Adam Bielan: W najbliższych tygodniach na nowo będziemy układać listy wyborcze

| Aktualizacja:

W najbliższych tygodniach na nowo będziemy układać listy wyborcze - przyznał w RMF FM Adam Bielan. Wicemarszałek Senatu ujawnił, że władze Zjednoczonej Prawicy weryfikują rekomendowane już nazwiska, po tym jak Jarosław Kaczyński ogłosił, że łączenie pracy w samorządzie i spółkach skarbu państwa nie będzie możliwe.

wróć do artykułu
  • ~Wigraszek
    (2018-07-14 09:34)
    Bielan uroda dorownuje prezesowi ,ciekawe jak u niego jest z rozumkiem ?
  • ~Madry
    (2018-07-12 10:23)
    Jasne. Przecież, teraz muszą być na listach różne golce: Walentynowicze i Obajtki - i wraz z wygraną dostaną dostęp do koryta +++
  • ~zyzio
    (2018-07-12 09:35)
    przelecą wybory i wszystko wróci do normy. Po 2019 ci nowi wejdą spółek, nażrą się, znowuż ich wymienia na innych, którzy też się nażrą i tak w koło Macieju.
  • ~Wyborca PiS-u
    (2018-07-12 09:28)
    Bielan weź się do prawdziwej roboty pisowski misiewiczu!
  • ~kolesław
    (2018-07-12 09:17)
    przez 2 lata muliony wyciagneli i teraz ? czyzby jakies wybory sie zblizały ?
  • ~lon
    (2018-07-12 08:52)
    Pan Walentynowicz wnuczek bardzo się martwi , przestanie byc radnym to wyleci z innych fuch, zostanie radnym to tylko 2000 miesięcznie. I tak zle i tak niedobrze , trzeba będzie wrócić za kółko. A chciał byc Prezydentem Gdańska .cha cha .
  • ~Karmen
    (2018-07-12 08:46)
    Problem jest w tym , czy w pisie wystarczy bielanów,Misiewiczów,mazurków , żeby to poobsadzać ?.
  • ~gen. Mazgułła
    (2018-07-12 08:43)
    Dark, dm1, motek, 44 dawniej też 44, Monachijski, sielankowy kudłacz, Norymberski, Mark Twain inne PO=lackie trolle tak się POgubiły PO odsunięciu PełO od koryta, że nie widzą jak pisać jeden Pochwalny dla PIS POtem a zamoment wpis za PO = lactwem!. kret tyni skończeni, ośmieszacie w ten sPOsób POlitburo Szmzciny Kretino!
  • ~ulisse
    (2018-07-12 08:43)
    wg PIS, "praca" w samorządzie ma się finansować poprzez usługi urzędnika z pominięciem standardowych procedur.
  • ~yes
    (2018-07-12 08:36)
    Super! I pokażą się nowe twarze, a stare wyjadacze do kąta
  • ~myśliwy
    (2018-07-12 08:30)
    Jeśli Pan Jarosław , przypomni sobie i ogłosi, że kandydaci powinni być np . miłośnikami ko tów , to Wy możecie nie zdążyć z układaniem tych " l i s t ". Zresztą próżny to trud - bo nie wróżę Wam sukcesu !

Może zainteresować Cię też: