Zbigniew Ziobro broni Lecha Kaczyńskiego w sprawie Tomasza Komendy i uderza w "Wyborczą". "Szokująca jest manipulacja GW"

| Aktualizacja:

Lech Kaczyński jako minister sprawiedliwości, prokurator generalny nie wpłynął na sprawę Tomasza Komendy; zarzuty postawiono Komendzie, jeszcze zanim Lech Kaczyński został ministrem sprawiedliwości - powiedział PAP minister sprawiedliwości, prokurator generalny Zbigniew Ziobro.

wróć do artykułu
  • ~Ojczulek Matwiej Płatow
    (2018-05-30 13:34)
    Sam oczywiście go nie skazał. ale co najmniej walnie się przyczynił. Niestety, ale życzenie szefa zykle bywa rozkazem dla podwładnego. Wymina podległego prokuratora na bardziej spolegliwego tylko potwierdziła utartą regułę, bo była dodatkowym sygnałem, kto tu ma najwięcej do powiedzenia.
  • ~Monachijski
    (2018-05-30 13:37)
    Nie ma żadnych wątpliwości ,że naciski były . A pod presją ludzie z pewnością popełniają więcej błędów lub nawet wydają wyroki pod konkretne oczekiwania. Wcześniejsze próby wyegzekwowania idiotycznej decyzji na pilocie (lot do Gruzji) powinny już czegoś obrońców L.Kaczyńskiegi nauczyć.
  • ~tadek
    (2018-05-30 13:38)
    ******** zawsze ****************** no chyba, że wreszcie zniknie z rynku.
  • ~Donaldinio Adolfowicz-Baizuo Tuskaczewskij
    (2018-05-30 13:48)
    tak się kończą naciski polityków na instytucje i ludzi, kaczyński był małostkowym człowieczkiem, nadużywał "małpek", był bezwolny ale był prokuratorem generalnym i podlegała mu ta instytucja, domagał się szybkich wyników w celu zadowolenia gawiedzi, nic się nie zmieniło, po każdej zbrodni gawiedź natychmiast osądza, skazuje, gawiedź potrzebuje krwi, widowiska, gawiedź tym żyje
  • ~Jola1954
    (2018-05-30 13:53)
    W marcu 2010r. prokuratorem generalnych został A.Seremet,mianowany przez L.Kaczynskiego,a ministrem był wówczas J.Gowin.
  • ~toi toi zamachowiec
    (2018-05-30 13:58)
    Ląduj! zmieścisz się... śmiało...
  • ~czytelni polskiej prasy
    (2018-05-30 14:06)
    kto jeszcze czyta te śmieci to jest zwykłym zbokiem i nieuczciwym człowiekiem-najwyższy czas aby ta GADZINÓWKA ZNIKNĘŁA RAZ NA ZAWSZE Z PRZEBRZYDŁYM JĄKAJŁĄ
  • ~cenzor z.
    (2018-05-30 14:12)
    perfidny jąkała robi na PO-lecenie zdrajców nakład parszywej gadzinówki gw
  • ~xyz
    (2018-05-30 14:38)
    Jaki piSSkrator takie tezy. Polszewicka Rzeczpospolita Katofaszystowska.
  • ~Monachijski
    (2018-05-30 15:21)
    Michiniol! A jak tam brau wiedzie sięt w Skandynawii ?
  • ~do kamieniołomów
    (2018-05-30 15:47)
    Jakie to tyPOwe dla koryciarskich płatnych propagandzistów.Nieważne są fakty,wystarczy poświęcić kilka minut ,żeby potwierdziły się słowa Ziobry.Nie, POmatolskie trolle myślą,że powtarzając plugawe kłamstwo wpłyna na preferencje wyborcze Polaków.8 lat ałodziejstwa i działania na szkodę panstwa Polskiego przekreśliło was na zawsze sowieciarze i szmalce.
  • ~wiki
    (2018-05-30 16:05)
    on główny prokurator ******* ! a powinien oskarżać jeżeli to kłamstwo czyli.......
  • ~XTZ
    (2018-05-30 16:10)
    Złapią cię za rękę, mów że to nie twoja ręka....Bracia Kaczyńscy są pełni cnót. Przy okrągłym stole nie siedzieli, w aferze fozz udziału nie brali. Wzór!!!
  • ~Julka
    (2018-05-30 17:08)
    Zero nie musi niczego tłumaczyć bo wystarczy przeczytać i ka, dy inteligentny wie co o kaczorze myśleć
  • ~fdg
    (2018-05-30 17:08)
    A jak inaczej interpretować słowa Kaczyńskiego? Gdyby to powiedział Komorowski to już były wniosek o Trybunał Stanu, a Ziobro widzi na jedno oko
  • ~jj25
    (2018-05-30 17:19)
    Co jest szokujące? Chyba twoja głupota!
  • ~Jeden
    (2018-05-30 18:04)
    GW napisała prawdę, to oczywiste. A Pan omc prokuratur niech nie używa i tradycji ochrony pamięci osób zmarłych. Liczne psszkwile w mediach pisowskich na temat Bartoszewskiego, Geremka czy Mazowieckiego pokazują oblicze tej... Afii.
  • ~Mareks
    (2018-05-30 18:11)
    Publikacje GW to takie sama wartościowe i rzetelne informacje, jak zamach na posła Brejzę za pomocą TOY TOI .Większość Polaków oceniła poziom mediów oraz polityków z nią związanych za pomocą fali kpin
  • ~przedruk
    (2018-05-30 18:19)
    Ziobro 2000-2004 ty pierwszy latałeś z poręki Kaczyńskiego jak pies po wiezieniach z komisjami i nakazami w sadach penitencjarnych by nie wypuszczać na warunkowe ! Po mimo ze głosowałem na PIS to pamiętam co wyprawialiście tak własnie niewinne osoby były skazywane i to nie tylko Komeda ale mniejsze sprawy z wyrokami 4-8 lat gdzie na poszlakach byli ludzie skazywani !
  • ~Amus
    (2018-05-30 18:27)
    Ziobro 2000-2004 ty pierwszy latałeś z poręki Kaczyńskiego jak gończy po wiezieniach z komisjami i nakazami w sadach penitencjarnych by nie wypuszczać na warunkowe ! Po mimo ze głosowałem na PIS to pamiętam co wyprawialiście tak własnie niewinne osoby były skazywane i to nie tylko Komeda ale mniejsze sprawy z wyrokami 4-8 lat gdzie na poszlakach byli ludzie skazywani !

Może zainteresować Cię też: