Elżbieta Bieńkowska ostro: Reputacja Polski została zrujnowana

| Aktualizacja:

Pozycja, reputacja Polski została zrujnowana; obecnie Polska nie należy do grona najsilniejszych państw unijnych, w UE nie mamy zdecydowanych sojuszników - stwierdziła w środę unijna komisarz ds. rynku wewnętrznego i przemysłu Elżbieta Bieńkowska.

wróć do artykułu
  • ~Kaz
    (2018-06-13 10:36)
    Reputację Polski to niszczy totalna opozycja szkalujac i oczerniajac nasz kraj
  • ~ajax
    (2018-06-13 10:43)
    Nikt tak nie rujnuje reputacji Polski jak POtargowica swoimi donosami do "zagranicznych przyjaciół" i prośbami o bratnia pomoc.A tak na marginesie, ciekawe kto zrujnował reputację Niemiec, że w przyszłym budżecie maja dostać o 21% mniej pieniędzy z funduszu spójności?
  • ~44 dawniej też 44
    (2018-06-13 10:38)
    Po co ta kobieta w ogóle jest potrzebna Polsce? Proszę wymienić choć jedną rzecz, która ta kobieta zrobiła dla dobra Polski. Ja nie znajduję absolutnie nic.
  • ~nickt
    (2018-06-13 10:39)
    Jak takie coś mogło być V-ce Premierem RP ???
  • ~t.
    (2018-06-13 10:35)
    Wzrost PKB: Polska - 5.3%, UE - 0.2%, bezrobocie: Polska - praktycznie nie istnieje, UE - 7-8 %, zabici w aktach terrostycznych: Polska - 0, UE - srednio 100 w skali roku. Juz wole ta slaba reputacje Polski droga pani komisarz ( dlaczego ciagle kojarzy mi sie to z ZSRR ? )...
  • ~kar
    (2018-06-13 10:38)
    Polska zrujnowała reputację psa chodzącego na smyczy Merkel i jest to problem niemieckich mediów i mapetów Merkel
  • ~Laszlo
    (2018-06-13 10:36)
    Nigdy nie byliśmy liczącym się krajem w UE. Po prostu nas klepano po plecach jak działaliśmy w imię interesów niemieckich. A co z Nord Stream? Nasz głos nie miał znaczenia. Zmniejszone dotacje to wynik wielu czynników, a między innymi brexitu. Jednym z czynników jest działanie rządu w Polsce, ale to po prostu dobry pretekst. Przecież rząd może się zmienić przy najbliższych wyborach. I kto zostanie ukarany? Przyszły rząd? Skoro mimo wszystko rząd się nie zmieni to będzie demokratyczny wybór rządu, który lżej traktuje konstytucję.
  • ~Alinka
    (2018-06-13 10:34)
    Ale jaja ! ale jaja !
  • ~internautka 6O+
    (2018-06-13 16:44)
    Jest cały czas rujnowana przez totalnych , opluwaczy, zdrajców totalnych ,opozycję i donosicieli na swój kraj do biurokratów unijnych!Przez postawę D Tuska który b wspiera Niemcy niż Polskę!!!!
  • ~Misio.,,,..,.
    (2018-06-13 11:09)
    Mamy żenujących europosłów, to jaką mamy mieć reputację?
  • ~Kos
    (2018-06-13 12:39)
    JAKA OPOZYCJA TAKA TEPUTACJA
  • ~miecio34
    (2018-06-13 12:37)
    bienkoska masz racje POLSKA to kupe kamieni ty i twoj entuzjasci GROLIFIKOWANI przes unie za 5zl na godzine wyprzedaz calego majatku POLAKOW z doplata przez nasgdzie znajdziesz takich frajerow twoje miejsce to wiezienie w korej poludniowej jz bys ty i twoje szemrane towarzystwo dostalu minimum po 25 lat do odsiadki z bonusem pare miliardow do zaplaceni aaz wstyd ze reprezentujesz na kraj SKONCZYLO SIE I OFERTA POLACY MAJA DO SPRZEDANI MAJATEK WRAZ Z DOPLATA PRZEZ NICH
  • ~dyzio
    (2018-06-13 15:15)
    Bieńkowska B*L*A*D*Ź jedna spowodowała przegłosowanie dyrektywy o totalnym rozbrojeniu obywateli. Widać chodzi o to żeby zwykli ludzie nie mogli się bronic przed ubogaceniem z bliskiego wschodu. Albo żeby nie mieli się jak bronic przed Ruskimi . Tak czy inaczej ta pani to zwykła D*E*B*I*L*K*A
  • ~MaciekG
    (2018-06-13 11:41)
    Mam na imię Targowica Bo do zagranicznego Się przyczepiłam cyca!
  • ~Njalepsza reputacja.
    (2018-06-13 16:49)
    Przez 8 lat kradziono ile się dało, to wtedy reputacja była najlepsza.
  • ~re
    (2018-06-13 11:19)
    A ja uważam, że reputacja Bieńkowskiej jest zrujnowana, i co z tego? Ano tak naprawdę nic, bo sama Pani Bieńkowska i jej najbliżsi uważają, że reputację ma. Z Polską jest identycznie. Tacy i owacy mogą sobie gadać i uważać co sobie chcą, a prawda jest jaka jest. Jako członek NATO jesteśmy szanowani bardziej niż reszta Europy, jako gracz na rynku Unii zyskaliśmy i nadal zyskujemy, zwykli obywatele Unii, w kontrze do lewackiej władzy Unii, oceniają nasze decyzje jako godne naśladowania, i zaczynają je oceniać poprzez głosowania na władze u siebie. Reputacja Polski ma się dobrze. To co bredzi soros i jego mafia jest GWno warte.
  • ~makjorg
    (2018-06-13 14:13)
    Kapusie poszli do Brukseli Myślą że ona ich wybielić Donoszą na demokrację Wciskają nam że mają rację Wyborcy to oglądają I swój pogląd mają Udziału w tym nie biorą I kapusi nie wybiorą.
  • ~taa
    (2018-06-13 16:09)
    A to dzięki drużynowemu wysiłkowi pani Bieńkowskiej i kolegów z PO i PSL. Pogratulować. Mogłaby sobie już darować takie wypowiedzi ta krynica mądrości.
  • ~nic za darmo w kapitaliźmie
    (2018-06-13 10:47)
    Ta wściekłość u totalniaków bierze się ze strachu, że za te horrendalne długi których naronbili trzeba bedzię słono zapłacic własną do o p a ą, o ile jest jeszcze ten zjełczały produkt jest coś wart. Prawdziwe pieniądze są z PRACY a nie z dotacji, te unijne dotacje to ukryta lichwa, stad te potworne długi
  • ~obywatel