajcie chleba kabaretom.
  • ~rychu
    (2018-03-13 15:49)
    Lubnauer to idiotka do kwadratu !!!!!!!!!!!!

Może zainteresować Cię też: