KRS eliminuje niepokornych sędziów. "Skandal. Ten organ to komitet represjonowania"

| Aktualizacja:

Nie wiadomo, jaki będzie los sędziów Sądu Najwyższego, którzy ukończyli 65. rok życia.

wróć do artykułu
  • ~sam
    (dzisiaj 19:58)
    Jak cię widzę to już mam dość tego świata! Idź do spowiedzi i poproś o bogatą pokutę.A za obżarstwo - dodatek!
  • ~Don Carlos
    (dzisiaj 14:48)
    Stragan na Hali Mirowskiej tęskni za sprzedawczynią buraków i kartofli, bo choć raz w życiu można wykonać pożyteczną robotę.
  • ~Johny
    (dzisiaj 13:50)
    parszywa zmiana.!!!
  • ~prorok
    (dzisiaj 10:03)
    Nie wiadomo, jaki będzie los sędziów Sądu Najwyższego, którzy ukończyli 65. rok życia ?? Wiadomo, staną niedługo przed Sądem Ostatecznym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~i to natychmiast
    (dzisiaj 10:01)
    Wszystkich leśnych DZIADÓW WON !!!
  • ~Redaktor
    (2018-07-15 11:12)
    Wiekrzość czytelników zaczyna omijać portal DZIENNIK.PLszerokim łukiem.Ten prtal stał się tubą propagandową pisu,swoimi wiadomościami może konkurować tylko z TVP,nasz dziennik i innymi brukowcami politycznymi.Ponadto czytelników piszących na forach,opłacanych przez pis,nawet te wulgarne i najbardziej głupie,drukuje bez ograniczeń.Natomiast wpisy czytelników,realistycznie oddający rzeczywistść polski i Polaków,z zasady odmawia drukowania ,wbrew zamieszczonego hasłu DODAJ KOMENTARZ.
  • ~pis..da?zabierze
    (2018-07-14 18:30)
    paw...Łowicz ,paw...i rzyg
  • ~Don Carlos
    (2018-07-14 15:52)
    Ciotka klotka w akcji, zobaczymy jak ta bohaterka się zachowa, gdy ta władza już niedługo skończy swój żywot, gdzie wymiecie ciotkę i co będzie bełkotała.
  • ~Manny Quinn
    (2018-07-14 13:44)
    Well, we will see NEXT ELECTION what the PEOPLE want. I don’t give a sh.t as to what some bozo from this PO thinks....on their part it’s only wishful thinking
  • ~karolek
    (2018-07-14 13:13)
    re. nina - jakim prawem??? Prawem lepszego sortu! Nie zauważyłaś, że te indywidua są traktowane w specjalny sposób??? Choć ja uważam, że powinny być traktowane jako osoby specjalne troski!!!Pozdrawiam!
  • ~Paw z Lowicza
    (2018-07-14 09:32)
    Patrze na ta niechlujnie wygladajaca" twarz"i probuje sobie przypomniec tow. sekretarz komitetu miejskiego z mojego miasteczka i mysle ,ze to ta m...a.
  • ~:)
    (2018-07-14 08:54)
    na pewno zjadła zgniłą sałatkę bo tyle jadu z nie wycieka
  • ~Kki
    (2018-07-14 07:56)
    Posłanka PiS przyniosła instrukcje od swojej partii, p. Mazur kazał te instrukcje powielić i ci zgodnie z tym czego oczekują od nich politycy zagłosowali. Do tej pory z nazwiska znaliśmy jednego Milewicza (tego od prowokacji dziennikarskiej). Jak widać politycy PiS zmontowali grupę złożoną z kilkunastu Milewiczów. I cała ta bujda, że chodzi o to by nie było sędziów na tzw. telefon prysł jak bańka mydlana. Jak widzieliśmy chodzi właśnie o to by decyzje podejmowali sędziowie wiernie służący politykom.
  • ~R. Siekiera
    (2018-07-13 23:50)
    Krystyna to wieprzowina
  • ~LCF
    (2018-07-13 16:28)
    Kto PiS popiera ten się w Piekle poniewiera!
  • ~obsewator
    (2018-07-13 11:30)
    sędzia ma być apolityczny i tylko i wyłącznie przestrzegać prawa ustanowionego przez suwerena Za działalność polityczną z mocy ustawy powinni pozbawiać każdego zaangażowanego politycznie sędziego emerytury i obojętnie jaka opcje popiera( to powinno dotyczyć prokuratorów i policjantów My jesteśmy skazani przez państwo na korzystanie z tych osób nie możemy ich sobie wybrać ) Po prostu taki osobnik nie gwarantuje niezawisłości
  • ~Duduśkłamca
    (2018-07-13 08:17)
    Czuję się jak za komuny a mój ojciec na pewno też by się tak czuł. Był sędziom przedwojennym a po zakończeniu wojny pracy w sądzie nie mógł znaleźć
  • ~iwan
    (2018-07-13 07:16)
    Każdy z narodu jest równy wobec prawa,a prawo wprowadza sejm.Nie widzę problemu.
  • ~Julka
    (2018-07-13 06:45)
    Walnieta Pawłowicz ale pokazała jak niektórzy sędziowie są sprzedajni władzy pisowskie, pis to największe zło naszego kraju, będziecie Polacy jeszcze długo płakać ale skoro na to pozwalacie
  • ~tak trzymać
    (2018-07-13 05:56)
    Bo Pani Krysia pro Polska jest, komunę obala.

Może zainteresować Cię też: