15 pytań referendalnych prezydenta. Zobacz, o co Andrzej Duda chce zapytać Polaków

| Aktualizacja:

Uważałem, że pytań w referendum konsultacyjnym ws. konstytucji nie powinno być więcej niż 10; na dziś projekt obejmuje 15 pytań; doszedłem do wniosku, że jestem gotów zgodzić się, aby 15 pytań było zaprezentowanych - powiedział prezydent Andrzej Duda.

wróć do artykułu
  • ~Beata
    (2018-06-12 16:12)
    Ja bym to rozszerzył o kolejne 57 pytań
  • ~I co mamy dziękować ?
    (2018-06-12 16:12)
    oooo "jest gotów się zgodzić " , sz...no łaskawca od siedmiu boleści, A kto cię Adrian o zdanie pyta ???
  • ~tst
    (2018-06-12 16:15)
    To prezio pojechał. Najlepiej wszystko wpiszmy do Konstytucji. Po co nam wtedy Sejm, Senat i ustawy?
  • ~kos
    (2018-06-12 16:17)
    Im więcej pytań tym więcej demokracji ? Nie więcej PICU, który może tworzyć podwaliny pod konstytucję typu DWA POŚLADKI.
  • ~Zorro
    (2018-06-12 16:23)
    Kulson który pozwolił pisowskiej bolszewii na zrobienie z polskiej Konstytucji nic nie znaczącego świstka papieru teraz udaje że zależy mu na Konstytucji i chce rozmawiać z nami o czymś, co sam pomagał Polakom ukraść? Pan pomylił rolę prezydenta z rolą błazna panie Duda - proszę się najpierw rozliczyć z tego co Pan zrobił z obecną konstytucją, ponieść tego konsekwencje, przeprosić za ta zdradę Polaków - w wówczas zobaczymy czy Polacy zechcą z panem o Konstytucji dyskutować.
  • ~jj25
    (2018-06-12 16:26)
    Widać, że ten pan nadal nie wie, że tego nie wolno mu robić. Może ktoś mu objaśni, że za TAKIE ZŁAMANIE obecnej Konstytucji grozi mu dotkliwa kara!
  • ~korwinista
    (2018-06-12 16:32)
    Śmieci, kto to redagował??? W pytaniu referendalnym nie może być zawartych dwóch róznych kwestii. Może na 4 bym napisał TAK.
  • ~korwinista
    (2018-06-12 16:37)
    Wyższość konstytucji nad prawem międzynarodowym wynika z samej istoty suwerenności. Dziś nie jesteśmy suwerenni i dlatego mogę nas opierniczać nawet FIFA i Amerykański Związek Hodowców Kanarków.
  • ~Ryszard
    (2018-06-12 16:43)
    Obywatel który łamał Konstytucję RP ,chce uchwalenia nowej konstytucji. Dobre. Ciekawe ile osób pójdzie na to referendum?
  • ~Kaleń
    (2018-06-12 16:44)
    Pytanie nr 16. Czy chcesz aby skrócić kadencje obecnego Prezydenta ?
  • ~xyz
    (2018-06-12 16:48)
    Żałosne!!!
  • ~Szeryf
    (2018-06-12 17:03)
    Lud PiS tego nie rozumie. Jemu trzeba prostol, tak by zrozumiał!. Proponuję. Czy Jarosław Kaczyński powinien zostać królem Polski,? Oni to zrozumieją.
  • ~Krytyk
    (2018-06-12 17:09)
    Prawdziwy Maliniak od nas odszedl a ten nieudany Maliniaczek wysila sie na napisanie wierszyka pod tytulem Referendum. Moze lepiej napisac o wiosennym sloneczku. Dzieciom moze sie spodobac.
  • ~Lodzia
    (2018-06-12 17:19)
    Po co to I komu potrzebne. Ilu obywateli w o ogóle zna konstytucje? By takie referendom przeprowadzić to każdy obywatel najpierw powinien przeprowadzić konstytucję. Chcą teraz przemycić populizm aby ten naród wyszlamowac do końca.
  • ~ala
    (2018-06-12 17:19)
    a ja jestem ,za zakazem sprowadzania śmieci z zagranicy, takim jak mają w Chinach,a tego nie ma w pytaniach referendalnych.
  • ~student uj
    (2018-06-12 17:24)
    uwazam, ze pytania sa w porzo -ale osobiscie uwazam, ze w zakres Konstytucji RP nie powinno sie wpisywac obcych organizacji jak unia, czy nato bo patrzac co sie dzieje dzis na swiecie trudno wnioskowac jak dlugo jeszcze przetrwaja w obecnej formie, a kazda zmiana bedzie powodowac ponowne pisanie Konstytucji. Wydaje sie wskazanym podkreslenie niepodwazalej przyjazni z narodem amerykanskim jak rowniez umieszczenie pytania -czy chcesz unormowania stosunkow z Rosja i zniesienia wzajemnych sankcji gospodarczych ?
  • ~ala
    (2018-06-12 17:35)
    PYTANIE: CZY JEST PAN /PANI ZA "IMPICZMENTEM" „postawienie w stan oskarżenia”, służąca realizacji odpowiedzialności konstytucyjnej prezydenta, wiceprezydenta i funkcjonariuszy cywilnych. Jeżeli "PREZYDENT " NOTORYCZNIE ŁAMIE, NARUSZA KONSTYTUCJE której miał PRZESTRZEGAĆ!!! TO KPINA JAKAŚ ADRIAN!
  • ~Seitan
    (2018-06-12 17:51)
    Pkt 4: Ja bym dopisal "dla osob pracujacych I placacych podatki" oraz " I od pierwszego do trzeciego" dzieciaka. Jesli ktos plodzi wiecej niz go stac na utrzymanie to dla mnie to patologia.
  • ~Krzychu
    (2018-06-12 17:54)
    Bla bla bla bla bla i tak dalej, i tak dalej.......
  • ~Ohyda
    (2018-06-12 18:04)
    Jego ciągle spocona i tłusta buzia budzi w wstręt. Jest tak niewiarygodny, że brak słów by to opisać.

Może zainteresować Cię też: