"Pogonimy PiS". PO i N w wyborach do sejmików jako "Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska"

Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska - pod taką nazwą PO i Nowoczesna wystartują wspólnie w wyborach samorządowych do sejmików województw – poinformowali w sobotę liderzy obu ugrupowań.

wróć do artykułu
  • ~Romek
    (2018-04-14 12:34)
    Nigdy nie byłem na wyborach,ale teraz pójdę.Nie pozwolę na powrót Stronnictwa Pruskiego (PO)(N) i stronnictwa Radzieckiego (SLD) do władzy nade mną.
  • ~bezczelne s.....
    (2018-04-14 19:30)
    suweren pogoni całą solidarną hałastrę i kapitalistycznych grabieżców którzy wspólnie okradli naród z tego co wypracował po wojnie od zera.
  • ~do kamieniołomów
    (2018-04-14 18:29)
    Kiedy na nich patrze i ich słucham ogarnia mnie litość.Ale zaraz przychodzi otrzeźwienie,to przecieżbezlitośni przestępcy,którzy dla przecietnego Polaka nie mieli cienia litości i współczucia,Ważne było tylko,żeby się nachapac i ustawić swoich POciotków.Sprzedaliby Polskę po POłowie niemcom i ruskim za wysokie stanowiska,tak jak tusk i reszta folksdojczy
  • ~DM!
    (2018-04-14 12:30)
    Hihihihihhahahahaha! Super koalicja składająca się z oszustów i nieuków !!!!! Jednym głosem można tych dwoje wykluczyć bez zbędnego kluczenia w katach wyborczych!
  • ~obieżyświat
    (2018-04-14 14:33)
    I kto to mówi?. Banda złodziei ,aferowiczów ,kłamców i krętaczy. Lepiej miejcie spakowane szczoteczki i pastę do zębów ,bo lada dzień przyjdą po was złodziejskie nasienie.
  • ~lasso
    (2018-04-14 14:04)
    Jak się czujecie , wyrolowani wyborcy Nowoczesnej!!!!! Pewnie aby zachowac przed sobą twarz, będziecie teraz głosować na lewice. Chociaz ta lewica nie ma nic wspólnego z prawdziwą lewica , ot pachołki Moskwy.
  • ~ajax
    (2018-04-14 12:57)
    "Tytani intelektu" z kropka N, od "Sześciu Króli" i "rubikonia", którzy nawet nie potrafili prawidłowo rozliczyć swojej kampanii wyborczej z 2015 roku i Platforma, czyli afera za aferą, aferę poganiała i aferę goniła, no i 150 mld z OFE zajumane?!O w mordę, no to faktycznie koalicja, że aż strach się bać.
  • ~nieskundlony
    (2018-04-14 12:21)
    a co będzie jak was pogonią ,nie dzielcie skóry na niedźwiedziu
  • ~Mnb
    (2018-04-14 13:05)
    Platforma i nowoczesna to może sobie pogonic swoje psy albo tego co jest na łańcuchu u pani Merkel. Serek i ta baba to już jest porażka.
  • ~Grisha
    (2018-04-14 19:16)
    Mają szansę wybrać. Jest jeden warunek - muszą oddać co ukradli i przeprosić.
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2018-04-14 12:42)
    Grzesiu DURAK.Polska to 16 województw. I PiS wygra w: Podkarpackim,Lubelskim ,Małopolskim,Świętokrzyskim.Warmińsko-Mazurskim,Podlaskim,Kujawsko-Pomorskim,Łódzkim,Lubuskim ,i Dolnośląskim ( Wrocławiu wygra Miasto).Czyli 10 wojewodzic PiS. jedno PSL ,reszta PO+N.
  • ~BA-CA
    (2018-04-14 12:47)
    cenzor POmatolski w akcji
  • ~mack
    (2018-04-14 12:47)
    najpierw trzeba pogonic Shreka !!!
  • ~aals
    (2018-04-14 18:28)
    PO SB-cja Nowoczesna.
  • ~q..a
    (2018-04-14 21:03)
    pomoc rodzinom według PO - podnieść wiek emerytalny dla kobiet do 67 rż, zabrać 500+ , śmieciówki w każdej firmie, ale najważniejsze POgonić PIS, to jest konkret.
  • ~danglan
    (2018-04-14 19:32)
    Platformie już dziękujemy ,nowoczesnej platformie tym bardziej...
  • ~zadyma
    (2018-04-14 18:23)
    złodziejska PO z cymbołami z N. hihihihi **** z szambem
  • ~Misio.,,,,.,,,.,,.,,.,
    (2018-04-15 00:23)
    Może niech się ogłoszą Bezpartyjnym Blokiem Wspierania Reform, jak dostana się do władzy, to założoną nowe partie wzajemnie się zwalczające i będzie jak zawsze od 1989r. Cała ta scena jest dziwnie przewidywalna, trwałość zachowań oraz ich ciągłość nie rokuje niczego innego. Zawsze chodziło o władzę i kasę bandzie nieudaczników i bufonów.
  • ~nowoczesna cichodajka
    (2018-04-14 14:44)
    Widze ze juz dawno nikt wam tylka nie skopal.
  • ~Mareks
    (2018-04-14 13:10)
    Platforma Nowoczesna Koalicja Obywatelska ,super.... czyli Grześ i Kasia,"najwybitniejsi" przywódcy partyjni XXI wieku,wchodzą w spółkę,czekam na efekty,bo czarno to widzę

Może zainteresować Cię też: