Rydzyk wbrew PiS wystawi własną listę do PE? "Celem numer jeden dla ojca dyrektora jest miejsce dla Jana Szyszki"

Przed przyszłorocznymi wyborami do europarlamentu PiS czeka jeszcze starcie ze środowiskiem ojca Tadeusza Rydzyka. Toruń już sygnalizuje Warszawie, że może wystawić własną listę - donosi "Gazeta Wyborcza".

wróć do artykułu
  • ~Tenten
    (2018-07-10 15:34)
    To juz w Polsce Rydzyk rzadzi, nie Kaczynski?
  • ~Szyszka
    (2018-07-10 15:42)
    to już jest ksiądz oligarcha czy dopiero ksiądz polityk...?!?
  • ~rafaello
    (2018-07-10 15:37)
    A kiedy pan Szyszko odpowie za zniszczenie Puszczy? Za swoje kłamstwa w sprawie kornika? Za udostępnienie bandziorom z harvesterami najcenniejszych polskich zasobów przyrodniczych? Ma gigantyczny majątek - podobno należy do niego ziemia o powierzchni porównywalnej z Małopolską. Ma z czego oddawać...
  • ~Zielona Dolina
    (2018-07-10 16:00)
    Szyszko teraz będzie w całej Europie wycinał drzewa i mordował zwierzęta?
  • ~Precz z szyszką
    (2018-07-10 16:02)
    Unia europejska be, ale unijne pieniądze już cacy, byle przy korycie...hipokryci
  • ~ciasteczkowy potwór
    (2018-07-10 16:04)
    Szkoda że nie ma czegoś takiego, że parlament europejski ma listę osób niepożądanych w swoich szeregach, te kreatury pewnie byłby pierwsze
  • ~nina
    (2018-07-10 15:58)
    To wszystko jest uzgodnione z prezesem,zeby PiS mial jak najwiecej europoslow. Dzialaja reka w reke dla kasy.
  • ~No more catholics !!!!!!!!
    (2018-07-10 15:42)
    Lac ta m o r d e asz krew prysnie w lewa i prawo !!!!!
  • ~Wert
    (2018-07-10 15:50)
    CO ZA METY
  • ~JMK
    (2018-07-10 16:37)
    A co z listą na której mieli być Kopacz,Miler,Cimoszewicz,Marcinkiewicz,Belka,Komorowski,Kwaśniewski ,Wałęsa,czyżby projekt się rozsypał.
  • ~ABC DEF
    (2018-07-10 16:16)
    Obrzydliwe, po prostu obrzydliwe....pseudo kleryk i morderca przyrody pchają się do unijnego koryta
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2018-07-10 16:32)
    Rydzyk rzuca wyzwanie i znowu sypną mu "groszem".
  • ~------
    (2018-07-10 17:17)
    Duchowny i swoją partię? W jakim ja kraju mieszkam!
  • ~Eon and
    (2018-07-10 16:23)
    Nie chcę się wstydzić oglądając tą z a p i j a c z o n ą g ę b ę przemawiającą w europarlamencie, wprawiającą w osłupienie wszystkich europosłów swoimi poglądami odnośnie niszczenia przyrody
  • ~Jem rydze
    (2018-07-10 16:07)
    Tylko jak oni wytłumaczą swojemu ciemnemu elektoratowi, że zasiadanie w europarlamencie jest czymś dobrym, kiedy przez całą kadencję wciskają kit, że wręcz przeciwnie??
  • ~Ludwik
    (2018-07-10 16:36)
    Rydzyk powinien się zdecydować, czy chce być politykiem, a wtedy powinien płacić podatki jak inni, czy chce być duchownym i nie mieszać się do polityki. Jeśli sam się nie może zdecydować, to powinien mu w tym pomóc jego przełożony. Podpiszcie petycję na Avaaz: "Papież Franciszek: Apel o ukrócenie politycznej działalności Tadeusza Rydzyka."
  • ~Precz z szyszką
    (2018-07-10 16:28)
    Coś mi się zdaje że PiS trzeszczy w szwach, każdy ciągnie w swoją stronę byle bliżej koryta. To zapełnione euro jest najbardziej pożądane. Szyszko? Coś obrzydliwego, ciarki mnie przechodzą na jego widok, samo zło
  • ~SOKULAR
    (2018-07-10 17:00)
    Pocałunek śmierci dla kandydata i trudno o większy obciach intelektualny oraz reset profesorski..................brak refleksji
  • ~poi
    (2018-07-10 17:53)
    watykan nie jest członkiem unii i nie płaci składek !
  • ~Przelor klasztoru swieckiego.
    (2018-07-10 20:05)
    Ten Rydzyk to prawdziwy ksiondz.Nie zajmuje sie jakimis opowiastkami religijnymi ,on naciaga stare baby i dba o kase.Praktycznie stosuje znana przpowiesc,on nie zagrzebuje pod drzewkim kasy.

Może zainteresować Cię też: