"Pogonimy PiS". PO i N w wyborach do sejmików jako "Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska"

Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska - pod taką nazwą PO i Nowoczesna wystartują wspólnie w wyborach samorządowych do sejmików województw – poinformowali w sobotę liderzy obu ugrupowań.

wróć do artykułu
  • ~Nie lubię PiSu
    (2018-04-14 16:05)
    Jak w nicku. Nie lubię PIS, ale coś mi się zdaje, że jak jedynym ich punktem wyborczym ma być "my też ich nie lubimy" to ja jednak nie będę na nich głosować. Opozycja w Polsce istnieje "tylko teoretycznie" parafrazując klasyka.
  • ~1223
    (2018-04-14 16:10)
    Sami się gońcie...
  • ~Maciek
    (2018-04-14 16:11)
    Hahaha nowośmieszna milicja obywatelska !!!
  • ~yhjm
    (2018-04-14 16:30)
    Koń by się uśmiał ,Nowośmieszna Partia Oszustów w akcji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Poparcie 0% !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Mrozio Skandynawski
    (2018-04-14 16:30)
    Zalogowalem sie i chcialem tez cos napisac, ale jak zaczalem czytac komentarze moich Rodakow, to szybko sie odprezylem ze swiadomoscia, ze Polacy wiedza dzisiaj kto Ich Prawdziwym i NAJWIEKSZYM wrogiem ---- to tzw. "totalniacy" do konca POfyrtani. BRAWO Polacy BRAWO PiS, TAK TRZYMAC, a za 2lata PiS wygra wybory i dostanie CO NAJMNIEJ 55% !!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Shrek bis ale polak
    (2018-04-14 16:32)
    PO nie macie zadnego programu,Shrek to tragedia, nie wystarczy tylko mowic ze zniszczymy PIS,
  • ~sympatyk PO
    (2018-04-14 16:44)
    Hurrra, mam nadzieję, że znowu bendziem mogli kraść
  • ~drugi
    (2018-04-14 16:55)
    PiNoKiO - notoryczny kłamca wystrugany przez JewPetto skazany na połknięcie przez wieloryba
  • ~Mareks
    (2018-04-14 17:04)
    banda oszołomów a główne hasło wyborcze.... pogonimy PIS,niektóre programy i działania PIS miały ponad 70-80 % poparcia społeczeństwa,więc życzę im powodzenia w przekonaniu tych 70-80% do swoich racji,z góry skazane jest to na porażkę,jak też cała ta koalicja.
  • ~nbv
    (2018-04-14 17:22)
    Przekrętas z Nowośmiesznej Partii Oszustów broni następnego przekrętasa z Nowośmiesznej Partii Oszustów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To w pale się nie mieści , cyrk nad cyrki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To tylko może być w totalnej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~krytyk
    (2018-04-14 17:31)
    Ale mają "program" wyborczy !!! Peło i Nowoczesna będą się gonić...czyżby dostali s r a c z k i ?
  • ~Mnb
    (2018-04-14 17:35)
    Sam się gon szreku jeden wraz z tym facetem co jest obok, oj przepraszam to lubniłer!
  • ~BRYTAN
    (2018-04-14 18:07)
    chcecie pogonić PIS i co dalej żadnego programu dla Polski i Polaków walka o stolce my już mamy rząd niech gospodarzą mieli wpadki ale nie okradają i nie prywatyzują co się tylko da.głosuję na PIS.
  • ~_platforma.N0w0cz3sn@
    (2018-04-14 18:13)
    To niepoprawnie brzmi. Powinna być Nowoczesna Platforma. Od kiedy w języku polskim łączymy dwa wyrazy kropką ??
  • ~wert.
    (2018-04-14 18:20)
    PO wyrolowało wyborców .N, a .N wyrolowało wyborców PO. Ten dziwoląg koalicyjny raczej nie wypali. Konserwatywnym wyborcom PO(a tacy tam jeszcze są) raczej nie w smak z anty-konserwatywną .N,natomiast anty-kościelni wyborcy .N raczej nie zaakceptują pro-kościelnego odłamu w PO. Koalicja wyborcza której partie mają całkiem odmienne poglądy w podstawowych sprawach a ich jedyną spójnią jest "przeciw PiS",raczej nie ma szans na wygraną..
  • ~ciach
    (2018-04-14 18:21)
    Długa nazwa, będzie co skracać. Jako mieszkaniec RP (obywatelem RP nazwać się się nie mogę, bo miano to zostało zawłaszczone przez jakichś warchołów) pokażę im po wyborach gest zwycięstwa... a nie, ten gest też właśnie opozycja zawłaszczyła. Trudno, pokażę im jeden palec.
  • ~Sędzimir
    (2018-04-14 18:22)
    Skrzeczcie sobie ile chcecie pisie wrony.Smarujcie swoje bzdury po wszystkich forach.Już jest po was.Wścieklizną nie zaczarujecie rzeczywistości.Polacy nie są głupi jak wam się wydaje.Im więcej jadu wylewacie tym bardziej rośnie opór przeciw bolszewickiej partii
  • ~zadyma
    (2018-04-14 18:23)
    złodziejska PO z cymbołami z N. hihihihi **** z szambem
  • ~aals
    (2018-04-14 18:28)
    PO SB-cja Nowoczesna.
  • ~do kamieniołomów
    (2018-04-14 18:29)
    Kiedy na nich patrze i ich słucham ogarnia mnie litość.Ale zaraz przychodzi otrzeźwienie,to przecieżbezlitośni przestępcy,którzy dla przecietnego Polaka nie mieli cienia litości i współczucia,Ważne było tylko,żeby się nachapac i ustawić swoich POciotków.Sprzedaliby Polskę po POłowie niemcom i ruskim za wysokie stanowiska,tak jak tusk i reszta folksdojczy

Może zainteresować Cię też: