Gen. Gocuł, były szef Sztabu Generalnego: System bezpieczeństwa państwa jest w rozsypce

Były szef Sztabu Generalnego udzielił obszernego wywiadu tygodnikowi "Polityka". Wyłania się z niego dramatyczny obraz polskiej armii.

wróć do artykułu
  • ~strefa 51
    (2018-07-12 12:34)
    General Gocul jest wychowankiem PRL - owskiej szkoly oficerskiej w Poznaniu wiec wiadomo o co chodzi a der Dziennik niech zajmie sie lepiej stanem Bundeswehry.
  • ~CONDOR
    (2018-07-12 12:27)
    Trzeci rok rządów Plugawej Zmiany i jedyne co uzyskali w sferze obronności to straszenie mieszkańców Mięćmierza przez niedzielnych przebierańców z WOT... Piękne podsumowanie tego czym jest WOT mieliśmy na filmie Rambo. Na to idą pieniądze wykładane przez Polaków na własną obronę!!!!!!!
  • ~Mariusz
    (2018-07-12 13:27)
    Maciar zrobil co miał zrobić czyli kompletnie rozwalił polską armię. i jeszcze przy okazji przewalił jakieś 2 mld złotych.
  • ~sielankowy kudłacz
    (2018-07-12 13:54)
    mój Boże cała Polska wg PO=lactwa jest już w rozsypce!!!
  • ~Babel
    (2018-07-12 13:54)
    Mamy pod dostatkiem mięsa armatniego WOT ;pieknie będą umierali za zas...ą ojczyznę
  • ~motek
    (2018-07-12 15:02)
    Zwolennicy Plugawej Organizacji daja dziś upust swej frustracji i żółć się leje hektolitrami. Slychać wycie? Znakomicie.
  • ~Środa
    (2018-07-12 14:28)
    Dla POLITYKI to zawsze będzie horror. Ale skoro jest lepiej niż było , to darujcie sobie to straszenie.
  • ~cing ciang cio
    (2018-07-12 13:48)
    Korea Polmocna was ochroni.
  • ~Misio.,,,,..,,,.,.
    (2018-07-12 13:37)
    Generał się rozgadał, trzeba uruchomić seryjnego samobójce i zrobić z tym porządek.
  • ~Weteran
    (2018-07-12 13:48)
    Jak i cała Armia WP.
  • ~wjw
    (2018-07-12 15:16)
    A Maciora nadal pod ochroną ?
  • ~JOJO
    (2018-07-13 05:11)
    Cała Sekta łącznie z CANALIĄ...to wielcy przyjaciele Putina...tzw...ŚPIOCHY...
  • ~balerito
    (2018-07-12 14:55)
    A te Kolumny Niepodległości co je PiS miał rozstawiać w całej Polsce to nas nie ochronią??? Jak to???!
  • ~babel
    (2018-07-12 20:40)
    Głupawe polactwo na forum nie chce przyjąć do wiadomości ,że Polska na dzień dzisiejszy jest totalnie bezbronna wprawdzie wydaje się 2 % PKB na wojsko są to jednak głównie emerytury i rent ,płace na wojskowych cała reszta to nieprawne wyrzucanie kasy tzn. bez podstawy prawnej za cos takiego idzie się siedzieć,nie ma żadnych sysytemów kierowania obrona państwa wszystko rozpiąwszy pewien chory facet reprezentujący wielką Rosję
  • ~PO.N do de
    (2018-07-12 15:59)
    Tow. Gienierał ślepawy był gdy armią zarządzały BUle, Siemioniaki i psychiatrzy.
  • ~Sepia
    (2018-07-12 15:15)
    Gocuł, przedstawiaj się już jako jajakobyły ty nieudaczniku
  • ~rycho
    (2018-07-12 21:47)
    kiedy naród się otrząśnie z tego bałaganu stworzonego przez obecnie "rządzących". dopiero jak nas wyrzucą z Unii i zajrzy nam w oczy bieda ,to może większość obywateli przejrzy na oczy ale będzie za późno.
  • ~jm
    (2018-07-12 16:34)
    obłuda generałka, a gdzie byłeś jak byłeś szefem sztabu, typowe lewackie zachowanie i oni jeszcze w wojsku?
  • ~JOJO
    (2018-07-13 05:10)
    A Pałacowa Pacynka -Duda...jak zwykle uśmiechnięty... - chyba po nartach...
  • ~obywatel
    (2018-07-12 16:42)
    Dziwne," odważne" to zachowanie tych naszych jenerałów z chwilą odejścia z armii, wtedy nagle dostają olśnienia i orientują się, że dowodzili armią w rozsypce. Dali by sobie siana....lizusy.

Może zainteresować Cię też: