Euromandaty nie dla małych. Według projektu nowej ordynacji PO i PiS otrzymałyby 90 proc. miejsc

| Aktualizacja:

Gdyby ostatni plebiscyt do Parlamentu Europejskiego odbył się według projektu nowej ordynacji, który zaproponowali posłowie rządzącej partii, dwa największe ugrupowania ‒ PiS i PO ‒ otrzymałyby ponad 90 proc. wszystkich mandatów.

wróć do artykułu
  • ~head
    (2018-06-26 07:13)
    No i w ten sposób zapewnią sobie korytko brukselskie na dlugie lata.
  • ~motek
    (2018-06-26 02:40)
    27 : 1
  • ~egon
    (2018-06-26 00:04)
    Ciekawe że PO nie stosowała takich bolszewickich metod tępienia konkurencji ze strony małych partii. PiS się ich panicznie boi.
  • ~bkj
    (2018-06-25 22:04)
    I bardzo dobrze bo brakło by anty Polskich zdrajców Targowiczan !!
  • ~galeria nicków ruskiego trolla na pasku fju tinka
    (2018-06-25 20:50)
    POpatrzcie jaki on wydajny, siedzi i pisze te swoje bzdury: jj25, Kici, Rajmund K. Jan Maryja Dobrocki, tolo, xxl, Ojczulek M.P., Julka, zxcvb, vallenrood, antoni pierre dollony, alik właściciel gnom, zyzio, Sielankowy kudłacz, Łazik i wiele innych które ten scooorfiel POnury sobie POnadawał
  • ~~
    (2018-06-25 20:43)
    Przeciw Węgrom wszczęto paragraf 7 tak jak przeciwko Polsce. czyli obydwa kraje zostaną pozbawione głosu decyzyjnego w UE. Każdy PiS dzielec powinien się zastanowić jakie to będzie miało skutki dla Polski!
  • ~demokrata
    (2018-06-25 20:34)
    jak widac wybory do eurokolchozu staly sie bardziej wazne jak te wewnetrzne -kiedys polityczne nieloty wydalone na zsylke do brukseli -dzsiaj sa zacieklymi wrogami dobrej zmiany w kraju i sytuacja w PE -uklad sil w zaden sposob nie oddaja ukladu sil w kraju. Gorzej unijne nieloty uzurpuja sobie wyzszosc gearantowana anonimowym unijnym prawem. Dlatego uwazam, ze wybory powinny byc zsynchronizowane i dokonane w tym samym dniu, zaoszczedzimy przy tym kupe kasy i spokoju obywateli. Jezeli PiS ma 80% poparcie w kraju MUSI miec i 80% reprezentacje w PE !!
  • ~lewaczek $orossiaty
    (2018-06-25 20:33)
    wszędzie raazissten, faazzissten, nacjonaaalisten, puczysten i białe myszki.... a czemu w tym domu nie ma klamek?

Może zainteresować Cię też: