Karczewski: Posłanka Pawłowicz bywa kontrowersyjna, ale to Nitras zachowuje się w sposób karygodny

| Aktualizacja:

Pan marszałek Kuchciński reaguje na zachowania parlamentarzystów niezgodne z regulaminem - na przerywanie, pokrzykiwanie, wykrzykiwanie. Nie może tak być. Ja to rozumiem i nie akceptuję zachowań, jakie są prezentowane przez niektórych posłów, szczególnie opozycji – mówił w Radiu ZET marszałek Senatu Stanisław Karczewski.

wróć do artykułu
  • ~JOJO
    (2018-06-11 10:09)
    PIS-dzielec Karczewski cierpi na syndrom Kalego... - jak cała Sekta...
  • ~cyc
    (2018-06-11 10:13)
    Obślizły gostek.
  • ~mzzimu
    (2018-06-11 10:14)
    Nitras, to ten hycel od przegladania w Sejmie damskich torebek. Pamietamy.
  • ~mazurek
    (2018-06-11 10:22)
    Pawłowicz? czarna krowa polityki ... czasami bywa normalna i wtedy jest kontrowersyjna
  • ~Ryszard
    (2018-06-11 10:23)
    Czy p. Karczewski wie co to jest opozycja? Czy wie jak opozycja ma się zachowywać w parlamencie? Opozycja to nie koalicjant rządowy. Czy p. Karczewski przebywającczęsto z osobnikiem zwanym Psem czegoś się od niego nauczył ( w kwestii zażywania )?
  • ~Rys
    (2018-06-11 10:25)
    Cóż, dla obrony władzy PIS powie wszystko. Tak wygląda człowiek bez kręgosłupa, sługa uniżony, który w życiu osiągnął to, że może na klęczkach maszerować za PREZESEM.
  • ~koszałek
    (2018-06-11 10:27)
    Oczywiście, posłowie w Sejmie i senatorzy w Senacie mogą się odzywać tylko wtedy gdy marszałek ich zapyta. Powinni odpowiadać krótko i wyłącznie na zadany temat. To są tradycyjne zasady w polskim parlamencie od wieków. I tego musimy się bezwzględnie trzymać jeśli ma w Polsce być porządek.
  • ~ali
    (2018-06-11 10:29)
    Już niedługo towarzyszu karczewski dobierzemy się wam do dup - wybory za pasem.
  • ~antypisiak
    (2018-06-11 10:37)
    Jezeli pan Karczewski nie widzi jak zachowuja sie pisaki /kaczynski,pawlowicz,piotrowicz czy nawet kuchcinski/ to powinien zmienic lekarza na okuliste /operacja na zacme bedzie w sam raz/.
  • ~żPiżS tylko bezmyślny mobbing
    (2018-06-11 10:38)
    Ciekawe stanowisko. Wobec RZONDZONCYCH nie ma żadnych wymagań, a opozycję RZONDZONCY MUSZĄ KARAĆ ?
  • ~End
    (2018-06-11 10:39)
    No i raz sierpem raz mlotem peowska holote.
  • ~wawa
    (2018-06-11 10:39)
    A to piętolony dziadzia.
  • ~Re..ali
    (2018-06-11 10:42)
    Za pol wieku idjoto pomatolska.
  • ~xxxx
    (2018-06-11 10:42)
    Przy Pawłowiczce to poseł Nitras wychodzi na arbiter elegantiarum
  • ~Polak antynazista
    (2018-06-11 10:47)
    Pawłowicz jest chamska, ale robi to po pisowsku i jej wolno. I tyle w temacie. Dla PiS równi są wszyscy, lecz oni są z założenia równiejsi. Bolszewizm w czystej formie. Miłego głosowanka na swoich cud idolków wyznawcy ideologii Józefa Stalina, spolszczonej i okraszonej pis-patriotyzmem przez chromego Jaro.
  • ~Gamba
    (2018-06-11 10:51)
    Kruk krukowi oka nie wykole! Poslanka Pawlowicz tylko czasami kontrowersyjna? A buhahahah. Skandaliczna ona jest, nie so zniesienia , nie godne byc poslanka w polskim sejmie! Takimi wypowiedziami nie zdobywa sobie pan Karczewski sympatii! Oj, nie!
  • ~Dąbrowski
    (2018-06-11 10:52)
    Polska za rządu pisu,dorobiła się marszałka senatu POLITRUKA I KAPOWNIKA,ŻLE TO SIE SKOŃCZY DLA PISU.
  • ~Tomek z W-wy
    (2018-06-11 10:55)
    Pan Karczewski wezwał protestujących lekarzy-rezydentów do "pracy dla idei". Ciekawe, czy, Karczewski, jako lekarz w Nowym Sączu, posłuchał tego wezwania i "pracował dla idei".Co mowia o tej Karczewskiego "pracy dla idei" w szpitalu w Nowym Saczu jego byli pacjenci i pielegniarki, ktore z nim pracowaly???? Dlaczego pan Karczewski porzucil zawod lekarza i woli byc senatorem? Co go do tego sklonilo? Praca dla idei??
  • ~Krzysztof
    (2018-06-11 10:56)
    Bardzo lubię wypowiedzi tego "swawolnego Dyzia " Karczewskiego świat polityki byłby nudny gdyby nie tacy weseli faceci - tylko że ten osobnik pełni wysokie stanowisko w państwie i jego głupota , mizdrzenie się i zachwycanie się samym sobą ,przekazywanie bez refleksji pisowskiego przekazu dnia czyni tę postać żałosną i śmieszną !!!!!!!!
  • ~POszoł won
    (2018-06-11 10:57)
    Nitras to zwykły kibol z pod budki z piwem ! Chamstwo i bezczelność tego narkomana nie ma granic !

Może zainteresować Cię też: