Elżbieta Bieńkowska ostro: Reputacja Polski została zrujnowana

| Aktualizacja:

Pozycja, reputacja Polski została zrujnowana; obecnie Polska nie należy do grona najsilniejszych państw unijnych, w UE nie mamy zdecydowanych sojuszników - stwierdziła w środę unijna komisarz ds. rynku wewnętrznego i przemysłu Elżbieta Bieńkowska.

wróć do artykułu
  • ~Trener II kategorii - Jarząbek
    (2018-06-16 18:55)
    No i ch...j! Ważne jest tylko to, że Prezes nas kocha - i jedyne o czym cały czas myśli, to jak nam : Prawdziwym Polakom Katolikom - nieba przychylić! Łubu, dubu! Łubu dubu! Niech żyje nam Prezes naszego Klubu!
  • ~norbert
    (2018-06-16 14:47)
    Polska stała się szambem pełnym pisowskiego goowna zatruwającego UE ,Kaczyński ,Macierewicz to V kolumna Putina w stylu nowoczesnej Targowicy ;tak zapisze to obiektywna historia i nie zmienia tego żadne IPN -y tuby komuszej propagandy . Polska wróci na swoje miejsce jako satelita Wielkiej Rosji ;to kwestia czasu ;Europa ma nas dość przekonała się ,że nigdy nie należeliśmy do kręgi cywilizacji europejskiej ,mamy pochodzenia azjatyckie i tam jest nasze miejsce amen.
  • ~Irena
    (2018-06-15 18:03)
    Reputację Polski to rujnuje Bieńkowska. Dno i korozja.
  • ~PO to zlo
    (2018-06-14 14:18)
    Na pewno do dobrej reputacji Polski nigdy nie przyczynila sie Bienkowska.
  • ~w
    (2018-06-14 09:34)
    POkazcie POLAKOM,ktory kraj reprezentujacy poslowie w UE tak opluwaja i szkodza swojej ojczyznie i rodakom,jak p Bienkowska i jej kolesie.
  • ~Dzinia
    (2018-06-14 08:07)
    Wstając z kolan rządzący walnęli poteznie łbem w sufit! Ten rząd nie potrafi zrobić żadnej porządnej ustawy. Należymy do UE , a staliśmy się ostatnio zwykłymi warcholami. Nawet nasz Wielki Brat nas krytykuje! A zaprzancy swoje!
  • ~chajwadery
    (2018-06-13 23:58)
    Ona jest juz stara i w majtki POpuszcza.
  • ~i tyle
    (2018-06-13 20:46)
    Identyczna jak Schetynusek trzęsioPOrtek
  • ~Kuba
    (2018-06-13 20:18)
    Bieńkowska to wyjątkowo szkaradny babsztyl, który próbuje na wszelkie sposoby lansować się. Każda jej wypowiedź publiczna to porażka. - Przecież to wyrafinowany i prymitywny szkodnik Polski! Po powrocie z misji w Brukseli powinna stanąć przed sądem.
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-06-13 20:09)
    Mamo ja głóPOl kup mi TRAMWAJ
  • ~strzelec
    (2018-06-13 19:46)
    Masz kobieto w tym swój udział !!!
  • ~voodoo
    (2018-06-13 17:37)
    Reputacja Polski zostala zrujnowana jedynie w oczach brukselskich neomarksistowskich kacykow i ich pacholkow.
  • ~Omar
    (2018-06-13 17:22)
    Eli kadencja się kończy w przyszłym roku. Rozliczymy jej komisarzowanie! I Rudy Mścisław nic tu nie pomoże.
  • ~klop
    (2018-06-13 17:04)
    ProPOnuje zmienic sobie zoltobrazowe majtki na czyste.
  • ~Njalepsza reputacja.
    (2018-06-13 16:49)
    Przez 8 lat kradziono ile się dało, to wtedy reputacja była najlepsza.
  • ~Elzunia
    (2018-06-13 16:45)
    Reputacja zrujnowana przez totalniakow. I nie sa to zadne ale jaja ale jaja.
  • ~Futerkowy mściciel
    (2018-06-13 16:45)
    Symbolem tego do czego pisowskie niemoty doprowadziły "reputację polski" jest dzisiejsza pomyłka Timmeramnsa - Warszawa=Moskwa, mentalność pisowskich kulsonów niczym się nie różni od mentalności kacapów. Dla Zachodu jesteśmy już znowu Rosją.
  • ~internautka 6O+
    (2018-06-13 16:44)
    Jest cały czas rujnowana przez totalnych , opluwaczy, zdrajców totalnych ,opozycję i donosicieli na swój kraj do biurokratów unijnych!Przez postawę D Tuska który b wspiera Niemcy niż Polskę!!!!
  • ~nie jestem z PISu
    (2018-06-13 16:22)
    A "ewangielski już dobrze zna i rozumie? Wątpię, bo bzdury wygaduje jakby czytała tylko antypolskie gadzinówki ...
  • ~taa
    (2018-06-13 16:09)
    A to dzięki drużynowemu wysiłkowi pani Bieńkowskiej i kolegów z PO i PSL. Pogratulować. Mogłaby sobie już darować takie wypowiedzi ta krynica mądrości.

Może zainteresować Cię też: