"Skłócili się ze wszystkimi sojusznikami, a później zaczęli się poniżać. Pełzamy w polityce międzynarodowej"

| Aktualizacja:

Na Polsce można w tym momencie wszystko wymusić; teraz będą przychodziły kolejne państwa i mówiły co im się nie podoba - ocenił w środę wicemarszałek Sejmu Stanisław Tyszka (Kukiz'15), odnosząc się do ostatniej noweli ustawy o IPN, która - jego zdaniem - została wymuszona przez USA i Izrael.

wróć do artykułu
  • ~Laszlo
    (2018-07-11 09:42)
    Pokłócili się to źle, pogodzili też źle. Głosowałem i zawiodłem się na Kukiz15. Mieli być pozytywną alternatywą, a stali się marudną opozycją. Ten od trawy tylko gada, że wszystkie radary źle działają, a jedna tablica rejestracyjna na firmę to rozwiązanie wszystkich problemów tego świata.
  • ~=taka prawda
    (2018-07-11 09:33)
    Pan Tyszka ramię w ramię ze swoim pryncypałem trwają w szpagacie i projektują swoją hipokryzję na innych. Sami są przystawką PISu, więc wspierają haniebną zmianę!
  • ~De
    (2018-07-11 09:53)
    Kukiz 15 co wy proponujecie? Stawianie się Rosji USA i Izraelowi nie mając bomb atomowych z armią 100 tysięcy ., Bez gazu, ropy padniemy po kilku miesiącach
  • ~JOJO
    (2018-07-11 09:42)
    Jak świat mógł nas kochać i rozumieć...jak polityką zagraniczną zajmował się taki przygłup... jak San Escobar... - ale w Sekcie to...standard...
  • ~hey
    (2018-07-11 09:57)
    Tyszka, cichy sojusznik PiSbolszewików, zakiwał się na śmierć
  • ~Rapaport
    (2018-07-11 09:47)
    Haniebna działalność Plugawej Organizacji (w skrócie PO) dobiega końca. W jej wyniku Polska była nieobecna w polityce międzynarodowej - teraz próbuje zaistnieć a efekty są raz lepsze raz gorsze. Pozbawiona sumienia @"taka (komsomolska) prawda" dobrze o tym wie ale jako to koszerne lewactwo ma w zwyczaju: j u d z i gdzie i jak tylko się da.
  • ~ddf
    (2018-07-11 09:45)
    a tu w niemieckiej prasie w kółko to samo ... jątrzyć ...jątrzyć
  • ~Mark Twain
    (2018-07-11 09:52)
    W jakiś sposób trzeba jednak się poruszać. Jak nie można już fruwać, to pozostaje pełzać!
  • ~dumą i honorem się nie uchleję
    (2018-07-11 10:07)
    pełzał nie pełzał nanajważniejsze, że jest pięć stówek na gorzałkę...
  • ~spiskowy
    (2018-07-11 10:31)
    nie jest zadna tajemnica, ze posrednikiem swiatowego spotkania na szczycie Putin -Trump - jest Izrael -cichy sojusznik w syrii. Co dostanie Putn w zamian za wycofanie iranskich bojowek z syrii ? Niestety, nie tylko RP, ale cala Unia stracila jakikolwiek wplyw na bieg swiatowych wydarzen. Murzynskosc dotyczy calej Unii, zarzadzanej przez nieudolnych socjalistow, zielonych marzycieli o utopii Marksa, planu Marszala dla Afryki, zatruciem CO2 i innych bzdur. Rosja jest slaba, ale wielka, ma surowce i atom. I niestety ten szczyt przeslania zainteresowania Prezydenta USA w stosunku do czegokolwiek w niemieckiej Unii.
  • ~fermęt
    (2018-07-11 11:49)
    Pan prezes ma chyba przerzuty z kolana na mózg i zaczyna mówić jak Gomułka albo Jaruzelski podczas ogłaszania stanu wojennego. Za chwilę usłyszymy o tym że "jak długo ręka wyciągnięta do zgody..." itd. Bolszewicki bełkot, wspierany niestety przez oszusta Kukiz, który w krytycznych momentach zawsze wspierał partyjne zawłaszczenie państwa przez pisowską kryptokomunę.
  • ~Bąbel
    (2018-07-11 10:36)
    Dzisiejsza Polska przypomina III Rzeszę z lat 30 XX w
  • ~jaga
    (2018-07-11 11:37)
    Kukiz15 to same łajzy nie wiedzące czego chcą !!!
  • ~polak alkoholik, bo jak tu nie pic
    (2018-07-11 11:41)
    pisokalmuki czylli II targowica robia to celowo by doszlo do kolejnego rozbioru z blogoslawienstwem notorycznych zdralcow: polskiego k.k!
  • ~Renata amberwasergoldówka
    (2018-07-11 12:11)
    Co za dezinformacja. Prezes nie pełza bo ma chore kolana co chyba wszyscy wiedzą.
  • ~Z zagranicy
    (2018-07-11 10:17)
    Panie Tyszka....ja raczej widzę to tak:jest wielu w Europie, ktorzy sklocili się z Polska, bo koryto i darmowy robol im sie skonczyly. Jak rowniez widze wielu, ktorzy z Polska skloceni nie sa. Pan jako polityk powinien to widziec ale czegoz oczekiwać od klubu,z którego, co od dawna było jasne, ukryty UBywatel wcześniej czy później wylezie hehehe
  • ~xxl
    (2018-07-11 13:04)
    Pod rządami PiSu jesteśmy PLANKTONEM na arenie międzynarodowej a przecież mieli wszystkich rozstawiać po kątach .
  • ~slazak
    (2018-07-11 16:26)
    trzeba bylo widziec Dude jak probowal wkrecic sie Trampowi w odbyt
  • ~WIktor
    (2018-07-11 13:20)
    Podobno mieliśmy wstać z kolan w polityce zagranicznej. To jak nazwać to, kiedy Prezydent naszego kraju Duda jedzie do USA i tam go nikt nie wita, żaden urzędnik państwowy?! Śpi gdzieś po hotelach, spotyka się z naszą Polonią i tyle. Nikt na szczeblu centralnym się nim nie interesuje?! Przecież to uwłaczające dla naszego państwa!!! Podobnie na Ukrainie na Wołyniu. Prezydent jedzie tam sam i składa kwiaty w jakimś polu przy zbożu!!! No ludzie, przecież to jak naplucie mu w twarz!!! Nie wita go Prezydent ani nikt z władz Ukrainy!!! Idzie w to pole i składa tam kwiaty. Przecież u nas wszystkie zagraniczne głowy państw witane są z szacunkiem i honorami!!! Nas traktują tam jak.... no właśnie. Teraz to Polska jest dopiero na kolanach i to nawet na Ukrainie!!!
  • ~ela
    (2018-07-11 10:40)
    Nawet gdyby tak było,to proszę,, podziękować,, za to totalnej opozycji,która krzykiem błaga o ukaranie Polski i Polaków,prawda? Mam nadzieję,że ludzie ich już nie wybiorą.Wstyd mi za nich.Razem z utratą władzy zaczęli zachowywać się jakby również rozum stracili.

Może zainteresować Cię też: