Misiewicz po obronie licencjatu deklaruje w "SE": Pracę dla Polski mogę podjąć w każdym momencie

Bartłomiej Misiewicz skończył studia i z końcem maja obronił pracę licencjacką w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu – dowiedział się Onet. O jego dalsze plany pyta z kolei "Super Express".

wróć do artykułu
  • ~Mark Twain
    (2018-06-26 21:22)
    "Praca dla Polski"! Takie eufemizmy w ustach takich dużych dzieci (do tego znanych z dotychczasowych "dokonań" zawodowych) brzmią wyjątkowo komicznie!
  • ~Krystyna z gazowni
    (2018-06-26 13:21)
    I jak tu Misia nie kochać :)
  • ~alik właściciel gnoma
    (2018-06-25 17:46)
    Do wykładania towaru w markecie imbecylu !!! (jeżeli się sprawdzisz)
  • ~Wera
    (2018-06-20 06:04)
    Takiego fachowca jak Pan Misiewicz to nawet kogut wysiedzi
  • ~frysio
    (2018-06-13 18:49)
    Praca dla Polski, tylko to ma w głowie. Tak czynią wielcy patrioci.
  • ~Józa
    (2018-06-13 18:42)
    A jaką to naukę pan zgłębił, skorą z kultura pan na bakier?
  • ~Suma
    (2018-06-13 18:39)
    Niech pan popracuje and sobą, bo nic się pan nie zmienił.
  • ~taktotak
    (2018-06-13 11:40)
    Od razu na ministra MON!
  • ~xxxx
    (2018-06-13 11:36)
    Uuuu, ale wyczyn ! Licencjat obronił i to u Rydzyka !!! A tęsknota za inteligencją z twarzy nie znikła ...
  • ~Robert Grz
    (2018-06-13 11:10)
    CZy pan Bartłomiej nie zechciałby podjąć pracy dla jakiegokolwiek innego kraju ?
  • ~Cygan
    (2018-06-13 10:56)
    Biedronka czeka.
  • ~toj
    (2018-06-13 10:54)
    Posłuchaj ty tak już teraz bardzo wykształcony licencjacie / bo pewnie tego u rydzyka nie uczą czyli myślenia / Praca dla Polski może odbywać się na każdym stanowisku ,nawet z łopatą w ręku . . Wy wszyscy byście chcieli rządzić innymi nie mając pojęcia jak wydląda normalna praca ta z której wy tak bardzo jezdząc i latając po kraju korzystacie
  • ~Obserwator wydarzeń
    (2018-06-13 10:47)
    Koleś! Ty od Polski się odwal.Już pracowałeś - w MON-ie i Polska wyszła na tej twojej pracy jak Zabłocki na mydle.Najlepiej wracaj na zaplecze swojej apteki, bo zawsze w polskich aptekach pierwsze skrzypce grali i nadal grają - magistrowie, a ty dopiero licencjat i do mgr jeszcze daleka droga.Tak więc wracaj tam skąd wyciagnął cię Macierewicz.
  • ~mkk
    (2018-06-12 11:01)
    Hetman polny Misiewicz zrobił licencjat w niespełna rok. Za rok magisterium. Za dwa profesura. Za trzy Arcybiskup (Głódź odchodzi na emeryture, więc posada wolna; a tłusty Misiewicz juz jest w sam raz, więc sie nada...)
  • ~Znalezione
    (2018-06-12 10:44)
    Teraz mamy dobrą zmianę i wymianę kompetentnych urzędników na Misiewiczów z licencjatami klerykalnych szkółek.
  • ~toj
    (2018-06-12 10:12)
    Im więcej takich szkółek to mniej znaczy to dostaje się po jej ukończeniu . Skoro najlepsze polskie uczelnie są b.daleko w rankingu swiatowym co co dopiero można nauczyć się w takiej .............................
  • ~Dno intelektualne
    (2018-06-12 10:03)
    Toruńskie wykształcenie jest warte funta kłaków.
  • ~jj25
    (2018-06-12 09:48)
    Licencjat to nie "studia", a po tej "szkółce" nie będzie magistrem. :)))
  • ~duwt7t
    (2018-06-12 09:11)
    Ciekawe ile wiadomości wyniósł z tej szkoły? Ile mu zostało w głowie? ha ha ha
  • ~hehehehehehe
    (2018-06-12 08:55)
    smalczyku a stolec był????

Może zainteresować Cię też: