Rzeczniczka PiS: Wszyscy czynni politycy oddali nagrody, ale nie wszyscy na Caritas

| Aktualizacja:

Wszyscy czynni politycy, którzy są w parlamencie i byli zobligowani, żeby przekazać nagrody za pracę w rządzie b. premier Beaty Szydło, przekazali je - poinformowała w środę wicemarszałek Sejmu Beata Mazurek. Dodała, że nagród nie przekazały trzy osoby, które "już w polityce nie są".

wróć do artykułu
  • ~biskup łąkowy
    (2018-05-16 17:36)
    Kto jest na tyle głupi by wierzyć w słowa kogokolwiek z PIS? Tylko u biznesmena Rydzyka lub w świątyni Antka Smoleńskiego wierzą.
  • ~pisowskie łgarstwa +
    (2018-05-16 17:25)
    Nie wszyscy na caritas - niektórzy na żonę... A ci poza polityką to teraz pewnie doradcy ministra a nie ministrowie - oni oddawać nie muszą...
  • ~olska
    (2018-05-16 17:18)
    Odać kasę do budżetu PiSowskie złodzeje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Jeszcze Polska nie zginęła...
    (2018-05-16 17:17)
    wszyscy czynni... a co z nieczynnymi? Nie zmienia to faktu, że wyprowadzono z budżetu państwa duże pieniądze. Nie zmienia to faktu, że wyszła brutalna prawda o brudasch z PiS. Prawda o społecznkowstwie na pokaz mającym przykryć parcie do koryta i dojenie z Polskiej Dojnej Krowy.
  • ~Dark
    (2018-05-16 16:36)
    Ha ha ... ale robią wałek ... aktywni, nie wszyscy na caritas ... ściema PiSolandu ... cwaniaczki mają gdzieś nawet swojego prezia. Chyba zbliża koniec "małego"
  • ~Im sie się te pieniądze po prostu należały
    (2018-05-16 15:57)
    2 dało na Caritas, 2 ojdyrowi a reszta oddało zonie/męzowi! Oddali? Oddali!
  • ~Byla pisia
    (2018-05-16 15:48)
    Pieniadze powinny wrocic do budzetu .byly to pieniadze z podatkow! A pan Macierewicz tez dal na caritas?
  • ~mxm
    (2018-05-16 15:40)
    Oddać można tylko temu, od kogo się wzięło. Politycy PiS przekazali, o ile miało to miejsce, bo kwitów nikt nie widział, prywatne pieniądze na konto Caritas.
  • ~heretyk
    (2018-05-16 15:20)
    a dlaczego nie oddali tym, którym ukradli? podatnikom? dlaczego kk dostał znowu kasę....
  • ~Jakby kłamali to bolałoby mnie kolano
    (2018-05-16 14:35)
    Jak nie ufać tak pięknej chyba kobiecie bo chłopiec też byłby śliczny . Nieprawdaż ???
  • ~alik
    (2018-05-16 14:02)
    Klacz ,która mówi głupoty !!!!
  • ~M
    (2018-05-16 13:41)
    Pokażcie dowody! Chyba nie tylko Caritas wystawia "fakturę", że się w coś wpłaciło.
  • ~taka prawda
    (2018-05-16 13:37)
    Odliczą sobie od podatku o czym się nie dowiemy... poza tym podzielą się a czarną mafią i dostaną "ochronę" z ambon... Rzygać się chce...
  • ~antypis
    (2018-05-16 13:15)
    Co za antypatyczne babsko.

Może zainteresować Cię też: