Sąd tłumaczy, dlaczego Gawłowski trafił do aresztu. I to nie koniec jego kłopotów. Śledczy rozszerzą zarzuty?

| Aktualizacja:

W ocenie sądu zebrane dowody wskazują na duże prawdopodobieństwo popełnienia przez Stanisława G. zarzucanych mu przestępstw - mówi rzecznik prasowy SO w Szczecinie Michał Tomala. Tymczasowe aresztowanie posła PO to próba uniknięcia wpływania przez niego na toczące się śledztwo - dodał.

wróć do artykułu
  • ~z
    (2018-04-17 07:16)
    Sad nie powinien sie tlumaczyc. Sad powienien zbadac dokladnie sprawe i nie w poplochu wydac sprawiedliwy wyrok.
  • ~mis
    (2018-04-16 20:54)
    Wreszcie PIS rozpoczął długo oczekiwany program Cela+ Sądy zaczęły pracować w niedzielę. Brawo. Oby ci z PO mieli wolne niedziele nie tak jak ten ich skorumpowany kolega w niedzielę zamknięty w pudle.
  • ~23Luis
    (2018-04-16 18:50)
    Dopóki Rydzyk z Kaczyńskim nie staną przed sądem państwo nie odzyska zaufania obywateli.Teraz to jest prywatny folwark toruński i kasty z nowogrodzkiej
  • ~Carloo
    (2018-04-16 18:25)
    Bardzo dobrze. Ale czy Kogut też trafi pod toporek czy PiS go uratuje? Bo coś mi tu nie gra. Wszak prawo dla wszystkich jest.
  • ~a kiedy rudy?
    (2018-04-16 17:50)
    Dał nam przykład Gawkowski jak następni będą zamykani. Kundle nawet PE wam nie POmoże. Banda przestępców.
  • ~Sensowny
    (2018-04-16 17:14)
    Haha, przecież musieli kogoś wsadzić, bo im spada w sondażach! Żeby Polacy zajęli się czymś innym, niż tylko słuchaniem, że się PiSowi kasa należała! A te dowody w postaci zeznań kryminalistów to trochę lipa...
  • ~CELA++
    (2018-04-16 16:54)
    Znaczy się droga do wsadzenia za kraty Szydło, Dudy, wszystkich pisowskich kulsonów uczestniczących w zamachu stanu oraz ich kolaborantów i pomagierów przetarta! PO zrobiła błąd nie puszkując Kamińskiego, ale dwa razy do tej samej rzeki się n ie wchodzi. Po tym co wyrabia PiS elita tzw. "Dobrej Zmiany" może być pewna miejsc w programie CELA++
  • ~Kaleń
    (2018-04-16 16:45)
    Przy okazji wzrosną inwestycje. Trzeba budować nowe więzienia oraz przywięzienne zakłady by Polska rosła w siłę a ludziom żyło się dostatniej. Zaczyna być ciekawiej niż jak za komuny. Z partyjnym pozdrowieniem A hoj !
  • ~salcessą
    (2018-04-16 16:36)
    Cześć kulsonki! Kiedy komisja śledzcza w sprawie dopisania do pisowskiej ustawy o Wodach Polskich wydatków na 30 mld. zł., które mają pójść do kieszenie prywatnego, zagranicznego dostawcy? Kiedy komisja śledcza w sprawie dotacji dla kolegów pana Gowina?? Kiedy komisja śledcza w sprawie relacji p. Kamińskiego z PiS i jego zastępcy z organizatorami dzikiej reprywatyzacji kamienic w Warszawie??? Kiedy komisja śledcza w sprawie pół miliarda dotacji dla fundacji Czartoryskich???? Kiedy komisja śledzcza w sprawie śmierci Igora Stachowiaka????? Kiedy komisja śledcza w sprawie SKOK?????? Kiedy komisja śledcza w sprawie rabunkowej wycinki polskich lasów, w tym Puszczy Białowieskiej??????? Kiedy komisja śledcza w sprawie zniszczenia polskich stadnin przez pisowskich kacyków ???????? Kiedy postawienie przed trybunałem stanuy pisowskich zamachowców łamiących Konstytucję RP oraz wyciągnięcie konsekwencji wobec ich kolaborantów i pomagierów?????????
  • ~slazak
    (2018-04-16 15:29)
    Nie ma co biadolic i robic z siebie ofiare tylko brac sie do roboty i przebedzic tych szubrawcow
  • ~helena
    (2018-04-16 14:54)
    Schetyna już straszy sądy donoszeniem do Brukseli, takich nacisków na sędziów nikt jeszcze nie robił,widać PO ma się czego bać!!!!
  • ~Rodak z nad Wisły
    (2018-04-16 14:41)
    Jacy Ci pawiany z PO są żałośni!!! Mają pretensje oto, że aferzystów i złodziei sądy zamykają w więzieniach...
  • ~salem
    (2018-04-16 14:16)
    Dziś PiS wsadza PO a za dwa lata PO będzie wsadzać PiS...czyli już jest Afryka dzika dawno odkryta.
  • ~JamCiOn
    (2018-04-16 13:57)
    Dla czytających ze zrozumieniem: wszyscy poniżej piszący "cela+" to opłacane trolle partii rządzącej. Omijać, nie karmić. Pozdrawiam resztę zdrowych na umyśle.
  • ~fajfik
    (2018-04-16 13:48)
    Wraca PRL. Areszty wydobywcze dla opozycji, "skruszeni" przestępcy zeznający przeciwko niewygodnym ludziom, trzymanie ludzi pod kluczem bez procesu. Stało się jasne o co chodziło w tzw."reformie wymiaru sprawiedliwości". Dobrze że aresztowanie nastąpiło zanim Bruksela zdecydowała co robić w sprawie praworządności w Polsce - teraz decyzja będzie łatwiejsza. Z jednej stronie więźniowie polityczni, z drugiej - nietykalna pisowska kasta, która broni swoich nie pozwalając na ich ściganie.
  • ~jojobrudzi
    (2018-04-16 13:19)
    No i co jeszcze, no i co jeszcze ? Potrafią to zebrać do końca, czy nie ? Więc najpierw wsadzają, a potem się zobaczy, co nie ? PISowski Sejm+Kukiz też wszystkiego nie wiedzieli, ale o immunitecie zagłosowali bez mrugnięcia okiem. Kompletny brak kultury. To tylko przy PISowskich rządach możliwe. Brudzinski jest ze Szczecina, to już tam poinstruował SO, bo potrzebuje takich pokazówek do przykrycia gigantycznych premii i do wyborów.
  • ~moss***
    (2018-04-16 13:14)
    Uwaga info do sprawdzenia ! podobno mecenas wchodzac do sali przesluchan mial ukryty rejestrator dzwieku i nagral przesluchanie / czy jest to mozliwe ze w Polsce taki numer jest mozliwy ?_w Paryzu w podobnej sytuacji, ogladalem sprawdzanie przed wejsciem na salle-kontrola jest na maxa oddaje sie telefony ,konrola reczna i bramka z detektorem slychac glosny sygnal - nawet majac ze soba wieczne pioro - - pytam a jak wyglada kontrola w Szczecinskiej Prokuraturze ?
  • ~toj
    (2018-04-16 13:07)
    Jak to jest PANISKA z PO . Majątki wybrańców rosna w zastraszającym tempie chociaż zarabiacie jako politycy marnie ,nikt nie kradnie ,nie ma korupcji a jednocześnie wszyscy z tym walczą . Kto stworzył przez te 30 lat tyle agencji ,biur i nie wiadomo co jeszcze jak m.in nie wy . Gdy przychodzi rozliczyć waszych ludzików wszyscy są niewinni a maja po 30 kont bankowych i ileś tam mieszkań działek i oszczedności
  • ~baz
    (2018-04-16 12:42)
    Zmienił się Prezes Sądu Okręgowego w Szczecinie na człowieka ZIOBRY!!! Maciej Strączyński jest pierwszym sędzią, który obejmuje prezesurę sądu według nowych przepisów Prawa o sądach powszechnych. Jest on od 14 WRZEŚNIA 2017 nowym prezesem Sądu Okręgowego w Szczecinie. I tyle w temacie.
  • ~Anioł
    (2018-04-16 12:03)