Macierewicz: Sojusz rosyjsko-niemiecki to nieuchronna katastrofa dla Polski. Pośrednikiem w jego budowie był Tusk

| Aktualizacja:

Unijni urzędnicy próbują narzucić Polsce dyktat w różnych sferach, które są pozatraktatowe – oznajmił na antenie Polskiego Radia 24 Antoni Macierewicz.

wróć do artykułu
  • ~Ob RPlitej
    (2018-06-11 12:09)
    Atosiu to z jakich przyczyn wasz geniusz Zoliborza uskutecznia sojusz z Wegrami ?Wegrowie sa najwierniejszym sojusznikiem Rosji,oni byli naszymi zaborcami a i teraz nie podoba sie Orbanowi stacjonowanie Amerykanow Polsce.Moze trzeba zmienic pryncypala ? Choroba kolana pozbawia go rozumku.
  • ~Dark
    (2018-06-11 12:12)
    Pierwszy agent Rosiji się odezwał ...
  • ~ladowanie we mgle na zadupiu
    (2018-06-11 12:15)
    oszust smolenski nie powinien byc tu cytowany niech tvp pokazuje tego durnia
  • ~ważę słowa
    (2018-06-11 12:16)
    Panie Antoni Maciarewicz , czy oddał pan nagrodę ?. Bo kto jak kto, ale pan nagrodę oddać powinien . Żle też świadczy o kimś , kto tę nagrodę panu przyznał . Kaczyński bez skrupułów powinien pana wyautować .
  • ~wierzący
    (2018-06-11 12:22)
    Módlmy się za tego pana.
  • ~Monachijski
    (2018-06-11 12:26)
    Ryszawo ME nDO jest wnuczkiem werma ch towca z II WŚ i takie otrzymał wychowanie!!! Tu nie ma żadnej z jego strony zdrady PIS w osobie Kurskiego ostrzegał przed tą ME nD ozą i PO= lactwo wybrało demokratycznych wyborach jego wybrało! Do siebie pretensje!.
  • ~~Ob RPlitej
    (2018-06-11 12:30)
    Wataha smoleńskich zbrodniarzy się odezwała.
  • ~xxxx
    (2018-06-11 12:30)
    Jak to mawiał Henry Kissinger ( doradca prezydentów USA) : "Stany nie mają ani przyjaciół ani sojuszników, stany mają tylko swoje interesy". No i są daleko , a Rosja i Niemcy tuż za " naszym płotem"
  • ~Jezow
    (2018-06-11 12:31)
    To jaki problem trzeba wyjsc z eu i bedziemy wolni
  • ~mak
    (2018-06-11 12:35)
    Jaki kraj w UE jest najwiekszym sojusznikiem Rosji? Oczywiscie Wegry. Kto najbardziej zabiega o przywrocenie Rosji do grona najbardziej wplywowych panstw swiata (G7)? Oczywiscie obecny prezydent USA. A pan Macierewicz chce z nimi robic sojusz w opozycji do innych panstw UE. Albo to skrajna slepota, albo glupota, albo ... dzialalnosc agenturalna przeciwko Polsce.
  • ~boruta
    (2018-06-11 12:37)
    Skoro Antek z Piotrkiem i Jankiem tak ustalili 40 lat temu to tak oczywiście być musi. A kto choćby przez moment pomyśli inaczej ten prosto do Berezy. Ciekawe zresztą, że w tej wypowiedzi Antek pominął Jarosława. Czy Jarosław nie wyznacza już kierunków strategicznych w polityce zagranicznej? A może Antek widzi się jako alternatywę dla prezesa? A może to kolano to jednak nie kolano i czas zacząć dzielić schedę?
  • ~Ulla
    (2018-06-11 12:46)
    I znowu wina Tuska ! Kiedyś się załamie chłop pod brzemieniem przypisywanych mu win ... Ciekawe kiedy go obarczą winą za chore kolano Kaczyńskiego ?
  • ~27:1 to symbol mocy PiSpolstwa
    (2018-06-11 12:56)
    Antosiu ! Jesli Tusk byl ? To teraz jest Kaczynski !!!
  • ~Rajmund K.
    (2018-06-11 12:58)
    Antonio ma chyba remisję ?
  • ~wizadsky
    (2018-06-11 13:01)
    Musimy mu wybaczyć . On już od dziecka jest chory psychicznie. Oczywiście nie przeszkadza mu to być rosyjskim agentem .
  • ~Antoni Mistralewicz
    (2018-06-11 13:02)
    Tak tak... a Egipt sprzedał Rosjanom Mistrale za 1 dolara... Teraz już wiem, skąd się wzięło określenie "opowiadać maciaryzmy"
  • ~ste
    (2018-06-11 13:19)
    A co biedak ma mówić, żeby o nim nie zapomniano?
  • ~TCT
    (2018-06-11 13:25)
    Czy te oczy mogą kłamać?
  • ~Norbert
    (2018-06-11 13:44)
    A mówi to szef V kolumny Putina na Polskę
  • ~piro