Kaczyński o wynagrodzeniu polityków: Byłbym dobrym radcą prawnym. Ja na polityce nie zyskuję, tylko tracę

| Aktualizacja:

Ja naprawdę na polityce nie zyskuję, tylko tracę - podkreślił w niedzielę Jarosław Kaczyński. Prezes PiS na spotkaniu z mediami w Trzciance (wielkopolskie) odniósł się m.in. do kwestii obniżki wynagrodzeń parlamentarzystów oraz zarobków w spółkach skarbu państwa.

wróć do artykułu
  • ~Detektyw
    (2018-04-17 08:40)
    Ten nieudacznik nigdy w zawodzie prawnika nic nie osiagnal poza pisaniem gniotow opiewajacych slusznie miniony system. Wiec wynurzenia ze bylby wzietym radca prawne za zupelnie bezpodstawne. Niestety mamy selekcje negatywna w polityce zwlaszcza w PiS - wszelkiej masci nieudacznicy i misiewicze z obydwoma lewymi rekami garna sie by sie nachapac u koryta, ci ktorzy sa zdolni, maja wiedze i mogliby cos dobrego dla kraju zrobic na ogol trzymaja sie z dala od polityki i administracji. Ta ostatnia stala sie zreszta ostatnio synekura rzadzacych.
  • ~kaczxuszka
    (2018-04-17 06:53)
    o boze dlaczego on nie ma rodziny a bylby dobrym mezem i ojcem a tak nie zostawi po sobie następcy tak madrego jak on ale pycha
  • ~axxxax
    (2018-04-16 16:36)
    Kaczyński: od lat bezrobotny, bez prawa jazdy, znajomości komputera, bez paszportu, znajomości języka obcego, do niedawana bez rachunku bankowego, z pracą magisterską o marksizmie. Sorry, ale osobę z takimi kompetencjami zatrudni tylko..... Tu przepraszam wyborców PiS-u. To oczywiście nie ma żadnego związku z waszą inteligencją.
  • ~...- ...- ...-
    (2018-04-16 16:00)
    znamy. znamy słynnych prawników, ktróych gwiazdy świeciły w chwili dorwania się do władzy i koryta państwowego. Panei Kaczyński, czy pab byłby dobrym prawnikiem tylko klienci mogą ocenić. Bawłochwalstwem może pan imponować swojemu braciszkowi.
  • ~renegat
    (2018-04-16 15:58)
    nie traci... a jak by zdobył telegraf s.a.? i RSW RUCH Oni wszyscy tak mówią, a po zakończeniu karier politycznych jakoś nie potrafią uprawiać biznesu. Często schodzą na psy. Takie to nieopłacalne, a sie pchają. Z wściekłością przeganiali tuskowych z wysokich posadek panstwowych. Jak przed wojną, żyje się tylko na państwowym, biznes też wtedy kwitnie.
  • ~Stary Wiarus
    (2018-04-16 15:39)
    Wyjątkowo skromna postać, Jak sie nie nadaje to co on tam robi ? Najlepiej wg mnie bylby na stanowisku ciecia w szatni
  • ~Kucyk
    (2018-04-16 15:14)
    No to jazda, nuz dzisiaj!!! Spier...... laj!
  • ~motek
    (2018-04-16 15:09)
    Po wyborach zabierzeny się za jego moherowych bandytów, to będzie miał roboty od metra...
  • ~Salon Manicure -stylizacja pazurków i szponów
    (2018-04-16 14:39)
    Ja tam bym go nawet nie zatrudniła jako babcię klozetową . Nie mam pewności czy potrfi rachować .
  • ~rychu
    (2018-04-16 14:11)
    Kaczyński: Byłbym dobrym radcą prawnym. zeby byc "dobrym" w tym co sie robi, najpierw trzeba byc dobrym, uczciwym czlowiekiem !!!! Kaczyński: Ja na polityce nie zyskuję, tylko tracę to twoja sprawa, ale dlaczego przez ciebia traci Polska i wszyscy Polacy ??!!!!!
  • ~nomenomen
    (2018-04-16 14:08)
    Prezespan raczej nie wie co to uczciwa praca bo skąd niby? Do żadnej innej "roboty się nie nadaje, ale nikt nie ma odwagi powiedzieć mu o tym. to myśli sobie biedaczyna że mógłby . Ale dochodzi, dochodzi........
  • ~chorała czopek
    (2018-04-16 13:58)
    pis trupojady
  • ~Rozbawiony
    (2018-04-16 13:41)
    Pan Prezes byłby też wspaniałym kochankiem
  • ~Egregor
    (2018-04-16 13:00)
    Jak to nie kradnie!? Przecież on obdziera całą Polskę z pozytywnej energii. Kradnie najważniejsze dla siebie. Jak każdy wampir energetyczny pierwszegio sortu. Apage!
  • ~Nie wstrzymia
    (2018-04-16 12:17)
    W życiu nie pracował jako radca prawny. Najwyżej jako bibliotekarz. Miernota z niego nadęta i tyle.
  • ~Karmen
    (2018-04-16 10:47)
    Święta racja Panie Kaczyński . Pan traci .My tracimy znacznie więcej. Choć by miliony na goryli. Idż Pan do roboty to Pan zyska I my będziemy szczęśliwi .
  • ~Lakon
    (2018-04-16 10:33)
    Idę o zakład że radca Kaczyński by zbankrutował. Tu nie wystarczy mieć dyplom ale trzeba jeszcze umieć włączyć komputer, napisać dokument (w trybie zmian), zapłacić podatek i ZUS i wiedzieć ile, spotykać się z ludźmi, których się nie zna i nie bać się ich, odebrać telefon, kupić papier do drukarki, gdzieś pojechać samochodem i trafić, a po drodze jeszcze zatankować. Fakir może jest szanowany ale do życia po 20 latach to on się już nie nadaje.
  • ~Bingo
    (2018-04-16 10:29)
    Jarek, weź się za uczciwa prace. Przestań zwodzić Polaków.
  • ~xyz
    (2018-04-16 10:29)
    CZas najwyższy sp......ć, dopóki jeszcze wszystkiego nie zniszczyłeś i nie rozkradłeś z twoimi towarzyszami.
  • ~Piotr
    (2018-04-16 09:36)
    Wow! Super! W takim razie Panie Kaczyński - zmień Pan zawód, bo pod Pana rządami My tracimy grube miliony!!! Musimy opłacać Pańską ochronę za miliony złotych, pomniki smoleńskie za kolejne miliony, a może już miliardy, Komisja Smoleńska - kolejne miliony itd. Społeczeństwo straciło za Pana rządów już zbyt wiele. Niech Pan w końcu zajmie się uczciwą pracą ( bo chyba nie przepracował Pan ani jednego dnia w życiu ), zostanie tym radcą prawnym, Pan będzie szczęśliw, zarabiał grube pieniądze, a i społeczeństwo również będzie szczęśliwe, nie będzie musiało utrzymywać tego całego PiS-owskiego Bizancjum za miliardy złotych!!!

Może zainteresować Cię też: