Zbigniew Ziobro broni Lecha Kaczyńskiego w sprawie Tomasza Komendy i uderza w "Wyborczą". "Szokująca jest manipulacja GW"

| Aktualizacja:

Lech Kaczyński jako minister sprawiedliwości, prokurator generalny nie wpłynął na sprawę Tomasza Komendy; zarzuty postawiono Komendzie, jeszcze zanim Lech Kaczyński został ministrem sprawiedliwości - powiedział PAP minister sprawiedliwości, prokurator generalny Zbigniew Ziobro.

wróć do artykułu
  • ~toi toi zamachowiec
    (2018-05-30 13:58)
    Ląduj! zmieścisz się... śmiało...
  • ~Donaldinio Adolfowicz-Baizuo Tuskaczewskij
    (2018-05-30 13:48)
    tak się kończą naciski polityków na instytucje i ludzi, kaczyński był małostkowym człowieczkiem, nadużywał "małpek", był bezwolny ale był prokuratorem generalnym i podlegała mu ta instytucja, domagał się szybkich wyników w celu zadowolenia gawiedzi, nic się nie zmieniło, po każdej zbrodni gawiedź natychmiast osądza, skazuje, gawiedź potrzebuje krwi, widowiska, gawiedź tym żyje
  • ~Monachijski
    (2018-05-30 13:37)
    Nie ma żadnych wątpliwości ,że naciski były . A pod presją ludzie z pewnością popełniają więcej błędów lub nawet wydają wyroki pod konkretne oczekiwania. Wcześniejsze próby wyegzekwowania idiotycznej decyzji na pilocie (lot do Gruzji) powinny już czegoś obrońców L.Kaczyńskiegi nauczyć.
  • ~Ojczulek Matwiej Płatow
    (2018-05-30 13:34)
    Sam oczywiście go nie skazał. ale co najmniej walnie się przyczynił. Niestety, ale życzenie szefa zykle bywa rozkazem dla podwładnego. Wymina podległego prokuratora na bardziej spolegliwego tylko potwierdziła utartą regułę, bo była dodatkowym sygnałem, kto tu ma najwięcej do powiedzenia.
  • ~Jeden
    (2018-05-30 18:04)
    GW napisała prawdę, to oczywiste. A Pan omc prokuratur niech nie używa i tradycji ochrony pamięci osób zmarłych. Liczne psszkwile w mediach pisowskich na temat Bartoszewskiego, Geremka czy Mazowieckiego pokazują oblicze tej... Afii.
  • ~cenzor z.
    (2018-05-30 14:12)
    perfidny jąkała robi na PO-lecenie zdrajców nakład parszywej gadzinówki gw
  • ~xyz
    (2018-05-30 14:38)
    Jaki piSSkrator takie tezy. Polszewicka Rzeczpospolita Katofaszystowska.
  • ~Pajac
    (2018-05-30 19:17)
    zmieścisz się, śmiało... historia pilota samolotu który nie chciał lądować z Kaczyńskim w Gruzji... a na koniec prawie 100 trupów
  • ~fdg
    (2018-05-30 17:08)
    A jak inaczej interpretować słowa Kaczyńskiego? Gdyby to powiedział Komorowski to już były wniosek o Trybunał Stanu, a Ziobro widzi na jedno oko
  • ~Jola1954
    (2018-05-30 13:53)
    W marcu 2010r. prokuratorem generalnych został A.Seremet,mianowany przez L.Kaczynskiego,a ministrem był wówczas J.Gowin.
  • ~do kamieniołomów
    (2018-05-30 15:47)
    Jakie to tyPOwe dla koryciarskich płatnych propagandzistów.Nieważne są fakty,wystarczy poświęcić kilka minut ,żeby potwierdziły się słowa Ziobry.Nie, POmatolskie trolle myślą,że powtarzając plugawe kłamstwo wpłyna na preferencje wyborcze Polaków.8 lat ałodziejstwa i działania na szkodę panstwa Polskiego przekreśliło was na zawsze sowieciarze i szmalce.
  • ~Monachijski
    (2018-05-30 15:21)
    Michiniol! A jak tam brau wiedzie sięt w Skandynawii ?
  • ~Ojczulek Matwiej Płatow
    (2018-05-30 19:22)
    CENZOR Znów Cyrk???????????????A tak z Ciekawości.Co za Kre---ra podszywa się pod M. P..Zaczyna Mi brakować pomysłów na podpis. A teraz sedno.Gazetę Wyborczą Kupiłem JEDEN ,jedyny Raz w 1989. I s-----------------------------------------------------------------Dopóki będę żył to Tej Ży-- Tuby pro--gandowej nie Kupie.
  • ~analytyk
    (2018-05-30 19:56)
    Ministerstwo Prawdy: Lech Kaczynski nigdy nie rozmawial z Gazeta Wyborcza! Za inne informacje minimum 3 lata bez zawieszenia.
  • ~Mareks
    (2018-05-30 18:11)
    Publikacje GW to takie sama wartościowe i rzetelne informacje, jak zamach na posła Brejzę za pomocą TOY TOI .Większość Polaków oceniła poziom mediów oraz polityków z nią związanych za pomocą fali kpin
  • ~hen-live
    (2018-05-30 19:00)
    Ziobro ty jeszcze odpowiesz za śmierc Blidy.To cię nie ominie bądź pewny.
  • ~Julka
    (2018-05-30 17:08)
    Zero nie musi niczego tłumaczyć bo wystarczy przeczytać i ka, dy inteligentny wie co o kaczorze myśleć
  • ~Amus
    (2018-05-30 18:27)
    Ziobro 2000-2004 ty pierwszy latałeś z poręki Kaczyńskiego jak gończy po wiezieniach z komisjami i nakazami w sadach penitencjarnych by nie wypuszczać na warunkowe ! Po mimo ze głosowałem na PIS to pamiętam co wyprawialiście tak własnie niewinne osoby były skazywane i to nie tylko Komeda ale mniejsze sprawy z wyrokami 4-8 lat gdzie na poszlakach byli ludzie skazywani !
  • ~czytelni polskiej prasy
    (2018-05-30 14:06)
    kto jeszcze czyta te śmieci to jest zwykłym zbokiem i nieuczciwym człowiekiem-najwyższy czas aby ta GADZINÓWKA ZNIKNĘŁA RAZ NA ZAWSZE Z PRZEBRZYDŁYM JĄKAJŁĄ
  • ~tadek
    (2018-05-30 13:38)
    ******** zawsze ****************** no chyba, że wreszcie zniknie z rynku.

Może zainteresować Cię też: