KRS eliminuje niepokornych sędziów. "Skandal. Ten organ to komitet represjonowania"

| Aktualizacja:

Nie wiadomo, jaki będzie los sędziów Sądu Najwyższego, którzy ukończyli 65. rok życia.

wróć do artykułu
  • ~obywatel
    (2018-07-17 20:02)
    Wiem emerytalny jak dla wszystkich to i dla polityków.
  • ~sam
    (2018-07-16 19:58)
    Jak cię widzę to już mam dość tego świata! Idź do spowiedzi i poproś o bogatą pokutę.A za obżarstwo - dodatek!
  • ~Don Carlos
    (2018-07-16 14:48)
    Stragan na Hali Mirowskiej tęskni za sprzedawczynią buraków i kartofli, bo choć raz w życiu można wykonać pożyteczną robotę.
  • ~Johny
    (2018-07-16 13:50)
    parszywa zmiana.!!!
  • ~prorok
    (2018-07-16 10:03)
    Nie wiadomo, jaki będzie los sędziów Sądu Najwyższego, którzy ukończyli 65. rok życia ?? Wiadomo, staną niedługo przed Sądem Ostatecznym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~i to natychmiast
    (2018-07-16 10:01)
    Wszystkich leśnych DZIADÓW WON !!!
  • ~Redaktor
    (2018-07-15 11:12)
    Wiekrzość czytelników zaczyna omijać portal DZIENNIK.PLszerokim łukiem.Ten prtal stał się tubą propagandową pisu,swoimi wiadomościami może konkurować tylko z TVP,nasz dziennik i innymi brukowcami politycznymi.Ponadto czytelników piszących na forach,opłacanych przez pis,nawet te wulgarne i najbardziej głupie,drukuje bez ograniczeń.Natomiast wpisy czytelników,realistycznie oddający rzeczywistść polski i Polaków,z zasady odmawia drukowania ,wbrew zamieszczonego hasłu DODAJ KOMENTARZ.
  • ~pis..da?zabierze
    (2018-07-14 18:30)
    paw...Łowicz ,paw...i rzyg
  • ~Don Carlos
    (2018-07-14 15:52)
    Ciotka klotka w akcji, zobaczymy jak ta bohaterka się zachowa, gdy ta władza już niedługo skończy swój żywot, gdzie wymiecie ciotkę i co będzie bełkotała.
  • ~Manny Quinn
    (2018-07-14 13:44)
    Well, we will see NEXT ELECTION what the PEOPLE want. I don’t give a sh.t as to what some bozo from this PO thinks....on their part it’s only wishful thinking
  • ~karolek
    (2018-07-14 13:13)
    re. nina - jakim prawem??? Prawem lepszego sortu! Nie zauważyłaś, że te indywidua są traktowane w specjalny sposób??? Choć ja uważam, że powinny być traktowane jako osoby specjalne troski!!!Pozdrawiam!
  • ~Paw z Lowicza
    (2018-07-14 09:32)
    Patrze na ta niechlujnie wygladajaca" twarz"i probuje sobie przypomniec tow. sekretarz komitetu miejskiego z mojego miasteczka i mysle ,ze to ta m...a.
  • ~:)
    (2018-07-14 08:54)
    na pewno zjadła zgniłą sałatkę bo tyle jadu z nie wycieka
  • ~Kki
    (2018-07-14 07:56)
    Posłanka PiS przyniosła instrukcje od swojej partii, p. Mazur kazał te instrukcje powielić i ci zgodnie z tym czego oczekują od nich politycy zagłosowali. Do tej pory z nazwiska znaliśmy jednego Milewicza (tego od prowokacji dziennikarskiej). Jak widać politycy PiS zmontowali grupę złożoną z kilkunastu Milewiczów. I cała ta bujda, że chodzi o to by nie było sędziów na tzw. telefon prysł jak bańka mydlana. Jak widzieliśmy chodzi właśnie o to by decyzje podejmowali sędziowie wiernie służący politykom.
  • ~R. Siekiera
    (2018-07-13 23:50)
    Krystyna to wieprzowina
  • ~LCF
    (2018-07-13 16:28)
    Kto PiS popiera ten się w Piekle poniewiera!
  • ~obsewator
    (2018-07-13 11:30)
    sędzia ma być apolityczny i tylko i wyłącznie przestrzegać prawa ustanowionego przez suwerena Za działalność polityczną z mocy ustawy powinni pozbawiać każdego zaangażowanego politycznie sędziego emerytury i obojętnie jaka opcje popiera( to powinno dotyczyć prokuratorów i policjantów My jesteśmy skazani przez państwo na korzystanie z tych osób nie możemy ich sobie wybrać ) Po prostu taki osobnik nie gwarantuje niezawisłości
  • ~Duduśkłamca
    (2018-07-13 08:17)
    Czuję się jak za komuny a mój ojciec na pewno też by się tak czuł. Był sędziom przedwojennym a po zakończeniu wojny pracy w sądzie nie mógł znaleźć
  • ~iwan
    (2018-07-13 07:16)
    Każdy z narodu jest równy wobec prawa,a prawo wprowadza sejm.Nie widzę problemu.
  • ~Julka
    (2018-07-13 06:45)
    Walnieta Pawłowicz ale pokazała jak niektórzy sędziowie są sprzedajni władzy pisowskie, pis to największe zło naszego kraju, będziecie Polacy jeszcze długo płakać ale skoro na to pozwalacie

Może zainteresować Cię też: