Co dalej ze Stanisławem Gawłowskim? Grzegorz Schetyna: Oddał się do dyspozycji władz PO

| Aktualizacja:

Poseł i sekretarz generalny PO Stanisław Gawłowski oddał się do dyspozycji władz Platformy - poinformował w poniedziałek w Szczecinie lider PO Grzegorz Schetyna. Jak dodał, o następnych krokach ws. pełnienia przez niego funkcji partyjnych zdecyduje w tym tygodniu Zarząd Krajowy PO.

wróć do artykułu
  • ~~Ja(bis)
    (2018-04-16 13:10)
    SCHETYNA BĘDZIESZ NASTĘPNY !!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~MECENAS KOŃ KOCHAJĄCY INACZEJ
    (2018-04-16 13:11)
    Gawłowski jest odznaczony przez Ministra Sprawiedliwości – Srebrną Odznaką „Za zasługi w pracy penitencjarnej” – 15 grudnia 2010 r. Powinien dobrze czuć w Zakładzie Karnym !!!!!!
  • ~CELA PLUS
    (2018-04-16 13:17)
    GRZECHO to juz POra na ciebie za tobom pojda inni
  • ~psychoterapeuta kretyna schetyny
    (2018-04-16 13:20)
    CAŁE TO TOWARZYSTWO JEST SKORUMPOWANE CELA + CZEKA NA WAS ŁAPUWKARZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~eve
    (2018-04-16 13:22)
    BRAWO PIS JAZDA Z TYMI ZŁODZIEJAMI !!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~hhhh
    (2018-04-16 13:31)
    Gdyby w Polsce dobrze funkcjonowało prawo Schetyna powinien być aresztowany za przyznanie się, że 2 lata temu przygotowywał PUCZ
  • ~olak
    (2018-04-16 13:32)
    Nareszcie Polska staje się normalnym krajem.Moim zdaniem PO powinna zostać zdelegalizowana za działalność przestępczą o typowych strukturach mafijnych ,od władz centralnych do struktur samorządowych!! Czyli program cela + nareszcie ruszył.
  • ~adam michnik
    (2018-04-16 13:34)
    Shrek wymyśl coś, bo za chwilę będziesz musiał bronić sławomira n.
  • ~starzec z gór
    (2018-04-16 13:48)
    Złodziei zamykać, kwików nie słuchać. Trzeba posprzątać Ojczyznę z tego PO-wskiego szamba.
  • ~Arek
    (2018-04-16 13:48)
    PO zachowuje się w sprawie Gawłowskiego tak jak Macierewicz w sprawie katastrofy Smoleńskiej. Fakty nieważne - sprawiedliwość musi być po naszej stronie
  • ~helena
    (2018-04-16 15:00)
    PO i kropka Nowoczesna uznają tylko te sądy które umarzają sprawę ?????Czego oni go tak bronią,albo są umoczeni razem z nim ,albo ich okłamywał?????
  • ~kto następny.
    (2018-04-16 17:48)
    całe te Peło to POwinno już dawno siedzieć. Kto będzie PO Gawkowskim następny. Z zaciekawieniem czekamy.
  • ~Panika
    (2018-04-16 17:50)
    Korzystaj z szansy mej tylnymi drzwiami wiem.
  • ~wert
    (2018-04-16 21:14)
    Zdurnieli do reszty,bronią przegranej sprawy. Po pierwsze prokuratura zaczęła badać sprawę Gawłowskiego jeszcze za rządów PO-PSL. Po drugie,areszt zastosował niezawisły sąd. Nawet PR-owo to się nie da przedstawić w jakiś "zamach" PiSu na polityka PO. Zapowiedź Schetyny że poskarżą się w KE i w europejskim parlamencie to już potężny strzał sobie w kolano. Zero myślenia przejawiają,paradne. I jeszcze prawie płacząca gadka Kopacz,żenada do kwadratu. Kogo na to nabiorą?,pewnie tylko ten już najmocniej zabetonowany ich elektorat.

Może zainteresować Cię też: