Areszt dla posła PO Stanisława Gawłowskiego. "Kiedyś były niedziele handlowe, a teraz są aresztowe"

Trzy najbliższe miesiące spędzi w areszcie sekretarz generalny i poseł PO Stanisław Gawłowski - zdecydował w niedzielę wieczorem szczeciński sąd. Obrońca Gawłowskiego, mec. Roman Giertych ocenił decyzję sądu jako "złą" i zapowiedział złożenie zażalenia.

wróć do artykułu
  • ~Precz z dyktaturą
    (2018-04-16 09:12)
    On jest niewinny ,tak twierdzi premier Tusk i pan Schetyna.Skoro mężowie stanu tak mówią to tak właśnie jest.Poseł Gawłowski pracuje dla polski,sam wiele razy to powtarzaał.Faszyści Pisu gardzą patrotami,ale niedługo wróci nasz premier polacy i jednym ruchem zmiarzdży PISOWSKĄ zarazę.Dość niszczenia kraju,gospodarki i demokracji
  • ~Ton
    (2018-04-16 06:38)
    Niech Kaczynski cala opozycje pozamyka , jak Putin, no i znowu wygra wybory, jak Putin!
  • ~JOJO
    (2018-04-16 06:26)
    Wszystko dzieje się za zgodą i wiedzą ZERA...ii...CANALII... - zwykła polityczna pokazówka dla betonu Sekty...
  • ~J............c pis
    (2018-04-16 07:28)
    Koguta z PiS reżim obronil Gawlowskiego z PO juz nie
  • ~Wykładowca akademicki
    (2018-04-15 22:28)
    Wreście dobierają się im do dźonder! Brawo PiS!
  • ~slazak
    (2018-04-16 06:33)
    w sobiote obiecali chleb a teraz robia igrzyska. Kto tego nie widzi jest zwyklym baranem
  • ~kiła
    (2018-04-16 07:05)
    PIS jak widać spełnia obietnice wyborcze,może nie ekspresowo (opór systemu i kast),ale konsekwentnie. Czekamy na następnych pensjonariuszy programu "cela+" - trochę ich będzie !!!!!!!!!!
  • ~Zapora
    (2018-04-16 07:03)
    To dopiero pocztek,afery za kradzież 479 mld. z VAT czekają na rozliczenie. PO większość członków to zlodzieje.To UB cja.
  • ~SPRAWDZAM
    (2018-04-15 22:59)
    moze wrescie mecenas wykaze sie jaki jest dobry gdy sedziowie przestana byc dyspozycyjni do roboty koniu bo nie bedzie tak latwo jak za Tuska
  • ~Donaldinio Adolfowicz Tuskaczewskij
    (2018-04-15 23:31)
    składam wniosek o azyl POlityczny w Argentynie, tam wielu socjalistów już było, na przykład Adolf Eichmann
  • ~ulice nasze, latarnie wasze
    (2018-04-16 07:12)
    A taki był chrześcijański szlachetny bezkompromisowy szeryf zetchaenowski. teraz opiekuje się wszelkimi men dami
  • ~psychoterapeuta kretyna schetyny
    (2018-04-16 07:02)
    Proponuję by urządzili głodówkę. Niezależna prokuratura była gdy Marcin P. kręcił lody. Teraz już nie ma prawdziwie niezależnych prokuratorów. Niezależna sądy były gdy Sawicka grała pierwszą naiwną. Teraz już nie ma prawdziwie niezależnych sądów.Tylko Schetyna pozostał niezależny, jak zwykle od rozumu i podejmie działania związane z nieuzasadnionym aresztowaniem. Chce przekupić sąd a może tylko przestraszyć? Chyba, że bojowcy, czyli Nitras, Pomaska i Mucha, odbiją aresztanta
  • ~Brawo dobra zmiana
    (2018-04-16 07:07)
    No to się POseł POważnie zdziwił. Myślał że to jeszcze PeŁo rządzi a tu zmiana. Kopara opadła.
  • ~$orosiaty $orosiatek
    (2018-04-15 23:56)
    robi się niebezpiecznie, ogłaszam natychmiastową ewakuację Nowoczerskiej i POkemonów. Reszta 5 kolumny, GW - niana i tefauen zostają na POsterunku i czakają na dalsze wskazówki. Jakby co to macie zrobić sepuku, ty Michnickowaty pierwszy.
  • ~Reduta Dobrego Imienia Kota Alika
    (2018-04-15 22:13)
    Ponieważ Gawłowski nie jest z jedynej słusznej partii... nie ma nazwiska Kogut.... musi byś aresztowany a nowa uprzywilejowana kasta czyli różnego rodzaju rydzyki,SKOKi,rodzinka i przyjaciele rządzących będzie pod ochroną PiSu!
  • ~Reduta Dobrego Imienia Kota Alika
    (2018-04-15 23:41)
    Przepraszam Polaków za moje durne wpisy!!
  • ~Zbigniew Brzezinski - scoorwiel co talibów wynalazł
    (2018-04-15 22:59)
    youtube: Zbigniew Brzezinski Taliban Pakistan Afghanistan pep talk 1979. ... Przez niego teraz islam zalewa Europę
  • ~Mareks
    (2018-04-16 08:52)
    Każdy dzień jest dobry do walki z przestępczością ,to tylko PO walczyło z nią od poniedziałku do piątku. Dzięki czemu Staś unikał odpowiedzialności,pajace.Czekam na Gronkiewicz Walc,prezydent ,która za nic nie odpowiada i o niczym nie wie,to całe PO,kompletny brak kompetencji,cały program PO przez ostatnie dwa lata-pogonić PIS-to kretyn wymyślił by lepszy.
  • ~0000
    (2018-04-16 08:07)
    Trolle PO bronią totalnej opozycji ,sąd zrobi porządek z oszustami i łapówkarzami .
  • ~historyk PIS
    (2018-04-15 22:21)
    Faszyści Adolfa też tak postępowali znaczy oskarżali opozycję.

Może zainteresować Cię też: