Rydzyk wbrew PiS wystawi własną listę do PE? "Celem numer jeden dla ojca dyrektora jest miejsce dla Jana Szyszki"

Przed przyszłorocznymi wyborami do europarlamentu PiS czeka jeszcze starcie ze środowiskiem ojca Tadeusza Rydzyka. Toruń już sygnalizuje Warszawie, że może wystawić własną listę - donosi "Gazeta Wyborcza".

wróć do artykułu
  • ~Wittorio
    (2018-08-11 10:46)
    No i juz wiadomo dlaczego nastapiło ocieplenie na linii Antoni-Jarosław.Szyszko i Antoni to najwierniejsze druchy Rydzyka i odejście od PiS-ci elektoratu w postaci mocherowych berecików z radia Maryja byloby stratą nie do powetowania,a tymbardziej,że zaistniala grożba odejścia Antoniego z częścią klubu Jaroslawa,czyli rozłam,a to juz nie przelewki.W polityce jest coś na podobieństwo lawiny-idzie szybko i wszystko zmiata po drodze.
  • ~badaBingKatoLandii
    (2018-07-13 05:54)
    jak mozna takieg D . . . . . A sluchac
  • ~Waldek.Kecki
    (2018-07-12 22:54)
    No i co w tym dziwnego ? Rydzyk z PiS-em ma tyle wspólnego co Tusk, czyli nic. A kto uważa inaczej niech poszuka sobie w internecie jego negatywnych wypowiedzi o PiS-ie czy o Kaczyńskich, szczególnie Lechu i jego żonie.
  • ~Po co
    (2018-07-12 16:58)
    Zamiast apelowac do swoich wiernych o referendum w sprawie wyjscia Polski z UE, probuje swoich ludzi do Brukseli wepchnac.
  • ~Uejciec Asmodeusz
    (2018-07-12 15:51)
    na szczęście całe to towarzycho stoi już nad grobem......
  • ~Warszawiak
    (2018-07-12 12:23)
    Szyszko do europy ?- ten facet zatrzymał się w rozwoju na etapie kamienia łupanego,ale jest podatny na kasę to cały sekret rydzyka,obaj intelektualne zera.
  • ~Waldek.Kecki
    (2018-07-12 10:58)
    Debata bezsensu bo wybory są za rok i wszystko może się jeszcze zmienić. A co do samych list to nie widzę nic w tym dziwnego. Widać że sezon ogórkowy trwa i redaktorzy nie mają o czym pisać.
  • ~karolina
    (2018-07-12 06:35)
    Najwyższy czas dołożyć parę milionów o.Rydzykowi bo zaczyna się buntować
  • ~Mieszkaniec
    (2018-07-11 23:21)
    Rydzyk nigdy do PiS-u nie należał ani nigdy go nie wspierał. Wręcz przeciwnie zawsze był w chłodnych stosunkach z PiS-em. Współpracuje z nimi bo akurat rządzą, ale tak samo współpracował z PO jak rządzili i z innymi rządami.
  • ~MagdaTatarczyk
    (2018-07-11 20:45)
    Artykuł mający celu pobudzenie i zwiększenie nienawiści wobec o Rydzyka. Szkoda gadać więcej.
  • ~Emigrant
    (2018-07-11 16:52)
    Co za wstyd facet w sukience jak arab?
  • ~Prababcia
    (2018-07-11 15:45)
    Polska to juz czysty dom waryjatow! Olaboga!
  • ~Waldek.Kecki
    (2018-07-11 15:23)
    Wybory do europarlamentu są dopiero za rok. Lepiej porozmawiać o wyborach samorządowych, które są za parę miesięcy. Zawracanie przez redaktorów nam głowy rok wcześniej eurowyborami można uznać tylko za odwracanie uwagi od czegoś innego, albo na brak innych tematów do pisania.
  • ~ojciec nie dyrektor
    (2018-07-11 14:57)
    On kocha pieniadze a nie Boga.
  • ~rychu
    (2018-07-11 14:28)
    teraz handlarz uzywanych samochodow z Torunia wysle swoich do PE, a pozniej zamiast Dudy zostanie prezydentem !!!!!! Szczerski powroci do koncepcji oddania Senatu biskupom i czeka Polakow gorsza zaraza niz od Jareczka i jego sekty !!!!!!!!!!!!!!
  • ~Mieszkaniec
    (2018-07-11 13:30)
    Rydzyk z Kaczyńskim nienawidzą się od dawna. Można o tym poczytać w internecie, więc nie dziwi mnie że chce wystawić swoje listy. Dziwi mnie natomiast zdziwienie redaktorów piszących ten tekst i ludzi go komentujących. Macie taka krótką pamięć ? Jeśli tak to poszukajcie informacji w internecie jak Rydzyk krytykuje PiS. Jak już sobie te informacje znajdziecie to nie będzie już Was dziwiło że nie chce z PiS-em współpracować.
  • ~Waldek.Kecki
    (2018-07-11 11:23)
    No i co w tym dziwnego ? Rydzyk z PiS-em ma tyle wspólnego co Tusk, czyli nic. A kto uważa inaczej niech poszuka sobie w internecie jego negatywnych wypowiedzi o PiS-ie czy o Kaczyńskich, szczególnie Lechu i jego żonie.
  • ~Zbigniew
    (2018-07-11 10:12)
    Każdy może to zrobić. A może w końcu uda się posprzątać ten burdel zwany potocznie PE
  • ~wierny
    (2018-07-11 09:20)
    Tatuś ojciec rydzyk ma rację, kury która znosi złote jajka sadza się na najwyższym szczeblu grzędy i broń Boże zabić na rosół! Obłudnik i paskuda ten nasz tatko!
  • ~To ja.
    (2018-07-11 08:58)
    Czy na tego dziada nie ma bata?

Może zainteresować Cię też: