Rydzyk wbrew PiS wystawi własną listę do PE? "Celem numer jeden dla ojca dyrektora jest miejsce dla Jana Szyszki"

Przed przyszłorocznymi wyborami do europarlamentu PiS czeka jeszcze starcie ze środowiskiem ojca Tadeusza Rydzyka. Toruń już sygnalizuje Warszawie, że może wystawić własną listę - donosi "Gazeta Wyborcza".

wróć do artykułu
  • ~Tenten
    (2018-07-10 15:34)
    To juz w Polsce Rydzyk rzadzi, nie Kaczynski?
  • ~rafaello
    (2018-07-10 15:37)
    A kiedy pan Szyszko odpowie za zniszczenie Puszczy? Za swoje kłamstwa w sprawie kornika? Za udostępnienie bandziorom z harvesterami najcenniejszych polskich zasobów przyrodniczych? Ma gigantyczny majątek - podobno należy do niego ziemia o powierzchni porównywalnej z Małopolską. Ma z czego oddawać...
  • ~Szyszka
    (2018-07-10 15:42)
    to już jest ksiądz oligarcha czy dopiero ksiądz polityk...?!?
  • ~No more catholics !!!!!!!!
    (2018-07-10 15:42)
    Lac ta m o r d e asz krew prysnie w lewa i prawo !!!!!
  • ~Wert
    (2018-07-10 15:50)
    CO ZA METY
  • ~nina
    (2018-07-10 15:58)
    To wszystko jest uzgodnione z prezesem,zeby PiS mial jak najwiecej europoslow. Dzialaja reka w reke dla kasy.
  • ~Zielona Dolina
    (2018-07-10 16:00)
    Szyszko teraz będzie w całej Europie wycinał drzewa i mordował zwierzęta?
  • ~Precz z szyszką
    (2018-07-10 16:02)
    Unia europejska be, ale unijne pieniądze już cacy, byle przy korycie...hipokryci
  • ~ciasteczkowy potwór
    (2018-07-10 16:04)
    Szkoda że nie ma czegoś takiego, że parlament europejski ma listę osób niepożądanych w swoich szeregach, te kreatury pewnie byłby pierwsze
  • ~Jem rydze
    (2018-07-10 16:07)
    Tylko jak oni wytłumaczą swojemu ciemnemu elektoratowi, że zasiadanie w europarlamencie jest czymś dobrym, kiedy przez całą kadencję wciskają kit, że wręcz przeciwnie??
  • ~Zzz zzz
    (2018-07-10 16:10)
    Szyszko w europarlamencie wprowadzi swoją ulubioną zabawę : parlamentarzyści dostaną strzelby i będą strzelać do wypuszczonych z klatek bażantów, a salę plenarną przyozdobi wypchanymi zwierzętami
  • ~ABC DEF
    (2018-07-10 16:16)
    Obrzydliwe, po prostu obrzydliwe....pseudo kleryk i morderca przyrody pchają się do unijnego koryta
  • ~Eon and
    (2018-07-10 16:23)
    Nie chcę się wstydzić oglądając tą z a p i j a c z o n ą g ę b ę przemawiającą w europarlamencie, wprawiającą w osłupienie wszystkich europosłów swoimi poglądami odnośnie niszczenia przyrody
  • ~Precz z szyszką
    (2018-07-10 16:28)
    Coś mi się zdaje że PiS trzeszczy w szwach, każdy ciągnie w swoją stronę byle bliżej koryta. To zapełnione euro jest najbardziej pożądane. Szyszko? Coś obrzydliwego, ciarki mnie przechodzą na jego widok, samo zło
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2018-07-10 16:32)
    Rydzyk rzuca wyzwanie i znowu sypną mu "groszem".
  • ~Ludwik
    (2018-07-10 16:36)
    Rydzyk powinien się zdecydować, czy chce być politykiem, a wtedy powinien płacić podatki jak inni, czy chce być duchownym i nie mieszać się do polityki. Jeśli sam się nie może zdecydować, to powinien mu w tym pomóc jego przełożony. Podpiszcie petycję na Avaaz: "Papież Franciszek: Apel o ukrócenie politycznej działalności Tadeusza Rydzyka."
  • ~JMK
    (2018-07-10 16:37)
    A co z listą na której mieli być Kopacz,Miler,Cimoszewicz,Marcinkiewicz,Belka,Komorowski,Kwaśniewski ,Wałęsa,czyżby projekt się rozsypał.
  • ~tym
    (2018-07-10 16:41)
    czy to bajka ,sen albo po prostuzaburzenie umyslowe.onego czaszu podszedl do jezusa na pogawedkke o podatkach.pan kazal sobie podac monete ,gdzie byla podobizna cesarza czy krola-nie mylic z jaroslawem 1.pan rzekl widzisz te podobizne a wiec oddaj cesarzowi co cesarskie a bogu co boskie.tyle slow .................na dzien dzisiejszy. ojczulek kumasz to.ty juz walnales e monete i nie wiesz o co biega
  • ~SOKULAR
    (2018-07-10 17:00)
    Pocałunek śmierci dla kandydata i trudno o większy obciach intelektualny oraz reset profesorski..................brak refleksji
  • ~------
    (2018-07-10 17:17)
    Duchowny i swoją partię? W jakim ja kraju mieszkam!

Może zainteresować Cię też: