Areszt dla posła PO Stanisława Gawłowskiego. "Kiedyś były niedziele handlowe, a teraz są aresztowe"

Trzy najbliższe miesiące spędzi w areszcie sekretarz generalny i poseł PO Stanisław Gawłowski - zdecydował w niedzielę wieczorem szczeciński sąd. Obrońca Gawłowskiego, mec. Roman Giertych ocenił decyzję sądu jako "złą" i zapowiedział złożenie zażalenia.

wróć do artykułu
  • ~foce
    (2018-04-16 11:23)
    Ten kaldun co ci sterczy to swiadczy ze nie tylko jestes pazerny na pieniadze.
  • ~ dara
    (2018-04-16 10:37)
    a czego przestepcy sie nie obraczkuje tylko ma wolne rece Oszust tak ten jak i Kogut z pis powinni juz siedziec
  • ~mecenas kuń
    (2018-04-16 10:20)
    Czas na Balcerowicza, Rostowskiego, Lewandowskiego, Boniego, Tuska .........
  • ~tak ma być
    (2018-04-16 09:37)
    No ale Stasio będzie miał towarzysza w celi+ dla wybranych ! Rafalala niedługo będzie mu towarzyszył/ła ! Mecenas Qń nie PO szedł razem ze Stasiem na wyPOczynek do sanatorium, no i biedak sam by się nudził. Z Rafalalą będzie miał zapewnione życie publiczne i intymne !
  • ~mekra
    (2018-04-16 09:28)
    Tłusty miś jadł bułeczki teraz poogląda krateczki i nawet murkowy podskakiwacz Koń nie pomógł.
  • ~może coś popełnic
    (2018-04-16 09:15)
    kajdanki i kaganiec na rył o
  • ~Precz z dyktaturą
    (2018-04-16 09:12)
    On jest niewinny ,tak twierdzi premier Tusk i pan Schetyna.Skoro mężowie stanu tak mówią to tak właśnie jest.Poseł Gawłowski pracuje dla polski,sam wiele razy to powtarzaał.Faszyści Pisu gardzą patrotami,ale niedługo wróci nasz premier polacy i jednym ruchem zmiarzdży PISOWSKĄ zarazę.Dość niszczenia kraju,gospodarki i demokracji
  • ~Mareks
    (2018-04-16 08:52)
    Każdy dzień jest dobry do walki z przestępczością ,to tylko PO walczyło z nią od poniedziałku do piątku. Dzięki czemu Staś unikał odpowiedzialności,pajace.Czekam na Gronkiewicz Walc,prezydent ,która za nic nie odpowiada i o niczym nie wie,to całe PO,kompletny brak kompetencji,cały program PO przez ostatnie dwa lata-pogonić PIS-to kretyn wymyślił by lepszy.
  • ~0000
    (2018-04-16 08:07)
    Trolle PO bronią totalnej opozycji ,sąd zrobi porządek z oszustami i łapówkarzami .
  • ~J............c pis
    (2018-04-16 07:28)
    Koguta z PiS reżim obronil Gawlowskiego z PO juz nie
  • ~max power
    (2018-04-16 07:22)
    Mam tylko nadzieję, że nie będzie jak w przypadku Antoniego M. i nie będziemy zmuszeni płacić odszkodowania za pomówienia.
  • ~ulice nasze, latarnie wasze
    (2018-04-16 07:12)
    A taki był chrześcijański szlachetny bezkompromisowy szeryf zetchaenowski. teraz opiekuje się wszelkimi men dami
  • ~Brawo dobra zmiana
    (2018-04-16 07:07)
    No to się POseł POważnie zdziwił. Myślał że to jeszcze PeŁo rządzi a tu zmiana. Kopara opadła.
  • ~kiła
    (2018-04-16 07:05)
    PIS jak widać spełnia obietnice wyborcze,może nie ekspresowo (opór systemu i kast),ale konsekwentnie. Czekamy na następnych pensjonariuszy programu "cela+" - trochę ich będzie !!!!!!!!!!
  • ~Zapora
    (2018-04-16 07:03)
    To dopiero pocztek,afery za kradzież 479 mld. z VAT czekają na rozliczenie. PO większość członków to zlodzieje.To UB cja.
  • ~psychoterapeuta kretyna schetyny
    (2018-04-16 07:02)
    Proponuję by urządzili głodówkę. Niezależna prokuratura była gdy Marcin P. kręcił lody. Teraz już nie ma prawdziwie niezależnych prokuratorów. Niezależna sądy były gdy Sawicka grała pierwszą naiwną. Teraz już nie ma prawdziwie niezależnych sądów.Tylko Schetyna pozostał niezależny, jak zwykle od rozumu i podejmie działania związane z nieuzasadnionym aresztowaniem. Chce przekupić sąd a może tylko przestraszyć? Chyba, że bojowcy, czyli Nitras, Pomaska i Mucha, odbiją aresztanta
  • ~Ton
    (2018-04-16 06:38)
    Niech Kaczynski cala opozycje pozamyka , jak Putin, no i znowu wygra wybory, jak Putin!
  • ~Genitaliusz
    (2018-04-16 06:36)
    Podobno jeden z zarzutów związany jest z plagiatem pracy doktorskiej.
  • ~slazak
    (2018-04-16 06:33)
    w sobiote obiecali chleb a teraz robia igrzyska. Kto tego nie widzi jest zwyklym baranem
  • ~JOJO