Ochojska niewpuszczona do Sejmu. "Do Sarajewa mogłam się dostać, do Sejmu nie mogę. Chyba wrócę z jakimś konwojem humanitarnym"

Szefowa PAH próbowała wejść do Sejmu, by odwiedzić protestujących niepełnosprawnych oraz ich rodziców.

wróć do artykułu
  • ~jama772
    (2018-05-17 09:14)
    i bardzo dobrze że jej nie wpuścili. Znowu ktoś ją pewnie podpuścił w celu eskalacji konfliktu. A ten spór nie ma już nic wspólnego z dobrem niepełnosprawnych.
  • ~Biskup Szyneczka
    (2018-05-17 09:04)
    PiS to bezduszni kaszaniarze!
  • ~kaland
    (2018-05-17 07:50)
    Niby po co ona do sejmu... nieszczęśliwa kobieta, pragnie tylko rozgłosu...
  • ~Klocek
    (2018-05-17 06:52)
    Jedyny błąd PiSu że ma w Sejmie takich pracowników, którzy POzwalaja p Wielgus wprowadzić tak wielka grupę niepełnosprawnych.Wspolczuje ale dostali z czym przyszli i złoszczę się bo eskalują zażądania . Nigdy od nikogo tyle nie dostali.
  • ~End
    (2018-05-17 03:23)
    Ale tu zlodzieji pomatolskich az ciemno.
  • ~Paskud1
    (2018-05-17 00:37)
    PIS nagminnie przekracza czerwoną linię. Mam nadzieję, że doczekam się zmiany i wszystkie oszołomy zostaną rozliczone za butę i arogancję. Sami kręcą na siebie bat - bo następni jacy przyjdą, najpierw skorzystają ze "zdobyczy". Mam również nadzieję,ze nie nadejdą gorsi - bo bezkarność rozzuchwala i daje asumpt do dalszego przesuwania granicy co wolno, a co nie. Jednego PISowi nigdy nie wybaczę - tak głębokiego podziału Polaków. Czar 5 stów nie będzie trwał wiecznie - jedna mała recesja - a Europa nie pomoże - i ludzie was wykopią w kosmos.
  • ~Spytajcie sorosa, może mam podpowie.
    (2018-05-16 23:09)
    Litości, nie stać was nawet tylko na jeden przykład siedziby Parlamentu, do której może wchodzić każdy kiedy zechce?
  • ~Lupara
    (2018-05-16 22:53)
    Kolejny genialny szach-mat ekipy prezesa Kaczyńskiego! Tak trzymać, a jedyny azyl znajdziecie w Moskwie, bo w Polsce nikt was nie ścierpi, miernoty i łajno.
  • ~rychart
    (2018-05-16 22:44)
    Pisowska zaraza popuszcza w gacie przed niepełnosprawną kobietą czy 90-letnią kombatantką - ale ponoć wstają ostro z kolan. Już 3 rok... Trochę powoli im to idzie, smród robi się coraz większy - ale może w końcu przyjmą postawę wyprostowaną, bo na razie zachowują się jak pokurcze, zwłaszcza moralne...
  • ~ r e
    (2018-05-16 22:41)
    Tak, tak, droga opozycjo, wasi wybrańcy osobom z problemami proponowali ubezpieczać się, wziąć kredyt, zmienić pracę, jeść szczaw i mirabeli. Tak waśnie wasi wybrańcy rozwiązywali dawniej wasz problem.
  • ~ r e
    (2018-05-16 22:14)
    Opozycji wypadałoby teraz konsekwentnie udać się po radę do specjalisty od szczawiu i mirabelek.
  • ~? ? ?
    (2018-05-16 22:11)
    Czy istnieje gdzieś państwo, gdzie do niechronionego budynku Parlamentu może wchodzić każdy, kiedy sobie sam wymyśli i chce??? Czy za miłościwie panującej nam peło do budynku Sejmu wchodził każdy, kto na to miał ochotę???
  • ~cuda
    (2018-05-16 19:14)
    Nierób chce popierać nierobów a Polak ma pracować na tych nieudaczników i darmozjadów .
  • ~dj
    (2018-05-16 19:12)
    czy łazienki są dostosowane???
  • ~AvL
    (2018-05-16 19:06)
    Komuna 2.0
  • ~Jula
    (2018-05-16 17:32)
    Janka! Ty się nie napinaj. Weź się lepiej za budowę studni w Niemczech. Sudańczycy już tam są, a te w Sudanie ola...li. Ogłoś kolejną zbiórkę " Woda dla Sudańczyków w Niemczech"
  • ~DOR
    (2018-05-16 17:32)
    Jeszcze powinien ich odwiedzic ten od szczawiu i mirabelek ktory to proponowal biednym za panstwa PelO .
  • ~pedagogika BEZWSTYDU
    (2018-05-16 17:31)
    Pisowska elita niedługo zacznie się ostrzeliwać i razić prądem. Policja pilnująca cmentarza podczas ekshumacji przyznała, że gdyby było trzeba - strzelaliby do Polaków. Brawo PiS.
  • ~Jony
    (2018-05-16 17:29)
    Jak tam nie pracuje to nie może wejść i co tu jest do zrozumienia co się dziwicie sejm to nie budka z piwem .Niech się zajmnie uczciwą pracą a nie żebraniem wiecznie o kasę.
  • ~Lele
    (2018-05-16 17:25)
    Nie ma co robić? To chodź pójdziemy do sejmu.

Może zainteresować Cię też: