Wojewoda z ramienia PiS zaskarży do sądu uchwałę Gdańska dot. "propagandy gender i LGBT"

| Aktualizacja:

Wojewoda pomorski zaskarży do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego uchwałę Rady Miasta Gdańska dotyczącą propagandy gender i LGBT - donosi piątkowy "Nasz Dziennik".

wróć do artykułu
  • ~Prorok
    (2018-08-10 08:40)
    Według Traktatu Poczdamskiego, Polską otrzymała Gdańsk na 50 lat. Od 1995 roku według prawa międzynarodowego, Gdańsk jest znowu wolnym miastem, a Polska okupantem.
  • ~Adam B
    (2018-08-10 08:52)
    JAK SWIAT SWIATEM LGBT NIGDY NIE BYLI I NIE SA , I NIE BEDA NORMALNI.NIE OSZUKA SIE NATURY , CHOC BY LUDZIE ZGŁUPIELI DO RESZTY !!!
  • ~POgarda
    (2018-08-10 07:20)
    Po cichu wszyscy chcą wygodnie żyć z publicznej kasy. LGBT są normalni i grzechem jest stawiać ich w jednym szeregu z niepełnosprawnymi, którym należy się publiczna pomoc
  • ~redo
    (2018-08-10 09:16)
    Ideologia gender niszczy alfabet komunikacji międzyludzkiej.
  • ~woźny
    (2018-08-10 09:23)
    Gender w szkole to otwarta kolonizacja ideologiczna.
  • ~isis
    (2018-08-10 09:34)
    PEDRYLE WON !!!!!!!!!!!
  • ~wracz
    (2018-08-10 11:00)
    Gender, LGBT to przejawy totalnej klęski rozumu ateistycznego.
  • ~abcd
    (2018-08-10 11:01)
    Jeśli kochasz swoje dzieci, protestuj przeciwko homopropagandzie. P e d e r a ś c i i lesbijki dzieci nie mają, zatem muszą sięgnąć po TWOJE dziecko. Czy zrówność TOBIE też odebrała rozum? Jeśli kochasz swoje dzieci, powiedz NIE homopropagandzie. Czytaj więcej na "henryk dabrowski pl"
  • ~nigdy więcej PO
    (2018-08-10 12:24)
    Homo propaganda i gender, to jedno wielkie zło i niszczenie dzieci od najmłodszych lat. Rodzice, zacznijcie bronić swoje dzieci przed tym bagnem, zanim będzie za późno!!!
  • ~Stop genderyzmowi i ich sprzymierzeńcom
    (2018-08-10 14:11)
    Zamierzone i finansowane przez homo lobby niszczenie rodziny już od wieku dziecięcego. Przejrzyjcie na oczy, to nie ma nic wspólnego ichnią tolerancją.Chcą zrobić misz-masz dzieciakom.Manipulanci czyimś życiem!!!
  • ~Ghost
    (2018-08-10 12:21)
    Oskarżacie jeszcze Noego zato ze na arkę nie wziol homosexualistow..

Może zainteresować Cię też: