Posłowie PO wejdą do ministerstw, by dokonać "kontroli poselskiej"

| Aktualizacja:

Posłowie PO w środę wejdą do ministerstw w celu dokonania kontroli poselskiej - poinformowało biuro prasowe Platformy. Rano posłowie PO pojawili się w kancelarii premiera, by - jak poinformowano - uzyskać informacje na temat nagród i premii za rządów PiS.

wróć do artykułu
  • ~ajax
    (2018-06-13 10:34)
    Żałośnie wygląda to miotanie się totalnej łoPOzycji.Nic tylko antyPiS, donosy za granicę, ośmieszanie się próbami wszczynania wyimaginowanych afer, no i program koryto+.Totalny brak pomysłów na Polskę, propozycji dla Polaków, zero programowe, kompletnie nic poza chęcią powrotu za wszelką cenę, wszelkimi metodami do władzy.
  • ~Aaaadddaaammmm...
    (2018-06-13 10:31)
    POsłowie PO POwinni dokonać kontroli POselskiej w obecnej POsesji Stasia Gawłowskiego! Mecenas Qń już nie POdskakuje, ośmiorniczek nie donosi, a Stasio pewnie głoduje na tym ziobrowym wikcie i opierunku ! A głodnych trzeba nakarmić, spragnionych napoić, kiblujących odwiedzić !!!!!!!!!!!!!!
  • ~kij
    (2018-06-13 11:13)
    Aferzyści będą kontrolować urzędy ministerialne, cha, cha, cha. To jest efekt pobłażliwości i tchórzliwych działań PiS w rozliczaniu tych złodziei z PO, PSL.
  • ~~Ja(bis)
    (2018-06-13 10:44)
    a Brejza pojawił się z toj-tojką czy bez?
  • ~isis
    (2018-06-13 10:44)
    Proponuję żeby te żałosne przygłupy wzięły się za kontrolę toi-toi!
  • ~gen
    (2018-06-13 11:16)
    Kerwińskiego trzeba rozliczyć z Caracali !!!
  • ~WSI
    (2018-06-13 11:15)
    ,,Rozpuszczalnik,,Nitras się już nawąchał ?
  • ~Monachijski
    (2018-06-13 11:22)
    No to się knajackie PO = lactwo POpałuje!!!
  • ~koeal
    (2018-06-13 11:14)
    Trzech Gigantów Intelektu ( brakuje Grabskiego jako czwartego do Brydża ) wchodzi do ministerstwa i co? Czy Oni potrafią Czytać ? Szukać ? . Mam pewne Obawy, ale niech Próbują
  • ~olek
    (2018-06-13 10:43)
    Zarówno Kierwiński jak i Brejza to potomkowie klanu. To prymitywni ludzie. Gdyby nie powiązania rodzinne to żaden nie skończyłby studiów prawawniczych. Po wspólnie z PSL razem obsadzali różne stanowiska, razem okradali budżet, razem dzielili nagrody i to duże nagrody, a teraz śmią kontrolować innych? To hipokryzja, bezczelność ale i chyba totalna głupota. Sprzątaczka powinna użyć szczotki i takich chuliganów politycznych przepędzić na trzy wiatry
  • ~asia
    (2018-06-13 10:43)
    Przy okazji nie zapomnijcie o wzieciu list tych z PO i PSL którzy w latach 2007 2015 wzięli setki milionów złotych "nagród"
  • ~komchy też myślały że są wieczni
    (2018-06-13 12:16)
    jeszcze chwila i cała ta przestępcza zmiana znadzie się razem z PADalcem w pudle..
  • ~kk
    (2018-06-13 10:42)
    Super moze wyciągną tez nagrody za czasów PO a swoją droga kiedy Kierwiński wytłumaczy sie z lotniska w Modlinie. A Brejza za działalność w Inowrocławiu ??
  • ~kuba
    (2018-06-13 15:51)
    Jak Bog Kubie, tak Kuba Bogu. Proste. Z drugiej strony rzad jest OK wiec nie ma sie czego bac.
  • ~Igrek
    (2018-06-13 12:51)
    Kolejny performens. A programu jak nie było tak nie ma. Brejza niech odstawi Rejtana na progu któregoś z ministerstw - będzie zabawniej.
  • ~unia
    (2018-06-13 15:53)
    Te komentarze wygladaja jakby jedna reka pisane i jakby na zamowienie. Zalosne.
  • ~JOR
    (2018-06-13 13:28)
    nagrody to jest promil w porownaniu do ukradzionych 260 miliardow z VAT , wyprzedazy majatku wartego setki miliardow dolarow za bezcen i inne przekrety , ktore mialy miejsce za PelO .Nagrody sie naleza za dobra prace rzadu .
  • ~Julka
    (2018-06-13 15:52)
    Teraz dopiero wyjdzie ile dostali i ile i od kogo dostał rydzol
  • ~ciekawe czy Piotrowicz też wspomagał
    (2018-06-13 13:05)
    Fajnie ,że robicie tą parodię działań tzw posłów Paplających i Sepleniących ? Pachołki prezesa skopiowali działania znanego członka KC PZPR tow Siwaka ,który dowodził Kontrolą Robotniczo Chłopską .Mieli wyniki !!!!!
  • ~PO to zło
    (2018-06-13 13:37)
    Będą sprawdzać czy w korycie i dla nich starczy bo wierzą że się dorwą.

Może zainteresować Cię też: