Karczewski: Posłanka Pawłowicz bywa kontrowersyjna, ale to Nitras zachowuje się w sposób karygodny

| Aktualizacja:

Pan marszałek Kuchciński reaguje na zachowania parlamentarzystów niezgodne z regulaminem - na przerywanie, pokrzykiwanie, wykrzykiwanie. Nie może tak być. Ja to rozumiem i nie akceptuję zachowań, jakie są prezentowane przez niektórych posłów, szczególnie opozycji – mówił w Radiu ZET marszałek Senatu Stanisław Karczewski.

wróć do artykułu
  • ~JOJO
    (2018-06-11 10:09)
    PIS-dzielec Karczewski cierpi na syndrom Kalego... - jak cała Sekta...
  • ~antypisiak
    (2018-06-11 10:37)
    Jezeli pan Karczewski nie widzi jak zachowuja sie pisaki /kaczynski,pawlowicz,piotrowicz czy nawet kuchcinski/ to powinien zmienic lekarza na okuliste /operacja na zacme bedzie w sam raz/.
  • ~Rys
    (2018-06-11 10:25)
    Cóż, dla obrony władzy PIS powie wszystko. Tak wygląda człowiek bez kręgosłupa, sługa uniżony, który w życiu osiągnął to, że może na klęczkach maszerować za PREZESEM.
  • ~Polak antynazista
    (2018-06-11 10:47)
    Pawłowicz jest chamska, ale robi to po pisowsku i jej wolno. I tyle w temacie. Dla PiS równi są wszyscy, lecz oni są z założenia równiejsi. Bolszewizm w czystej formie. Miłego głosowanka na swoich cud idolków wyznawcy ideologii Józefa Stalina, spolszczonej i okraszonej pis-patriotyzmem przez chromego Jaro.
  • ~Ryszard
    (2018-06-11 10:23)
    Czy p. Karczewski wie co to jest opozycja? Czy wie jak opozycja ma się zachowywać w parlamencie? Opozycja to nie koalicjant rządowy. Czy p. Karczewski przebywającczęsto z osobnikiem zwanym Psem czegoś się od niego nauczył ( w kwestii zażywania )?
  • ~cyc
    (2018-06-11 10:13)
    Obślizły gostek.
  • ~ali
    (2018-06-11 10:29)
    Już niedługo towarzyszu karczewski dobierzemy się wam do dup - wybory za pasem.
  • ~xxxx
    (2018-06-11 10:42)
    Przy Pawłowiczce to poseł Nitras wychodzi na arbiter elegantiarum
  • ~żPiżS tylko bezmyślny mobbing
    (2018-06-11 10:38)
    Ciekawe stanowisko. Wobec RZONDZONCYCH nie ma żadnych wymagań, a opozycję RZONDZONCY MUSZĄ KARAĆ ?
  • ~mazurek
    (2018-06-11 10:22)
    Pawłowicz? czarna krowa polityki ... czasami bywa normalna i wtedy jest kontrowersyjna
  • ~nocnik_kaczora
    (2018-06-11 11:06)
    Karczewski - staniesz przed Trybunałem Stanu! Staniesz obok kilkunastu innych towarzyszy z PiS!
  • ~Krzysztof
    (2018-06-11 10:56)
    Bardzo lubię wypowiedzi tego "swawolnego Dyzia " Karczewskiego świat polityki byłby nudny gdyby nie tacy weseli faceci - tylko że ten osobnik pełni wysokie stanowisko w państwie i jego głupota , mizdrzenie się i zachwycanie się samym sobą ,przekazywanie bez refleksji pisowskiego przekazu dnia czyni tę postać żałosną i śmieszną !!!!!!!!
  • ~Julka
    (2018-06-11 12:14)
    Karczewski idź ty się lecz, wstyd dzieciom przynosisz
  • ~Gamba
    (2018-06-11 10:51)
    Kruk krukowi oka nie wykole! Poslanka Pawlowicz tylko czasami kontrowersyjna? A buhahahah. Skandaliczna ona jest, nie so zniesienia , nie godne byc poslanka w polskim sejmie! Takimi wypowiedziami nie zdobywa sobie pan Karczewski sympatii! Oj, nie!
  • ~Edecki
    (2018-06-11 11:53)
    Swieta krowa Pisu madmoiselle Pawlowicz ! Kazdemu jego swieta krowe! Ale krowy sa podobno takie lagodne, nieagresywne....
  • ~ula
    (2018-06-11 11:18)
    Nie mogę słuchać co wygaduje ten ciepły pisomatołek. Kto dał mu dyplom lekarza.
  • ~wawa
    (2018-06-11 10:39)
    A to piętolony dziadzia.
  • ~Dąbrowski
    (2018-06-11 10:52)
    Polska za rządu pisu,dorobiła się marszałka senatu POLITRUKA I KAPOWNIKA,ŻLE TO SIE SKOŃCZY DLA PISU.
  • ~remek
    (2018-06-11 11:48)
    Sam pomysł porównywania Nitrasa z Pawłowicz pokazuje jaki poziom chamstwa wyznacza standardy w obozie Plugawej Zmiany. Ci ludzie ciągną Polskę usiłują zamienić Polskę w folwark na którym będą batożyć i poniewierać ludźmi sprowadzonymi do roli chłopów pańszczyźnianych. Ta tradycja jest niestety w Polsce nadal żywa, a spora część Polaków - zwłaszcza z terenów b. zaboru rosyjskiego - dobrze czuje się w tej roli. Na tych terenach tradycyjnie zwycięża PiS.
  • ~norland
    (2018-06-11 11:51)
    Pawłowicz "kontrowersyjna", a Łukaszenka "ciepłym człowiekiem"... - oto poziom pisowskiej "elity"...

Może zainteresować Cię też: