Prezydent powołał Marka Zagórskiego na stanowisko ministra cyfryzacji

| Aktualizacja:

Prezydent Andrzej Duda na wniosek premiera Mateusza Morawieckiego powołał we wtorek dotychczasowego wiceministra cyfryzacji Marka Zagórskiego na stanowisko ministra cyfryzacji.

wróć do artykułu
  • ~Borsa
    (2018-04-17 14:32)
    INFORMATYKA, to najważniejsza dziedzina każdego nowoczesnego państwa, dlatego NIE WOLNO powierzać jej dyletantom!!! Prezes też nie zamawia garniturów u kowala, a u stolarza jeszcze dużo za wcześnie.
  • ~Borsa
    (2018-04-17 11:26)
    Czy zamiast min. cyfryzacji nie lepiej zatrudnić sekretarkę w gabinecie Premiera, która potrafiłaby wypisywać zlecenia dla specjalistów na konkretne programy? Na pewno taniej, a płacić tylko za rzeczywiście skuteczne.
  • ~a co to zmieni
    (2018-04-17 11:18)
    pal sześć kogo gdzie się mianuje - ale odprawy odchodzącym to są płacone z Naszych podatków a My i tak tydzień przed wypłatą musimy pożyczać
  • ~kkkk
    (2018-04-16 23:21)
    Marek Zagorski --mgr.uniwersytet Szczecinski wydz. humanistyczny--posel na sejm w 2001 r z listy PO /Bialystok/
  • ~Na poważnie
    (2018-04-16 23:07)
    W tej branży jest szacunek do fachowości i z tego powodu PiS ich sobie nie zjednał. I teraz 95% ludzi z IT jest w opozycji. To jakoś dotyczy grup wymagających profesjonalizmu.
  • ~kkkk
    (2018-04-16 21:55)
    byc moze uda sie zrobic z Polski malpi gaj ulubiony cel wycieczek poprzednich pan ministrow
  • ~Antyaborcjonista
    (2018-04-16 21:11)
    Godek na to stanowisko dać!
  • ~qqq
    (2018-04-16 21:05)
    Co prawda nie ma przygotowania zawodowego, ale co za problem, w końcu w rządzie Pis to norma.
  • ~Borsa
    (2018-04-16 20:58)
    Sz. Panie Prezesie, Premier potrzebuje fachowców, a nie żadne polityczne odpady, które potrafią zniszczyć nawet najlepsze projekty. Przerabialiśmy to już w PRL-u i później.
  • ~Rozbawiony
    (2018-04-16 20:55)
    Czy dostał już nagrodę?
  • ~że zapytam??
    (2018-04-16 20:51)
    a jaka premia? a jaka premia ? a jaka premia ????
  • ~ZXCQVB
    (2018-04-16 20:48)
    Czyżby kolejny analfabeta w dziedzinie 010011001 i kompletne 0??? Czy potrafi liczyć choćby na palcach? ZXCQVB
  • ~Reduta Dobrego Imienia Kota Alika
    (2018-04-16 20:35)
    Następny PiS dzielec który chce się trochę nachapać przy ko rycie!

Może zainteresować Cię też: