"Skłócili się ze wszystkimi sojusznikami, a później zaczęli się poniżać. Pełzamy w polityce międzynarodowej"

| Aktualizacja:

Na Polsce można w tym momencie wszystko wymusić; teraz będą przychodziły kolejne państwa i mówiły co im się nie podoba - ocenił w środę wicemarszałek Sejmu Stanisław Tyszka (Kukiz'15), odnosząc się do ostatniej noweli ustawy o IPN, która - jego zdaniem - została wymuszona przez USA i Izrael.

wróć do artykułu
  • ~Środa
    (2018-07-12 11:36)
    POprzednicy układali się ze wszystkimi i jedli okruchy z ręki . Brawo PiS
  • ~PIS prowadzi nas do zwyciestwa
    (2018-07-12 08:29)
    Co za bzdury. To jest walka o Polske. Nie raz walczylismy z najezdzcami. Teeraz na szczescie jest to walka bezkrwawa ,ale walka. Nie chca silnej rozwinietej Polski, beda ja atakowac, ,wysmiewac, straszyc. Musimy za wszelka cene reformowac sie i wzrastac w sile, wtedy zaczna nas szanowac.
  • ~ogrodnik podkarpacie
    (2018-07-12 08:20)
    te mo---rdy pisowskie na kazdy ujeciu wygladaja jak 15 lat wiezienia i dalej walcza o wyzszy wyrok
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-07-11 19:44)
    Kukizki ---/-- TVN Bazyliszki Tyszki --/- Bazyliszki Ścigałki --/--Banałki Apelki --/-- Bąbelki
  • ~jaroslaw szczegolny
    (2018-07-11 19:09)
    W polityce nie ma sojusznikow jest tylko kretactwo... silny moze pyskowac slaby moze tylko przytakiwac.
  • ~Ferdek
    (2018-07-11 18:59)
    Jeszcze się taki nie narodził, co by każdemu dogodził No chyba ze mowa o PO która prawie każdemu cwaniakowi dochodziła
  • ~Rozum
    (2018-07-11 16:44)
    A tu sami najmadrzejsi pisaze pisza swoie posty a postawic was na mownicy tak aby kazdy mogl wam madrale spojzec prosto w oczy i nie ma zadnego z was ot i po bohaterze😍😍😍
  • ~slazak
    (2018-07-11 16:26)
    trzeba bylo widziec Dude jak probowal wkrecic sie Trampowi w odbyt
  • ~rychu
    (2018-07-11 14:10)
    "Skłócili się" to nie prawidlowe uzycie czasu przeszlego !!!!!! a jezeli chodzi o "pełzanie", to czy pełzaniem mozna nazwac pisanie uchwaly dla polskiego Sejmu w siedzibie Mosad we Wiedniu ??!!!!! czy pełzaniem mozna nazwac to ze Morawiecki konkuruje z Trump w ilosci dziennie wypowiedzianych klamstw ??!!!!!!! czy pełzaniem mozna nazwac to "szeregowy posel" obniża pensje parlamentarzystom ??!!!!!!!!!!
  • ~goik
    (2018-07-11 14:03)
    Teraz wiadomo kto, jaka nacja rządzi światem, wcześniej to były tylko plotki i teorie spiskowe. PiS, PO wszyscy musieli ustąpić, Kukiz15 za te wypowiedzi zostanie prawdopodobnie w najbliższym czasie zniszczony, Zostaną wytropione jakieś afery, gwałty, narkotyki, niewłaściwe finansowanie itd.. i partia się rozpadnie.
  • ~wert
    (2018-07-11 13:52)
    Kukizy,kukizy,wam szczać kury prowadzać a nie politykę robić. Wydawało się że Tyszka ma poczucie realizmu ale widać gostek odjechał daleko.
  • ~WIktor
    (2018-07-11 13:20)
    Podobno mieliśmy wstać z kolan w polityce zagranicznej. To jak nazwać to, kiedy Prezydent naszego kraju Duda jedzie do USA i tam go nikt nie wita, żaden urzędnik państwowy?! Śpi gdzieś po hotelach, spotyka się z naszą Polonią i tyle. Nikt na szczeblu centralnym się nim nie interesuje?! Przecież to uwłaczające dla naszego państwa!!! Podobnie na Ukrainie na Wołyniu. Prezydent jedzie tam sam i składa kwiaty w jakimś polu przy zbożu!!! No ludzie, przecież to jak naplucie mu w twarz!!! Nie wita go Prezydent ani nikt z władz Ukrainy!!! Idzie w to pole i składa tam kwiaty. Przecież u nas wszystkie zagraniczne głowy państw witane są z szacunkiem i honorami!!! Nas traktują tam jak.... no właśnie. Teraz to Polska jest dopiero na kolanach i to nawet na Ukrainie!!!
  • ~Filip
    (2018-07-11 13:19)
    PIS pokazał, ze jest elastyczny.
  • ~xxl
    (2018-07-11 13:04)
    Pod rządami PiSu jesteśmy PLANKTONEM na arenie międzynarodowej a przecież mieli wszystkich rozstawiać po kątach .
  • ~zawsze_solar
    (2018-07-11 12:43)
    Językiem piłkarskim, to było wypuszczenie na spalony.
  • ~Renata amberwasergoldówka
    (2018-07-11 12:11)
    Co za dezinformacja. Prezes nie pełza bo ma chore kolana co chyba wszyscy wiedzą.
  • ~zmarnowany głos
    (2018-07-11 11:57)
    Co ma Tyszka wspólnego z Jakim? Jest kompletnie nijaki.
  • ~fermęt
    (2018-07-11 11:49)
    Pan prezes ma chyba przerzuty z kolana na mózg i zaczyna mówić jak Gomułka albo Jaruzelski podczas ogłaszania stanu wojennego. Za chwilę usłyszymy o tym że "jak długo ręka wyciągnięta do zgody..." itd. Bolszewicki bełkot, wspierany niestety przez oszusta Kukiz, który w krytycznych momentach zawsze wspierał partyjne zawłaszczenie państwa przez pisowską kryptokomunę.
  • ~polak alkoholik, bo jak tu nie pic
    (2018-07-11 11:41)
    pisokalmuki czylli II targowica robia to celowo by doszlo do kolejnego rozbioru z blogoslawienstwem notorycznych zdralcow: polskiego k.k!
  • ~jaga
    (2018-07-11 11:37)
    Kukiz15 to same łajzy nie wiedzące czego chcą !!!

Może zainteresować Cię też: