Tyszka przedstawia "piątkę Kukiza" i uderza w PiS: Próbują bezczelnie kupić Polaków, którzy mają dziś gorzej niż chłopi pańszczyźniani

| Aktualizacja:

W odpowiedzi na tzw. piątkę Morawieckiego wicemarszałek Sejmu Stanisław Tyszka przedstawił w poniedziałek "piątkę Kukiza". Zapowiedział też złożenie wniosków do szefów PiS i PO o informacje ws. kosztów weekendowych konwencji obu partii.

wróć do artykułu
  • ~kar
    (2018-04-16 16:12)
    tych, co mają gorzej, niż chłopi pańszczyźniani trzeba dobić, a nie służyć pomocą !!
  • ~max power
    (2018-04-16 16:31)
    Czy wysokość podatku PIT, CIT i VAT to nie jest czasem kwestia parlamentu, a nie samorządu?
  • ~ZEN
    (2018-04-16 16:41)
    TEN TYSZKA TO DRUGI BOLEK-JEST ZA I PRZECIW---GRA GIEROJA P PRZECIEZ KAZDY WIE ZE BEZ PIS NIE MA SZANS ZREALIZOWAC COKOLWIEK NZE SWOICH POMYSLOW--GLUPIE GATKI NIC NIE KOSZTUJA-ALE LUDZIE TO ROZUMIEJA STAD CIAGLY ZJAZD KUKIZOWCOW---PRZESTAKICH TYSZKOW ZADUFANYCH W SOBIE.
  • ~ddf
    (2018-04-16 16:51)
    niejaki Tyszka i wszystko jasne
  • ~De
    (2018-04-16 16:56)
    Lata temu babcia grajka dostała mieszkanie komunalne później grajek wykupił mieszkanie za 10% wartości więc socjalizm był dobry czy zły dla grajka ???ile babcia zapłaciła by na wolnym rynku za wynajem przez lata to było więcej niż teraz 500Plus a wnuczek by nie wykupił mieszkania ale musiał by rządzić Tyszka
  • ~Polak
    (2018-04-16 17:18)
    Tyszka nie fikaj bo ci Pan Naczelnik przypiłuje pazurki i ogoli na łyso
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2018-04-16 17:39)
    Oj Tyszka,Tyszka. Każe wybory to kupno Elektoratu. Nie bij piany.
  • ~pani Barbra
    (2018-04-16 17:54)
    Hej Tyszka i Kukiz a niski poseł Kaczyński pozwolił się Wam wypowiadać? Zatwierdził to co mówicie? Jak nie to jutro na kolanach na Nowogrodzką.
  • ~ziuk
    (2018-04-16 17:57)
    Gawiedź wzięła pińcet plus i ma to w...
  • ~Dfgh
    (2018-04-16 18:03)
    Uzgodniliście to z Jarkiem .i was nie chcą w PiSie.Nie jeden już stracił nadzieję .
  • ~Rozbawiony
    (2018-04-16 18:27)
    Przyszedł Suski i powiedział: słuchajcie, no Tyszka teraz będziecie opozycją?
  • ~hrt
    (2018-04-16 18:32)
    Chlopcy nie macie zadnego programu , jestescie beznadziejni, Kukizowi wychodzila lepiej muzyka
  • ~Vac
    (2018-04-16 18:47)
    Musze na nich glosowac bo PIS TO KOMUNISTYCZNE DNO
  • ~Kras
    (2018-04-16 18:54)
    Ziuk zazdrościsz że inni mają dzieci a ty wiecznie bez efektu jako singiel?
  • ~Rt
    (2018-04-16 19:13)
    Kiksy kukizów cd.zazdrośnicy,że wielu niezamoźnych Polaków coś dostanie,to źólć się wam ulewa?
  • ~Tyszka! Za młody jesteś, żeby to wiedzieć - więc
    (2018-04-16 19:31)
    powiem ci to ufając, że zrozumiesz: To nie PiS jest winien temu, że Polacy dziś zostali sprowadzeni do poziomu chłopó pańszczyźnianych - tylko te wszystkie cwaniaczki z mioodem w uszach, którzy "wymyślili" i wdrożyli "outsourcing", "globalizację", "globalne ocieplenie", stawianie wiatraków tam, gdzie nie ma wiatru, i baterii słonecznych tam, gdzie nie ma słońca! Również ci wszyscy, co zorganizowali globalny wyścig szczurów i inne takie zabawy możnych tego świata z wykorzystaniem "tubylczej ludności" jako "materiału doświadczalnego" przy globalnych "próbach zniszczeniowych"! ----------- Aż dziwne się w tym kontekście wydaje, że mimo wszystko Polacy jako jedna z nielicznych nacji jakoś się temu barbarzyństwu jeszcze opierają!
  • ~MANNEKEN PIS rozkraczony nad K`15
    (2018-04-16 19:32)
    Przystawki i TW PISu w całej okazałości = żenada. Cały czas kombinują jak by tu być z pozoru w opozycji, ale blisko koryta i żeby ciemny lud nie sprawdzał, jak faktycznie głosują w Sejmie. Ich wyborcy to straszne ...
  • ~Tyszce się maj-a-czy kur-na chata
    (2018-04-16 19:47)
    której nigdy nie widział i w której nigdy nie miał przyjemności mieszkać - zwłaszcza na przednówku! - Czy on w ogóle wie, co to jest przednówek?! - Ale o chłopach pańszczyźnianych Tyszka wie oczywiście bardzo dużo, a może nawet wszystko - głównie od innych "tyszków"!
  • ~Czy ten Tyszka to nie jest przypadkiem nieślubny synek
    (2018-04-16 19:54)
    Jasia Hartmana?! - Bo też jest taki podobny do eskimosa, a górne powieki ma chyba po wujku Kaliszu i stryjku Brunku!
  • ~chrystys
    (2018-04-16 20:01)
    Gnom Kaczyzmu to nie socjalista , to BOLSZEWIK najwiekszego kalibru, Lenin, Stalin i Dzierzynski mogliby sie od tego Kaczorka wiele nauczyc, a malo tego , tenBelzebub chce zguby Polski, on pcha Polske prosto w rece Rosji.

Może zainteresować Cię też: